Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

41

wtorek, 23. grudzień 2014, 10:19

a co z tymi osobami co kupily czerwone czasowe zbroje ??
Podpinam się pod pytanie.

42

wtorek, 23. grudzień 2014, 10:21

"Dla tych z Was, którzy lubią czerwone uzbrojenie Gnomy mają coś szczególnego. Na pewno nie będziecie rozczarowani. Gnomy oferują uzbrojenie chronione zaklęciami gnomów. Zbroja tego typu nie podlega uszkodzeniom w walce! Czary Gnomów nie trwają jednak wiecznie, więc taka zbroja zniknie Wam z plecaków po 90 dniach. Zastanówcie się więc i dokonajcie mądrego wyboru! "

... i dokonajcie mądrego wyboru!

Nic dodać, nic ująć...

Nie ma info, że będą 2 rodzaje zbroi. Jest info że są 2 rodzaje broni. Więc nie rozumiem, dlaczego nam nie chcecie wymienić czasowych na te z wytrzymałością... żeby nas ograbić z kasy?

43

wtorek, 23. grudzień 2014, 10:35

Za każdym razem jarmark i za każdym razem te same problemy. Weźcie ludzie nauczcie się, że człowiek nie robot - nie dopilnuje wszystkiego. I nauczcie się wreszcie nie kupować wszystkiego 5min po otwarciu jarmarku... odczekajcie 1 dzień lub chociaż kilka godzin i ślad po waszych "problemach" zniknie. Przed zakupem niepewnych rzeczy warto też poczytać forum bo może nie wszystko jest takie jak się wydaje.
Pozdrawiam

44

wtorek, 23. grudzień 2014, 10:36

Nic dodać, nic ująć...

Nie ma info, że będą 2 rodzaje zbroi. Jest info że są 2 rodzaje broni. Więc nie rozumiem, dlaczego nam nie chcecie wymienić czasowych na te z wytrzymałością... żeby nas ograbić z kasy?

Oczywiście,że były 2 rodzaje broni. Jedne 6/1 i drugie czasowe. Ale w reszcie uzbrojenia nie było wyboru i ludzie kupili to co było, a teraz zmieniają opcje i ludzie którzy pokupowali właśnie tracą. Założę się,że 1/3 Feo kupiła czasowe uzbrojenie, choć gdyby to były na samym początku normalnie zrobione to by nie było problemu.

45

wtorek, 23. grudzień 2014, 10:50

Klais a jeśli kupiłem całe czasowe redy to będą one zamienione na 6/1 czy zwrócona kasa bo wole te 6/1 niż czasowe jeśli bedzie możliwość? Pozdrawiam :thumbsup:

46

wtorek, 23. grudzień 2014, 10:52

Klais a jeśli kupiłem całe czasowe redy to będą one zamienione na 6/1 czy zwrócona kasa bo wole te 6/1 niż czasowe jeśli bedzie możliwość? Pozdrawiam :thumbsup:

Nie ma takiej możliwości. Trzeba było nie kupować i myśleć, że admini mogą coś zmienić w trakcie.

47

wtorek, 23. grudzień 2014, 10:56

Nie ma takiej możliwości. Trzeba było nie kupować i myśleć, że admini mogą coś zmienić w trakcie.
a skąd mam wiedzieć że coś dodadzą admini?? wogóle kto wprowadza zmiany w trakcie takiego jarmarku?! to chyba jest coś nie tak nie uważasz? ludzie nakupowali redów a teraz zmiany! Płakać nie bedę bo w czasowych leje bez stresu że padne czy zalaguje...a wtych 6/1 przy lagach jest nerwówka...

48

wtorek, 23. grudzień 2014, 11:11

a da sie kupic oba zestawy i czasowy i 6/1 ? jak tak to zapas redow na długo:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

49

wtorek, 23. grudzień 2014, 11:22

co byscie nie dostali i tak placzecie za kazdym razem i marudzicie

50

wtorek, 23. grudzień 2014, 11:33

to ja się zapytam czy można sprzedać swoje redy tak jak wycofywali je z ru - chętnie bym się wszystkiego pozbył i zostawił broń i łuk

nie wiem czemu wy macie taką sraczkę na redy... chyba że w szaro-zielonych setach się lata to mogę zrozumieć.

pierścienie i amulety czasowe - super - mogli by im trochę wytrzymałość podnieść ale cena przyzwoita i koszt naprawy dużo mniejszy
gdzieś tam zapodziały się obiecane aureole - szkoda bo to jedyna rzecz jakiej oczekiwałem na jarmarku

z redów kupiłem 1 pierścień - dziękuję
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

51

wtorek, 23. grudzień 2014, 12:31

dzisiaj dodadza nowe redy 6/1 i jarmark bedzie teraz co miesiac chyba.

jasne :D
dobrze ze poczucie humoru przed Świętami ci dopisuje :)

52

wtorek, 23. grudzień 2014, 12:33

Według mnie takie zmiany "ad hoc" wprowadzają duże zamieszanie. Kupiłem bronie na 30 dni czego bym nie zrobił mając świadomość że będzie zakaz zamrażania.

Kolejna rzecz - super by było gdyby można było zamienić redy na aury. Czy będzie to możliwe?

I ostatnie - czekamy na wprowadzenie deklarowanych zmian na jarmark (zwiększenie ilości ogniw, kombo itd).

Pozdrawiam
Paskud

53

wtorek, 23. grudzień 2014, 12:34

Zastanówcie się więc i dokonajcie mądrego wyboru! "

to ja ci wytłumacze dlaczego

" Zastanówcie się więc i dokonajcie mądrego wyboru! "
już wiesz? to nie rekalamcja butów w sklepie z winy fabrycznej - sama wybrałaś bo sie napaliłaś to teraz masz problem

54

wtorek, 23. grudzień 2014, 12:39

Red narzędzia....

55

wtorek, 23. grudzień 2014, 14:06

co jak co ale na redach prawie krytyki nie wchodzą....nie tylko ja to zauważyłem...

56

wtorek, 23. grudzień 2014, 14:15

Redy 6/1 2 x droższe od tych czasowych ?? to jest jakiś żart, rozumiem????

57

wtorek, 23. grudzień 2014, 14:22

generalnie powiem, że to nie fair, ta sytuacja to jak zmieniać zasady w trakcie trwania meczu...
Uważam, że powinna być możliwość zwrotu czasowych czerwonych zbroi.

58

wtorek, 23. grudzień 2014, 14:32

są fragmenty czerwonej broni, a gdzie fragmenty łuków?

59

wtorek, 23. grudzień 2014, 14:37

3 rzeczy
1) gdzie talie?
2) garnków dalej nie można mrozic
3) ceny redow 2x wyższe

Buster [16] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Włości Wiatru

Zawód: Alchemik

• Wyślij wiadomość

60

wtorek, 23. grudzień 2014, 14:45

ceny redów są normalne, te poprzednie były o połowę tańsze :)
to nie ja, to zjarany...