Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

niedziela, 4. styczeń 2015, 15:49

Lamek vs Sprytek po upie >>krytyki kiedys mial łamek podobno

Mam rozumiec ze sprytek na dzien dzisiejszy skupia wszystkie 3 style walki + bonusik trucia

Niewidka [11][Wielki Eliksir G...] Efekt
Niewidka [11][Mały Eliksir Gni...] Efekt
Niewidka [11][Mały Eliksir Gni...] Efekt
Niewidka [11][Podziemny Eliksi...] Efekt
Niewidka [11][Mały Eliksir Duc...] Efekt
Niewidka [11][Promień Mroku] -544 rzut
Niewidka [11][Spalenie] Efekt
Niewidka [11][Wielki Eliksir Ż...] Efekt
Niewidka [11][Język Płomieni] -50 rzut
Niewidka [11][Promień Mroku] -569 rzut
Niewidka [11][Język Płomieni] -325 rzut
Niewidka [11][Potężne Wyciągni...] Efekt
Niewidka [11][Promień Mroku] -542 rzut
Niewidka [11][Wielki Eliksir Ż...] Efekt
Niewidka [11][Język Płomieni] -108 rzut
Niewidka [11][Promień Mroku] -577 rzut
Niewidka [11][Język Płomieni] -221 rzut
Niewidka [11] przegrał walkę
Niewidka [11][Promień Mroku] -290 rzut

2

niedziela, 4. styczeń 2015, 18:05

jak zaczne stunowac dam znac ;D

3

niedziela, 4. styczeń 2015, 18:10

łamek ma wpierdziel dostawać ;) a nie kryty

to co się dzieje na asalach to jest kpina totalna
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

4

niedziela, 4. styczeń 2015, 21:01

Na niższych lv sprytek również dużo krytyków jak na niską intuicję.

5

niedziela, 4. styczeń 2015, 23:25

gratki z upa kpiny nic wiecej wpierdziel w redzie od green spryts ns klodowych elkkach gratki

6

poniedziałek, 5. styczeń 2015, 14:14

Squall, jak składa Cię zielony sprytek to pomyśl nad tym co robisz źle, bo znam łamków którzy sobie radzą.

7

poniedziałek, 5. styczeń 2015, 14:26

niektórzy myślą, że założą redy i będą nieśmiertelni :D

8

poniedziałek, 5. styczeń 2015, 14:28

no i z przenikaniem 20 to ja się nie dziwię, że sprytowi dać rady nie umiesz

9

poniedziałek, 5. styczeń 2015, 15:01

A ja często miałem większe problemy ze sprytkiem zielonym niż niebieskim z runami, jeszcze jak nie byłem na magii... Niestety muszę stwierdzić, że to nie zależy do końca jakiego kalibru masz sprzęt tylko od tego jaką masz postać :D Może kontrowersyjnie to zabrzmi, ale postaci są stworzone w różnych kierunkach.... Jednym co chwilę wchodzą stuny, inni robią strasznie dużo np uników, mają jakieś ukryte atrybuty, które sprawiają, że mają więcej ochrony, krytów itp, a jeszcze inni dropią z każdej walki centki, oczka. Ja to niestety tak widzę i tak moim zdaniem jest. Myślę, że nie tylko ja to zauważam, ale gracze co grają dłużej w tę gre też to widzą.

10

poniedziałek, 5. styczeń 2015, 21:43

A ja znów moim łamkiem 6 lvl uniki robie xD mam w sumie tylko +4 zręczności z hełmu a 4 uniki zrobiłem w walce z 7 lvlem łamignatem

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Zielarz, Alchemik

• Wyślij wiadomość

11

wtorek, 6. styczeń 2015, 11:09

:thumbsup: Ja zrobiłem 5 uników pod rząd dla sprytka :P Ciekawe co sobie pomyślał ^^ I co najśmieszniejsze to nie mam problemu złożyc nieb łamka z misiem :lol:

12

wtorek, 6. styczeń 2015, 12:25

Nie ma szans na sprytka teraz. 95% talarków na 11lvl to pierwsze miejsca dla sprytków. Mi szkoda zmieniać setu. Admini wkońcu to zmienią i znów będzie płacz od strony sprytków których zaczyna być więcej niż łamków. Spirala się kręci.

13

wtorek, 6. styczeń 2015, 12:58

Problem w tym że to nie powinna być spirala, przed wprowadzeniem magicznych lvli każdy set miał mocne i słabe stronyi działała zasada atleta>sprytek>łamek>atleta itd.
Teraz namieszali i nie potrafią tego uporządkować już od niespełna dwóch lat...
Teraz tylko czekać na wielkiego bufa dla atlety i zwiększenia ilosci krytów łamka i wszystko się wyrówna.
O ile admini wpadną na pomysł jak to zrobić

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

14

wtorek, 6. styczeń 2015, 13:18

tuż po upku miałem naprawdę sporo krytów - najlepszy przykład w klasztorze potrafiłem zdecydowaną większość skrifet zabić poniżej 30 sekund na max blesach + ekstraktach, gdzie niemal każdy cios miałem kryt + kryt. Zaraz po jarmarku jakby zostały ucięte - jednego dnia nagle ucięło kryty, teraz na aureoli mam krytów zaledwie jakieś 30-40%. To wygląda tak jakby kryty zostały ucięte poprzez zmianę ustawień i nie jest to tylko moje wrażenie jak widzę

15

wtorek, 6. styczeń 2015, 18:35

Tia, teraz łamek nie ma krytów praktycznie wcale, wcześniej (po upku) bez spinania się zabijało się neferto w 25-30 sek na 5-6 blessach, jeszcze w niedzielę dało się w około 35sek a teraz już waląc łukiem strzałę na kryty, bije się je koło 40sek na tych samych blessach. Robią ciągle uniki i bloki, krytów nie ma wcale (1-2 na walkę max) i sypią co 2-3 ciosy osłabienie. Za tydzień pewnie już czas walki wydłuży się do ponad minuty, przy takim "progresie"...

16

wtorek, 6. styczeń 2015, 19:53

no przecież nie możesz zarabiać na mobach, masz wpłacać hajs i wtedy wszystko gra. Zobaczyli, że za szybko biją to trzeba te walki wydłużyć

17

wtorek, 6. styczeń 2015, 22:45

Ciekawostka: Pudzianosek bił łamkiem i miał 1-2 kryty na 10 ciosów. Przebrał się w sprytka i co? Na 6 ciosów 4 były krytyczne :)

18

wtorek, 6. styczeń 2015, 23:35

To co zrobiono ze sprytkiem ok jest jak jest,ale własnie dlaczego łamkowi sie czestotliwośc kryta zmniejszyła?

19

środa, 7. styczeń 2015, 00:46

A jak na salkach - już tylko same sprytki ,czy jeszcze jakiś łamek bądź atleta po pijaku zajrzy :) Pytam tak z ciekawości,kiedyś to nawet fajna insta była ,a teraz ?

20

środa, 7. styczeń 2015, 08:37

dokładnie te potworki są strasznie zwawe jak nie unik to blok masakra