Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

• »Lemoon« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

21

poniedziałek, 23. luty 2015, 19:35

Ale co ma dmg różnych stylów walki, do wyrównania w wytrzymałosci itemów?

Łamek ma większy dmg / ale atleta ma więcej hp.
Spryt/atleta ma 2 tańsze bronie, obie z pełną wytrzym. i z każdego szanse na kryształ / łamek ma 1 broń z taką samą wytrzym. i tylko 1 szanse na kryształ

Średnio udane to Twoje porównanie, wybieranie setu i jego +/- , a czy dawno dawno temu, wiedziałeś że red broń sprytka będzie miała taką samą wytrzym. jak dwuręczna bróń łamka? na logike się wydaje że powinien byc topór chociaż 9/1

PS zmiana szkoły to jedno, wypadałoby mieć jeszcze fajne itemy, jakieś oprawy (może runy), a wydatki na kase zawsze się znajdą (patrz repki)

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

22

poniedziałek, 23. luty 2015, 19:59

domyślam się że broń łamka ma 2x mniejszą podatność na zniszczenia więc wszystko wyrównane

23

poniedziałek, 23. luty 2015, 20:26

Tak tylko pomyślałem 2 kryształy to odrazu 2 runki i oprawy bo sprytek i atleta też musi na nie wydać. I tak jest niezmienne ani na ru ani na żadyym serw. z Eu to nadal szczerze wątpie, bo żeby na serw. pl się pojawilo wierw na ru i innych eu serw. terz musi się pojawić.

24

poniedziałek, 23. luty 2015, 20:33

Nie wydaje mi się, żeby miała te 2 x mniejszą podatność

25

poniedziałek, 23. luty 2015, 20:34

@spartan117

Przecież runka łamka jest 2 x droższa, wymaga 2 x więcej składników...

26

poniedziałek, 23. luty 2015, 20:51

teoretycznie ma mniejszą podatnosc ale nie o połowe. Jak masz na sobie 3 itemy to niszczy się jeden, jak załozysz 4 i padniesz to dwa się rozpadają , od 6 itemów niszczą się trzy, nie wiem jak jest dalej, na pewno u lamka jest mniejsza szansa ale to jest kilka % a nie połowa

27

poniedziałek, 23. luty 2015, 20:56

myxir zrobić runki uniwersalne dla każdego stylu co chcesz to kupujesz i masz po problemie jak wczesniej napisałem to tylko gra

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

28

wtorek, 24. luty 2015, 00:14

Dobrze że to tylko gra :) a ja podałem tylko pomysł; dobrze wiem ze na ru by musiało to zostac zapoczątkowane, jednak gram na pl więc pisze na forum na pl (niektóre pomysły kiedyś admini przekazywali wyżej, może jeśli się zrobi większy szum to będzie chociaż jakaś propozycja wyslana "w góre" - ale nwm dokładnie jak to tam idzie)

Chyba jest że mniej itemów pada, jednak - dokładnie jak przytoczył Lajt - to wciąż jest na niekorzyść łamignata, dlatego nie (w przypadku redów) 12/1 , a zaproponowałem na samym początku 9/1 - byłoby to wystarczające (moim zdaniem) :)

Runa? Odp juz była, łamek ma lepszą - ale i 2 razy droższą, więc normalne "coś za coś"

29

wtorek, 24. luty 2015, 21:27

co tak napalasz się na redy które już "powoli" usuwają na rzecz aur (już na PB są zakazane)

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

30

wtorek, 24. luty 2015, 23:24

Nie ma argumentów to znowu szukamy dziury w całym? :thumbdown:

Podałem przykład na redach bo tam jest to dobrze widoczne; ja się napalam? Wielokrotnie powtarzałem że jestem za usunięciem redów (a nie tylko wycofaniem z PB) które obecnie ma większość graczy - ale to już offtop :S

31

środa, 25. luty 2015, 08:45

Topór u łamka 1/12 to by była mała przesada..admini dali taką wytrzymałość to widocznie taka ma być i koniec kropka
Każdy set ma jakiś atut,a ja myślę że łamek ma tych atutów ciut więcej pod względem zestunowanie nawet 600-700 hp na bloku(ciosy krytyczne)...ja tam nie widze żeby z takiej sytuacji robić jakąś aferę na forum

32

środa, 25. luty 2015, 10:15

Nie rozumiem czemu ma służyć przykład ze stunem ?
Przecież każdy ma szanse na stuna i moze zrobic duzo dmg... słyszałeś o elkach mocy/krwi dla sprytka ?
To są normalne zasady walki w której kazdy ma równe szanse.Mówimy tu o itemach w których jest nie po równo...

33

środa, 25. luty 2015, 11:49

Chodzi o przewage w walce względem obrażeń,moge mieć slot mocy/krwi ale łamek przy stunach tego mieć nie musi żeby komuś zjechać dużo obrażeń..na małych lv może kilka jednostek jakiś tam atrybutów daje jakąś tam przewagę ..ale na 9-10lv to mało istotne

34

środa, 25. luty 2015, 11:51

Ale co to ma do tematu ? Każdy styl ma jakąs przewage, moze na stunie zjedzie 700 hp ale w walce ze sprytkiem jak nie zestunuje to nieraz 4-5 razy pod rząd nie trafi przez uniki... Walka jest wyrównana w tej grze

35

środa, 25. luty 2015, 12:00

Walczyłem na 10lv wiele razy z łamkami...i to ma tyle do tematu że łamignat ma najlepiej do 10lv(z moich zaobserwowań) więc jakieś kłótnie o wytrzymałość topora to jest chyba bez celowe.
Każdy set ma w sobie jakiś atut

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

36

środa, 25. luty 2015, 15:26

Stop proszę :)

@ Umbro - Tak jak napisał Lajt, wchodzisz w +/- wynikające z korzyści atrybutów (intuicja, zręczność, ochrona - które przede wszystkim różnią każdy styl), i nie jest to raczej na temat. Mój wpis dot. przewagi innych setów nad łamkiem ws wytrzymałości... na jakieś 10 zgonów, łamkowi poleci cała broń (-6) i lipa, analogicznie toporki spryta/atlety stracą łącznie również 6 pkt, co oznacza że w najgorszym wypadku straci 1 broń, ale druga wciąż będzie nietknięta, a w najlepszym wypadku będzie wciąż miał oba toporki na 3/1 :)

" admini dali taką wytrzymałość to widocznie taka ma być i koniec kropka "
... to coś dodam - kompletnie z innej beczki - o poziomie włamywacza... jak w każdym zawodzie istnieje "blokada" zwiększana wraz z lvl postaci, jednak kiedyś to była tylko komórka z nic nie znaczącą liczbą [http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=demonex666] ... jak widać na załączonym obrazku, kiedyś można było mieć lvl włamka > blokada (to po co ta blokada widnieje w profesjach?) ; chyba to samo bylo z katem, ale nie jestem pewien... dawno temu (z 2 lata?) pisałem o tym do odpowiedniej osoby - został skrótowo mówiąc olany :whistling: jednak 2 miesiące temu był update i... nie zabrali nadwyżki, ale zablokowali graczom wbijanie poziomu ponad blokade wynikającą z lvl :)
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=fallen_angel
http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Connor_
...niestety osoby które włożyły w trzeci zawód i nabiły nadmiar, najpierw zostały (przez niedopatrzenie) nagrodzone, ale następnie ograniczone, tym samym skarcone przez lvl postaci ?( i gdybym wtedy napisał to na forum, to też można byłoby wygłosić (odpowiedni do sytuacji tekst) " admini dali taką wytrzymałość to widocznie taka ma być i koniec kropka " i jak się okazało, admini naprawili :thumbsup: więc nigdy nie mów nigdy

PS od początku mówie że nie 12/1 , a 9/1 byłoby sprawiedliwe, albo cena taka jak za jednoręczną broń ;)

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

37

środa, 25. luty 2015, 20:15

No nwm, oprócz fragmentów jest jakaś opłata ? łamignat nie ma x2?

Podałeś przykład zebrania broni za fragm. , ja mówie o wytrzymałości za każdy item - W TYM (nie tylko) - red, gdzie i tak na servie jest zdecydowanie więcej tych bezposrednio kupnych niz za fragmenty.

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający