Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 17. grudzień 2014, 11:25

Upek, Automatyczna walka brak Timeouta kto przeciw ?

Jak już wszyscy zdążyli zauważyć po aktualizacji nie idzie zorbic/luanic. Mnie osobiście ta zmiana jest bardzo nie na rękę i nie chodzi mi tu tylko o samo zorbienie bo proszę sobie wyobrazić takiego atlete 4lvl w blu secie na CC ( nie musi do kompa podchodzić). Pomysł z automatyczną walką jest zupełnie nie trafiony i w tym temacie proszę aby podpisali się wszyscy Ci którzy myślą tak samo:)

3

środa, 17. grudzień 2014, 11:45

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…53&server_id=12

nie gadaj głupot tylko ruszaj głową :)
Wiesz nie kazdy mobek w ciagu 3 ruchow odrazu CIe ubije

4

środa, 17. grudzień 2014, 11:47

to zrob tak, zeby jednak Cie ubił . Jakos na zazartych tez nie mam problemow.

5

środa, 17. grudzień 2014, 13:05

eh liczyłem po cichu ze upek zlikwiduje kombinatorstwo bezexpowe. nie zlikwidował ... jeszcze maja uwagi jakies.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

6

środa, 17. grudzień 2014, 13:32

to akurat duży plus z tym ciosem, powinni jeszcze dropy dawać wierzchowcowi

7

środa, 17. grudzień 2014, 13:42

już widzę atletów stalujących na maxa na pb :D z pelnym hp odchodzi od kompa i idzie na herbate lub papierosa :D

8

środa, 17. grudzień 2014, 14:10

to akurat duży plus z tym ciosem, powinni jeszcze dropy dawać wierzchowcowi
Dla Ciebie to bez różnicy bo masz już 12lvl ale jak to mówią "nie pamięta wół jak cielęciem był" i bez obrazy ale każdy kto idzie w męstwo zorbi zorbił i bedzie zorbić!! ... Dodanie automatycznego ciosu dla niskich lvl jest ciosem w twarz

9

środa, 17. grudzień 2014, 14:14

każdy kto idze w mestwo zorbił i bedzie zorbił? ale Cie ktoś oszukał^^ no w koncu mnie cos rozbawiło po tym upku, no moze poza cena konta premium

10

środa, 17. grudzień 2014, 14:16

albo zorbił, albo wpłaca, albo siedzi i kosi. Chyba że ktoś wbił range na PPB i teraz się rzuca jak świnia w błocie, to inna sprawa. Skończyłem temat, ide luanić, bo upek mi tego nie zablokował :)

11

środa, 17. grudzień 2014, 14:19

albo zorbił, albo wpłaca, albo siedzi i kosi. Chyba że ktoś wbił range na PPB i teraz się rzuca jak świnia w błocie, to inna sprawa. Skończyłem temat, ide luanić, bo upek mi tego nie zablokował :)
nie zablokował .... widzisz mi cios automatycznie daje niekoniecznie po 3 ruchu czasem po 2. Ty jak Luana masz czy magmarzy BZ maja spore szanse na padniecie po 2 hicie inna sprawa przy jadku i purpurach czy zazartych wtedy zalezy to od szczęścia

12

środa, 17. grudzień 2014, 14:31

jesoo Asterot wez pieczec smierci z fey i nei marudz

13

środa, 17. grudzień 2014, 14:33

nie zorbił, nie kosił, nie wpłacal i nie wbil 10mln mestwa na ppb, bo byly za krótko, poprostu daliście sobie wcisnąc kit, ze inaczej sie nie da no to się męczcie:)

14

środa, 17. grudzień 2014, 14:46

dokladnie uwazam tak jak be happy daliscie sobie wcisnac kit. jaka wy kase na tym launieniu zarabiacie? :D teraz na 9 lv przy kolumnie lv 5 po upku (kolumna laduje sie w 10h) można kosić piekna kase i to bez blesow 50g dziennie minimum (o tęczy juz nie wspomne) i to wszystko minimalnym kosztem. Jak sie chcecie kisic to myslcie i robcie to chociaz na 9-10 lv gdzie mozna dobrze zarobic,

Zmiana powinna was zachecic do wbijania lv i normalnej gry

15

środa, 17. grudzień 2014, 14:51

jak ktoś pierwsze lata gry spędzi na kantowaniu i kombinowaniu, to juz nigdy nie będzie grał normalnie.

16

środa, 17. grudzień 2014, 14:53

i jeszcze jedno do launiarzy jesli nie cenicie swojego czasu to wasza sprawa ale ja swoj cenie. Godzina normalnego bicia czy launienia jak myslicie gdzie wiecej zarobie? :D

17

środa, 17. grudzień 2014, 14:53

No ale co was to boli ze ja sobie luanie ( i wg gradatima ) nie zarabiam ? Albo zarabiam mało? Moja sprawa, przeciez nie luanie na waszych mobkach, nie wchodze wam w walki. Koszę, luanie, wpłacam i ciągle mi mało... Może nie chce być przeciętnym graczem na 10lvl tylko koksem na 5? :P

18

środa, 17. grudzień 2014, 14:57

No ale co was to boli ze ja sobie luanie ( i wg gradatima ) nie zarabiam ? Albo zarabiam mało? Moja sprawa, przeciez nie luanie na waszych mobkach, nie wchodze wam w walki. Koszę, luanie, wpłacam i ciągle mi mało... Może nie chce być przeciętnym graczem na 10lvl tylko koksem na 5? :P
jakbys robil tak jak ci napisalem to bylbys koksem na 10 lv i na pewno mialbys wiecej kultow + chyba wieksza jest frajda z GRANIA na 10 niz LAUNIENIA na 5 czy 6 :D

19

środa, 17. grudzień 2014, 15:18

No wlasnie widze. :)

Jaka różnica jest w biciu mobów przez 2 godziny czy w luanieniu przez dwie godziny? Patrząc czysto pod kątem frajdy... ? Że więcej klikasz czy jak?

20

środa, 17. grudzień 2014, 15:22

Gradatim, może ktoś ma większą frajdę z luanienia ? Co Ci do tego ?

Przede wszystkim wzmacnia to pozycje atlety, który może wykorzystać max stallowania (czasami 2 sek uciekały przez lag, teraz no way).

Psy ogrodnika i lewaki - jeżeli wam nie chce się luanić, to nie zabierajcie szansy innym. Jeżeli ktoś nie chce kupować bryli i ma czas to czemu niby nie może bić wierzchem bez expa ?
Masz problem ? Kup se wierzcha i luan. Aaaa... nie chce Ci się... no tak...