Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

21

wtorek, 3. marzec 2015, 13:06

mnie akurat problem nei dotyczy.. ale też sie dołączam do reszty... nigdy zaspy i śniezki nei znikały... ludzie mieli po 19.000 śnieżek na zapas 3 miesiące zbierali a nie nic innego wiec są strasznie w plecy teraz...

22

wtorek, 3. marzec 2015, 13:10

Administracjo,

przyznajcie się po prostu do błędu i tyle.
Błędy rzecz ludzka, każdemu mogą się zdarzyć. Ale teraz żeby iść w zaparte, że tak powinno być, to już nie w porządku.

23

wtorek, 3. marzec 2015, 13:18

Szanowna Administracjo,
miałem ponad 19k śnieżek, część trzymanych jeszcze od zeszłej zimy regularnie odświeżanych w banku. Straciłem masę czasu na zbieranie zasp w tym roku. Zostałem najzwyczajniej oszukany bo nie było w żadnym momencie informacji, że śnieżki znikną. trzymając część śnieżek ponad rok nawet przez myśl mi nie przeszło, że nagle znikną. Proszę o przedstawienie propozycji rekompensaty. Tylko uczciwej rekompensaty, nie jakieś pierdoły.

24

wtorek, 3. marzec 2015, 13:19

Lodowe wyspy zostały zamkniete czy moze zaspy tam sie tez z powodu wiosny roztopily???

"Droga" administracjo, przynajmniej włozyli byście min. pracy zeby poznac choc troche gre. X(
Jedno mi sie cisnie tylko na usta Pandoro wróc. :wacko:

25

wtorek, 3. marzec 2015, 13:26

Również zgłaszam zaginięcie ok 900 śnieżek i ok 3k nieprzerobionych zasp.
Nigdzie nie było info , iż zostaną one odebrane z nadejściem wiosny, a gracze spędzili często wiele godzin na zrobienie zapasu śniegu. Zamiast czas ten wykorzystać w inny sposób siedzieli i zbierali - okazuje się teraz na marne. :wacko:

26

wtorek, 3. marzec 2015, 13:45

Na całe szczęście przezornie dzień wcześniej zrobiłem zrzut plecaka o 15:49. Stan na tamten moment 11312.

27

wtorek, 3. marzec 2015, 14:23

U mnie tak samo znikneło kilka tysięcy zasp ! i kilkaset śnieżynek , co jest! Co jest grane?
Niespodzianka ?

28

wtorek, 3. marzec 2015, 14:28

Gram w ta gre nieco ponad 3 zimy i poraz pierwszy widze aby takie wały odchodzily odnosnie śniezek i zasp. Nigdzie nie bylo napisane w opsiie przedmiotow ze one znikna co innego eliksiry tak jak to gracz Masif pokazał linkami. Ten temat mnie nie dotyczy w sumie bo miska nie posaidam, ale Administracjo robic z graczy idiotow nie wypada. Jesteście tu nowa administracja i wiekszosci graczy nie dorastacie do pięt wiedza na temat tej gry jak i czasem poświeconym tutaj, wieć radze się przynac do błedu, tak bedzie najrozsadniej z Waszej strony.
Z powazaniem
Mugetsu

29

wtorek, 3. marzec 2015, 14:29

Żenada

Zabraliście z gry praktycznie wszelkie możliwe udogodzenia nie ma wierzchów = event ziomowy po co to robic skoro nie ma wierzchów bez terminu waznosci, wprowadziliście limit bicia mobków= wiecej bryli trzeba wam wpłacac, daliście redy=brak mozliwości stosowania ich na polach bitew (żenada) to po cholere je dawaliście, wszystko dzieki czemu mozna zarobic jaką kolwiek kase w grze to wrpowadziliście ograniczenia czasowe albo brak mozliwości mrożenia,ciągle coś nawala wam z grą ludzie tracą rzeczy i potem odzyskują je po 2 tyg lub wcale BRAK MOZLIWOŚCI KUPIENIA BRYLANTÓW ZA ZŁ (cenzura) , No i teraz zabieracie zaspy które każdy gracz np. taki jak ja zbierał od 2 lat po trochu bo po trochu. Naprawde jedna wielka żenada.Moim skromnym zdaniem gra upadnie prędzej czy później bo nie można tylko brac ale trzeba coś dawac :thumbdown:

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »klejan« (3. marzec 2015, 15:23)

30

wtorek, 3. marzec 2015, 14:30

To jest chore jak nwm co ! szczerze jak Pandora była admin-ką nie było takich cyrków :/ śnieżki każdy mógł mieć NP z wysp wiecznego chłodu a to ze zbierali je podczas eventu czy tam nie ma nic do znaczenia niech szanowna adminka pomyśli za nim coś się ma zamiar zrobić ...

31

wtorek, 3. marzec 2015, 14:48

W tym roku nie było możliwości kupna miśków i to jest chyba przyczyną usunięcia śnieżek i zasp. W następnym roku liczę i na miśki i na śnieżki :)

32

wtorek, 3. marzec 2015, 14:57

[align=-webkit-center]@ klais porazka totalna zadam zwrotu 15k zasp . . . lub wymiane na karme dla wargola . . .na 1000 walk . . . kretynizm taki ze w glowie sie nie miesci !!![/align]

33

wtorek, 3. marzec 2015, 15:28

w opisie zasp/śnieżek nie wspomniano, ze znikają z nastaniem wiosny.
Zaspy/śnieżki "zimowe" są takie same jak te z wysp chłodu (dostęp od 8lvl).

idąc tropem, to moze sie okazać, ze np. żywica krórą kupiłam też moze nagle zniknąć etc...
Gniew jest energią, która chroni i pomaga przetrwać. Bez gniewu byłbyś popychadłem, człowiekiem, który stara się wszystkim przypodobać.

34

wtorek, 3. marzec 2015, 15:32

mnie również zniknęło z plecaka około 300 śnieżek i uważam,że to trochę nie fair ,skoro już od 2 bodajże lat zawsze pozostawały w plecakach po evencie zimowym

35

wtorek, 3. marzec 2015, 15:32

W tym roku nie było możliwości kupna miśków i to jest chyba przyczyną usunięcia śnieżek i zasp. W następnym roku liczę i na miśki i na śnieżki :)
To że nie było możliwości w tym roku nie znaczy, że z lat poprzednich nikt nie ma, więc to nie powinien być argument.

36

wtorek, 3. marzec 2015, 15:46

Póki są misje yeti mozna zbierac snieg w lodowej jaskini z misji. :D

37

wtorek, 3. marzec 2015, 16:15

[align=-webkit-center]@ klais porazka totalna zadam zwrotu 15k zasp . . . lub wymiane na karme dla wargola . . .na 1000 walk . . . kretynizm taki ze w glowie sie nie miesci !!![/align]

Żądać to sobie możesz... tutaj co najwyżej możesz o to poprosić.

A co do tematu to fakt, info, że wiosna idzie zobaczyłem o 14 wczoraj przez telefon. W informacji było napisane, że o 16 będzie wiosna :D

38

wtorek, 3. marzec 2015, 16:31

Zanim napisze co mysle to chce zaznaczyć, że nie zbierałem zasp i rozgoryczenie tą sytuacja mnie bezposrednio nie dotyczy ale ...

...tak sie poprostu nie robi. To jest zwykły brak szacunku wobec graczy. Należało z rozpoczeciem eventu zimowego poinformować graczy, że zaspy/śnieżki znikna z przybyciem pseudowiosny. Kolejny raz dobitnie nam przypomniano, że Administracja zarządza grą według wlasnego uznania :thumbdown:
To nie ja, to bliźniaki zroślaki ......

39

wtorek, 3. marzec 2015, 16:42

porozmawiajcie ze starcem na placu miasta :)
Administracjo spisałaś sie na medal :)
Gniew jest energią, która chroni i pomaga przetrwać. Bez gniewu byłbyś popychadłem, człowiekiem, który stara się wszystkim przypodobać.

Klais

niezarejestrowany

40

wtorek, 3. marzec 2015, 16:44

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający