Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 2. styczeń 2015, 17:37

Magiczna piątka

Witam, mam pytanie czy ktoś ukończył tę misję? Ubiłem prawie wszystkich, nie mogę ubić tylko jednego **Y&*^*^&*^*

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…91&server_id=12

i próbowałem już dziesiątki sposób, na ponczu, na full blessach no nie da się tej gnidy zabić... Co jest bliski zera to oczywista oczywistość żadnego krytyka i leczy się z 200 hp na 1800 i tak non stop

2

piątek, 2. styczeń 2015, 20:26

GaNiKuS to musi byc szybka walka elka gniewu najlepiej proszki/zwoje odwetu i Niepohamowane Wyciągnięcie Sił bo jak już dojdzie do odbierania zycia przez trutki to raz dwa i gleba:)

3

piątek, 2. styczeń 2015, 21:30

@Ebi

wyciaganie to tam nic nie da i zwoje odwetu bo on za 40-60 bije i bije najszybciej jak sie da na elkach gniewu ringach gniewu nawet sytość V biorę by tej woli było więcej i nie idzie go ubić. 52 efekty na sobie miałem zanim zaczęło mi odbierać HP więc raczej robię to szybko a i tak kupa.. Dojechałem do 300 hp i zaraz 1800 miał no nie wiem ja nie widzę sposobu na ubicie tego dziada

4

piątek, 2. styczeń 2015, 21:45

Ganik tak jak Ebi napisał szbka walka szybkie zadawanie strat i duzo hp musisz miec zeby ustac.. Ogolnie 100 dalgo za to a te dalgo to jest jedna wilka strata czasu i kupa...

5

piątek, 2. styczeń 2015, 21:48

Nie truj... z gniewu od straznikow tez nie bij bo to strata czasu nie rzucaj z luku nie wal zwoji odwetu wszystko to zajmuje czas...

6

piątek, 2. styczeń 2015, 22:11

kurde no nic nie robilem z tych rzeczy elka przemiany i ciągle qqqqqqqqqq no nie wiem może później znowu spróbuję i się uda

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

7

piątek, 2. styczeń 2015, 23:39

Gracze na ru radzą na początku walki stalowac i truć do czasu, aż zaczną działać trutki od truciciela, potem już walka na szybko.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

8

sobota, 3. styczeń 2015, 01:21

Paleo tylko, że te trutki jak zaczną działać to po 400 hp zżerają i to w dosyć szybkim tempie (przynajmniej u mnie) a ja na gigancie mam niecałek 2k hp

9

sobota, 3. styczeń 2015, 22:33

dam sobie z tym spokój, dzisiaj to samo z klasztoru wychodziłem na full blessach elka przmieany i od tego wciskania q to aż mnie palec rozbolał i znowu w plecy

10

niedziela, 4. styczeń 2015, 19:21

Zakończyłeś misję "Magiczna piątka". 19:20 Zdobyto: 10 000 punktów doświadczenia, Dalgo 100 pcs.

no więc te bicie na szybko to sorry panowie ale nie, stallerka na maxa trucie i elka mądrości i to jest klucz do sukcesu

11

niedziela, 4. styczeń 2015, 19:22

Dzięki --Szulgista-- za podpowiedź :)

12

środa, 2. grudzień 2015, 19:21

18:32 Zdobyto: 10 000 punktów doświadczenia, Dalgo 100 pcs.

Nie gadaj proste, ja lałem go ręcznie macą i krwią

13

niedziela, 6. grudzień 2015, 09:09

Panie i Panowie, moje pytanie czy na 11lvlu jest możliwość ukończenia tej misji ?
Mowa o średniej postaci bez fioletów i redów.
Jeśli tak to jakas sugestia ? (2paski x 3 są)

dzięki serdeczne za info

14

poniedziałek, 7. grudzień 2015, 15:22

da sie przejśc na każdym lvl ,bo siła przeciwników jest dostosowana do poziomu.
ubiłem wszystkich na 12, na truciciela, nekromante i alchemika wystarczyła fiolet aureola i elka niepokonalności