Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

61

poniedziałek, 9. luty 2015, 21:32

Zwycięstwo w turnieju kultu 3

hmm... to można drugi raz wbić kult...? haha

62

poniedziałek, 9. luty 2015, 23:32

Zwycięstwo w turnieju kultu 8 od piatku do poniedzialku bylem na 8cc

-Chciałbym otrzymać duuużoooo męstwa!
-Masz już wymagany pierścień!
Ok kult uk zostal uproszczony tylko dlaczego posiadacze kultu dostaja po tylku??
Ja jestem zadowolony z tego jak wbilem swoj, kosztowal mnie kilka tys goldow ale i dostarczyl wspanialych emocji.
8 cc kazda rednio 40k mestwa z hakiem czyli z walk 20k 160k , poprosze o zabranie tych 8 zwyciestwi doliczenie mi 320k mestwa .
Chyba ze moge wbic kult 2 raz przyda sie 200rr,
dziekuje

63

poniedziałek, 9. luty 2015, 23:44

Zapomnialem o czyms:)
Dlaczego w worku ze ekami nie ma elek madrosci??

64

wtorek, 10. luty 2015, 02:03

Wszsycy zdziwieni że liczy zwyciestwa:) ale nowosci lukaja na ru i dobrze o tym wiedzieli... nawet Demon69 pisał o tym o tej zmianie na serverze ru, wtedy jak tu sie ciezko bulwersowaliśmy ustawkami... pisał z rok temu, że na ru wprowadzili pola równości na których bedzie sie wbijać zwycięstwa do kultu rycerzy...
Dalej jest co śmieszne to na ru można robić już po 2 medale kultu też jest w nowściach, to są jakies powtórne osiagniecia i to nie tylko rycerzy i nei tylko agudara czyny a i bractwa itp... Kiedy to u nas wprowadza nie wiem... ale wiem jedno, że za jakiś czas bedziemy pisać to co teraz tu wypisujemy oddajcie mi zwyciestwa zabierzcie mestwo bo ja chce zaliczyć ten 2 raz medal rycerzy :)

Dark Knights  Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

65

wtorek, 10. luty 2015, 05:07

dla tych, którzy robili ten medal wcześniej. Nie mówię nawet o mnie, a zwłaszcza o tych co działali na kulcie UK gdy nie było blokady wierzchów, luster solumira i moroków, gdy insta nie kosztowała 25-30g a 40-50.

Wg. mnie nie tędy droga niestety...

A którędy droga, przepraszam? Developer skupia się teraz wyłącznie na tym, żeby uczynić grę przyjaźniejszą i ciekawszą dla obecnych graczy. Jest to jedyny kult, który nie zalezy wyłacznie od gracza, ale od wielu graczy. Musi być druzyna i musi być przeciwnik, który jest zdarzeniem losowym. Uczynienie łatwiejszej drogi do zdobycia tej reputacji jest zdecydowanie na korzyść dla rozwoju gry. Nadal jest mnóstwo graczy z tą repką w plecy. Powinno to rozruszac pola bitew jako takie i stanowić regularne źródło adrenaliny.

Turniej kultu to turniej kultu i nie ma nic wpólnego z Polami Równych.
Liczy zwycięstwa do osiagnieć, np. 50 wygranych CC czy Świątyń i tylko to. Można na nich wykonać czyny Agudara, natomiast nie zrobi się kultu na Polach Równych.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

66

wtorek, 10. luty 2015, 08:10

Turniej kultu to turniej kultu i nie ma nic wpólnego z Polami Równych.
Liczy zwycięstwa do osiagnieć, np. 50 wygranych CC czy Świątyń i tylko to. Można na nich wykonać czyny Agudara, natomiast nie zrobi się kultu na Polach Równych.

No to Paleo chyba nie doczytałaś dokładnie tematu. Osoby z fioletowym medalem UK piszą właśnie że za każde wygrane cc nalicza im zwycięstwa do kultu :) Zacznij czytać wątek jeszcze raz, od postu Bustera na 2 stronie tego tematu. Dla osób z fioletową blachą 10 wygranych cc = kult, wystarczy potem dokupić węgle i zdać bojowe świadectwa... i o to cała ta awantura.

Chciałbym jeszcze raz powiedzieć, że nie mam nic przeciwko temu żeby jak najwięcej osób wbijało męstwo, repkę UK i kulty. Nie mam też nic przeciwko temu, żeby wbijali to w inny sposób niż ja. Rozumiem że turniej kultu stał się drogą bez wyjścia, że na magii jest za mało graczy, że znają się jak łyse konie i nie chcą na siebie stawać, w związku z czym nie ma jak wbić czerwonego medalu. Natomiast denerwuje mnie to, że z trudnej misji, wymagającej dużej ilości czasu, energii i przede wszystkim pieniędzy zrobiono coś, co da się przy dużej dozie samozaparcia zrobić w jeden weekend kosztem godziny bicia mobów. Wystarczyło pomyśleć i przywrócić pierwotną misję na kult, tą po 800 kryształów każdego koloru. Wymagałoby to więcej czasu, więcej zaangażowania i pewnie nie budziłoby takich protestów jak wprowadzona zmiana.

67

wtorek, 10. luty 2015, 09:53

Ta faktycznie protestow jest milion poniewaz milion graczy wbilo kult rycerzy tzn ustawkowy i bez szacunkowy szmaciarski kult to faktycznie protestow jest multum... Kult na ktorym ktos nachapal sie blesow i czekal 2 lata zeby trafic na ekipe ktora ma mniej blesow taki to kult trudny, kult ktory blokował rozwój gry ponieważ gracze jak ty zamiast rozwijać postac to siedzieli na 10 levelu 20 lat żeby zorbic zwyciestwa bo brakowało im jaj żeby skonczyć te misje na magiiiii Kult gdzie mozna bylo sobie spokojnie pisac do wroga o ustawki i taki to ciezki kult byl. Kult gdzie gracze zakladali postacie na innych serverach w przeciwnej rasie by specjalnie w ten sposób wbijać na sobie zwycięstwa faktycznie prestizowy kult :)

Myslisz ze kto zmienil te zasady tego kultu admini ? Ekipaa Itt terytory zmienila te zasady bo wiedziala doskonale jak jest i najpierw zostaly wprowadzone na RU. Czemu to wprowadzili na ru ? Bo nie mogli sobie dać rady z tymi ustawkami... Bo nikt na to nei stawal bo w dupie jeden z drugim mial taki kult....

68

wtorek, 10. luty 2015, 09:54

nie jestem pewny, ale na samym początku były chyba inne zasady zdobywania kultu niż 10 wygranych TUK, 250 wegli i skalpy. Zostało to pozniej zmienione i teraz ponownie zmienione na korzyść graczy i na nie korzyść ustawek :) Ja też moge mieć pretensje do kogos kto wbił kult bractwa/siewców w momencie kiedy były eventy smocze jaja i oczka były po 80s a ja musiałem bulić 1,5g. Kiedyś nie było red narzedzi i zbierałem zieloną wędką, też to nie jest sprawiedliwe w stosunku do obecnych graczy którzy posiadają redy i zbierają 3x szybciej. ) ... Gra się zmienia i trzeba to zaakceptować

Pamietajcie, że obecnie na równe mają tylko wstęp gracze 11lvl+

ci co wydali krocie na kult pewnie wbijali je na 10lvl lub wcześniej. Teraz jak koksy nie magiczni będą chcieli kult ten miec wcześniej, będą musieli się blesować jak do tej pory.

69

wtorek, 10. luty 2015, 09:55

jak dla mnie to ktos kto chodzil wczesniej na kult chodzil tam tylko dla adrenalinki :D bylo pewne ze zmiania tą misje na inna. Wszyscy o tym wiedzieli a robia z tego nie wiem co.
aaa i ten kult wbilo uczciwie z 10 osob,a ma go ze 100 osob :)

70

wtorek, 10. luty 2015, 10:11

Adrianos, przez te zmiany ciągłe w tym kulie taki gracz jak ja nigdy nie mogł wbić tego kultu bo zawsze kto byl na wyzszym levelu nie rusząły pola bitew było mniej graczy itp.. Zmiany też powdowały że inni gracze zamiast iść do przodu to sterczeli na levelu latami żeby to albo mieć moroki z kart albo mieć najlepsze blessy albo mieć rangi najlepsze itp żey tylko mieć jakąś przwage, i ta misja byla zmieniana chyba już 4 razy bo zawsze jest i bylo coś nie tak...

71

wtorek, 10. luty 2015, 12:12

Bullet jak pisalem kult uk juzma swoja czarna historie zmian najgorsza byla 1 gdzie ponad rok kultu wogole nie dalo sie wbijac. zawsze te zmiany otwieraly komus latwiejsza droge krzywdzac innych.
Dlamnie zmiany byly lepsze bo z 15 wygranych zeszlo na 10 brak wierzzchow, kat i luster czysta walka.

Ja sobie nie wyobrazam znow skupowac wegli dla 200rr bo chyba 2 grumkow w walce nie bede mogl dac.
Dlatego prosze o nie kopanie w tylek graczy z kultem i uszanowanie ich wyboru ja mam ustawiony pierscien na mestwo razy 3 i prosze o ich wymiane na mestwo ktore stracilem.
Jezeli zdecyduje robic kult 2 raz zmienie pierscienna wygrane.
Dziekuje.

72

wtorek, 10. luty 2015, 12:53

Prawda jest taka Bullet ze leciales na zlamanie karku do blokady bo chciales kase trzepac. Miales dotego prawo, przez to straciles mozliwosc wbicia tego kultu, bo brakowalo graczy. Nikt Ci nie bronil poczekac na levelu z pol roku i wbic kult. Ja tak niestety zrobilem. Nie ma co opowiadac bajek, ze wszyscy ustawki mieli. Bywalo tak ze nic nie ruszalo bo nie chcieli na nas stawac... Wiec chodzi tylko o to, ze kolejny kult zostal zdeprecjonowany.

73

wtorek, 10. luty 2015, 13:16

michalł co ty gadasz nie wiesz do konca jak to bylo..., Ja blokade dopiero wbilem na 15 levelu i raptem bylem na niej miesiac poniewaz pozniej na szybko wbilem level 16 do 15 levelu stalem jak ten debil i czkealem na to zbey zorbic ten kult... 15 level tez wbilem tylko i wylacznie dla tego ze adminka Pandora kazala mi wbić ponieważ nie otrzymałbym helmu z konkursu... więc musialem go wbic albo moglem nie wbijac i olac nagorde wybralem nagrode...

A na 10 levelu stałem 3 miesiace i czkealem jak ktos stanie od ludzi na ten kult tak jak wiekszosc innych graczy, masz na tym na forum jeszcze watki jak ludzie pisali, ze nie stana na ten kult bo ja i ognistoreki i lasekkpl jestesmy ekipa nie do przejscia ..... Woytek wtedy tez chcial zorbic ten kult to wbil level 11 i sie nasmiewal z nas ze stojimy jak barany do tego namawiajac ludzi zeby czasem nie stawali na ten turniej z nami... I taka jest cala prawda o tym... ze takich jak ja jest wiecej graczy i bylo wiecej dla tego musieli cos z tym zorbic... zmienic tą misje.... Bo czym wyzej tym coraz gorzej z tym kultem bylo. do tego dochodzilo ze wlasnie przez te utrudnienia i zmiany misji gracze zaczeli kombinowac z ustawkami itp itd...

74

wtorek, 10. luty 2015, 13:19

Ja tu nie chce pomawiac kogos ze robil ustawki mowie tylko to ze ten kult jest zadnym wyzwaniem i nigdy nim nie byl a sami gracze zeszmacili go wlasnie tymi ustawkami to samo sie tyczy tego kultu wb i wbiajace multikonta to tak samo jest jakas kpina nie kult...

75

wtorek, 10. luty 2015, 13:38

Turniej kultu

Tu masz jeden watek z 2011 roku czyli 4 lata temu jak chcielismy robic ten kult... Co to za padaczka zeby ktos nie mogl zorbic misji w 4 lata :) to smiac sie tylko idzie z tego. Wlasnie ta misja sporo graczy trzyma na levelu wlasnie te misje i dla tego to nie bylo dobrym rozwiazaniem... Dla mnei to moze nie byc moze nei liczyc tych zwyciestw bo i tak pogodzilem sie z tym ze nie bede mial tego kultu ale skoro ktos wymyslil ze jednak na wyzyszm levelu mozna to jestem z tego zadowolony i mysle ze nie tylko ja.

76

wtorek, 10. luty 2015, 14:59

A ja jestem za nowymi zmianami i ciesze sie z zaliczania wygranych na poczet TUK ,czekałem bardzo długo na 10lvl żeby własnie zrobic ten kult ale niedało sie dzięki 1 klanowi ludzkiemu ,KOSTEK tylko powiedz czemu siedziałeś tyle czasu i tyle razy stawałeś na tuki mając kult tylko nie mów że darmo pomagałeś innym .I nie mów o kosztach wydałeś może ze 200-300g a zarobiłeś 4 razy tyle

77

wtorek, 10. luty 2015, 15:58

zamysł wg mnie jak najbardziej ok, tylko ze nie ukrywajmy troche to za latwo, 10 zwyciestw... 20 godzin? jeden weekend? 2g za jeden wypad? - jedynie do tego mozna miec zastrzezenia... jakby wiecej tych zwyciestw trzeba bylo miec to by bylo ok, ale co ja sie tam znam:)

zaraz sie zacznie zakladanie multi przez magikow tylko po to zeby wegiel "zorbic" (jak ktos tu ladnie napisal co do winow, pozwole sobie pozyczyc;)) na CC, kazda zmiana rodzi jakas patologie

78

wtorek, 10. luty 2015, 16:04

Njlepsze jest, ze znow mamy doczynienia z zerowa reakcja administracji.
Wgrali co im kazano wgrac i zero wiedzy na ten temat maja.
Moze toprawidlowa reakcja, lepiej milczec niz jakas glupote napisac jezeli tak to daje im przewage nad poprzednikami. :)

79

wtorek, 10. luty 2015, 16:08

Dokładnie , ciekawostka od 11lvl bił krofy - nie ma medalu a teraz eldziwy hm wogóle nie ma medali
Jeśli to dla Ciebie dziwne, że ktoś inaczej podchodzi do swojej postaci (i wcale nikogo nie pushuję), to na to nic nie poradzę.
Mobek i Piki no tak, klan najwiekszych pusherów
Czy możesz mi wyjaśnić, a najlepiej przedstawić jakieś dowody, na jakiej podstawie obrażasz mnie lub klan? Tylko na podstawie tego, że biję mobki a nie mam medalu? Jeśli tak, to nie zajmuj się innymi, a kontrolę zgodności postępowania z regulaminem zostaw strażnikom i administracji.

A ponieważ wiele osób twierdzi, że kogoś pushuję, to oświadczam wszystkim, że nie pushuję nikogo, tylko chcę dobić do maks lvl-u i wtedy dopiero robić repki - czy ktoś to uważa za głupie, hardcorowe, beznadziejne, niewykonalne, zboczone etc. niech komentarze zachowa dla siebie (może jestem głupi, hardcorowy, beznadziejny, zboczony - moja sprawa). I wcale takich kokosów się nie zarabia, jak wszyscy uważają.

A co do zaliczania Równych do kultu (i nie tylko tej repki) nie zachowujmy się jak politycy tzn. jak jest do dupy to rządzący powiedzą i tak, że jest super, a jak jest super to opozycja i tak powie, że jest do dupy.
Jeśli ma być lepiej, to chodzi o przedstawianie propozycji zmian, które by rozwijały to co jest, a nie wstrzymać wszystko, bo kiedyś było ciężko, to teraz też powinno być (z tego co słyszałem kiedyś blue set był ratytasem, a teraz każdy może go mieć - ale jakoś nie widzę propozycji wycofania blue setów).
Przecież można zrobić w sprawie Równych i TUK np:
- jeśli ktoś miałby fiolet medal, to koszt przystapienia do Równych byłby kilkukrotnie wyższy (bo wiele osób podkreśla fakt kosztów, jakie trzeba było wcześniej ponieść)
- pytanie, czy chcesz zaliczać Równe do kultu, jeśli tak to albo jw. albo jakieś dodatkowe wymagania

PS. Piszcie o propozycjach, a nie jak było kiedyś i kto miał lepiej

80

wtorek, 10. luty 2015, 18:24

No brawo, temat dotyczy Równych Jaskiń, a 4 ostatnie posty nie mają żadnego związku z tematem.
A potem zdziwienie, że administracja tego nie czyta - w sumie czemu się dziwić, jeśli może z 10% postów (maks) dotyczy tematu.

Tak, zamierzam wbijać węglami, ponieważ nie sądzę, żebym miał inną możliwość (nie wierzę w cuda, że na 16 będą systematycznie ruszać areny czy cc). A ponieważ nie paypaluje, więc jest to tylko kwestia ilości ubitych mobów (Ci którzy mnie znają wiedzą, że mam dużo ciepliwości, więc prędzej czy później się uzbiera dość kasy i węgli).
I tak w związku z powyższym, skoro są to normalne jaskinie, tylko z równym wyposażeniem, dlaczego zostało wprowadzone ogranieczenie na wynoszenie węgli? Skoro jak sądzę można na nich zrobić imki, 113, czy łapki, to dlaczego węgle są jakoś szczególnie wyróżnione in minus?