Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

41

wtorek, 3. marzec 2015, 16:59

a jeszcze jedno, najważniejsze, proszę droga dministracjo o wymiane zasp na woreczki z karmą, bo tym posunięciem to zyskali Ci co mają miśka, bo dostali za free karme, no bo przecież wszyscy nie mieli po te 10000 zasp a my co nie mamy miśka co dostaniemy po zaspy to taki prezent jak buty do gościa bez nóg. Papatrzeć mogę, ale nie użyje.

42

wtorek, 3. marzec 2015, 18:03

Admisnistracjo dziękujemy za wytłumaczenie i okazanie pomocy ;)
U starca macie 10k śniezynek na 2 tygodnie

43

wtorek, 3. marzec 2015, 18:13

Pieknie 17290 śńieżek sie roz... topiło

10k na 2 tygodzie??? Marna alternatywa

Jak bym wiedział to bym w moby nimi żucał

44

wtorek, 3. marzec 2015, 19:10

nie pisałem, że zabrane, bo koledzy/koleżanki już napisali (mniej lub bardziej dobitnie) co można było w temacie napisać, ale za reakcję administracji w szybkim tempie, to dziękuję :cool:

45

wtorek, 3. marzec 2015, 19:13

Te 10k zasp nijak się ma do około 70k śnieżek zbieranych aż od poprzedniej zimy i w ciągu roku na wyspach wiecznego chłodu. Cel tego był taki, aby przy dobrej okazji w grze, wolnych paru dniach w życiu i zbudowaniu odpowiedniej ilości samozaparcia przerobić ten śnieg jaskiniowym misiem na gorguliach w złoto. 70k śnieżek to w przybliżeniu 600g.

Żądam pełnego zwrotu śnieżek lub tej wartości złota.

Oraz proszę drogą administrację o ustosunkowanie się do pytania:
Jeśli przez rok będę gromadził 400 złych oczu (równowarte 600g), to co każe mi wierzyć, że one nagle nie znikną?

Mam nadzieję, że wszyscy gracze dostrzegą tutaj problem i nie dadzą się udobruchać marnymi 10k zasp, bo wychodzą na "plus". Nie można zabierać w trudzie i znoju zebranych przedmiotów. To nie w porządku.

To nie powinno mieć miejsca nawet pomimo tego, co stanowi regulamin o własności wirtualnych przedmiotów/konta w grze albo zasadności roszczeń przy niesprawiedliwym i nieuczciwym postępowaniu administracji gry.

46

wtorek, 3. marzec 2015, 19:56

Informujemy też, że w przyszłym roku nie będzie możliwości zamrażania śnieżek, zasp.
To ja prosty gracz, pragne poinformowac ze mrozenie sniezek nic nie zmieni, termin sniezynek mozna przedluzyc zbierajac jedna sztuke na wyspie wiecznego chlodu . . . (no chyba ze na wyspach wiecznego chlodu pojawi sie sezonowy upal . . .)

47

wtorek, 3. marzec 2015, 20:44

hahaha, to chyba bedzie najbardziej realistyczna gra w jaka grałem w swoim życiu. Nawet zmiany klimatyczne zostały wprowadzone :D :D . Miejmy tylko nadzieje że przez to roslinnoś na naszym kontynencie nie ucierpi i nie zacznie znikac tez z plecaków :P

48

wtorek, 3. marzec 2015, 21:05

Szkoda słów i najwyraźniej czasu tracić na tą gre. Mionus ponad 10k zasp czary mary i ze składnicy znikło.

49

środa, 4. marzec 2015, 00:50

czyli logicznie rzecz ujmując zaspy nie będą dostępne przed 3/4 roku nawet dla osób mających dostęp do wysp chłodu, bo inaczej gracze mający dostęp do wysp będą mieli przez cały rok żarcie dla miśków a reszta będzie głodziła niedźwiedzie w plecakach :D

50

środa, 4. marzec 2015, 01:56

Czas wbijać RR ;) i w sumie dobrze, skoro to jest eventowy wierzch to niech działa tylko zimą (ewentualnie tylko na wyspach chłodu lub w krainie wiecznego lodu). Zbieranie masy zasp i śnieżynek jest niczym przy żmudnym wbijaniu kultów bractwa/siewców/podziemnych rycerzy, więc dlaczego wierzchy mają być podobne? Panie i Panowie lamentujący czas rozwijać postacie bo na odgórne decyzje żaden płacz nie pomoże ;)

Dark Knights  Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

51

środa, 4. marzec 2015, 07:13

Pupile też mamy eventowe. Wargol tez jest eventowy - też mają działać eventowo?
Myślę, że zaszło po prostu nieporozumienie. Powinny zniknąć wyłącznie zaspy z polowania, a nie śnieżki i zaspy z plecaków czy składnic. Śnieżki i zaspy z plecaków to nie są artefakty z ograniczonym terminem istnienia. Śnieżki są karmą jaką można zdobyć zbierając zaspy przez cały rok na Wyspach Chłodu i zimową porą w pozostałych lokacjach. Jest to o tyle specyficzna karma, że trzeba ją sobie po prostu samemu zebrać, bo nie da się jej kupić.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

52

środa, 4. marzec 2015, 08:49

Ja stracilam ponad 15k zasp....nie bylo mowy o ich znikaniu i zadnej na ten temat informacji...moj w...... siega zenitu.
Najlepsze teraz......nie mozna zbierac zasp na wystach one znikaja.....
GRATULACJE DLA ADMINISTRACJI.....PORAZKA

BUHAHAHAHA 10k sniezek na 2 tyg

Takimi dzialaniami napewno zyskacie wiecej...debesciaki jak nic :cursing:

53

środa, 4. marzec 2015, 08:54

Powiem szczerze, że takie socjalistyczne rozwiązanie jest strasznie minimalistyczne - Ci co mieli dużo więcej są w plecy, Ci co mieli dużo mniej sporo zyskają. I do tego tylko na 2 tygodnie.

To od razu pytanie, czy za 2 tygodnie znikną wszystkie śnieżki bez względu na termin tzn. jak ktoś dobierze na wyspach chłodu, to też znikną? Czy już teraz obowiązuje termin ważności i nikt w to odgórnie nie będzie ingerował?

54

środa, 4. marzec 2015, 08:56

Syzyf ale na wyspach nie zbierzesz one odrazu znikaja z plecaka....przynajmniej tak bylo wczoraj

55

środa, 4. marzec 2015, 08:59

Z tego co sprawdziłem to śnieżki można odświeżyć w skrytkach, więc to nie takie 2 tygodnie.

56

środa, 4. marzec 2015, 09:12

a w przyszłym roku mają też znikać śnieżki i ma nie być możliwości zamrażania ich xD właśnie muszą się mocno wkurzać ludzie na 5-6lvlu ktorzy zarywali nocki żeby mieć misia:D

57

środa, 4. marzec 2015, 10:06

będą te woreczki z karmą (choćby i na 2 tygodnie) w ilości 10tysięcy sztuk dla tych co nie mają niedźwiedzia? bo nie wiem czy warto się tu jeszcze logować, bo np za miesiąc zniknie set, bo ktoś wymyśli, że od teraz będzie terminowy

58

środa, 4. marzec 2015, 11:09

Z tego co sprawdziłem to śnieżki można odświeżyć w skrytkach, więc to nie takie 2 tygodnie.
Odświeżać można, chyba że za 2 tygodnie i tak znikną.

a w przyszłym roku mają też znikać śnieżki i ma nie być możliwości zamrażania ich xD właśnie muszą się mocno wkurzać ludzie na 5-6lvlu ktorzy zarywali nocki żeby mieć misia
Ja akurat nocek nie zarywałem, ale całymi dniami zbierałem, a w tym czasie mogłem kasę zarabiać.

Dlatego ponawiam prośbę o rzetelną informację: czy za 2 tygodnie śnieżki (nawet odświeżone w Banku czy na wyspach) znikną tak czy inaczej? Czy są 2 tygodnie na ich wykorzystanie (jeśli tak, to jakaś paranoja)?

59

środa, 4. marzec 2015, 13:00

dziekuje za 10.000 sniezek ale tak mi one potrzebne ze z checia ulepilbym balwana z dedykazja ...

jak powyzej napisal kolega to jak buty dla osoby bez nog ...

dajcie moze Nam szary set i cieszm sie ze mamy full eq za darmo ... choc i to byloby bardziej przydatne bo na zlomowisku byloby ze 40s :pinch:

w ten sposob nadal sa wkurzeni ludzie co stracili ponad 10tys sniezek a do tego doszli Ci co nie maja misia i czuja sie pokrzywdzeni

60

środa, 4. marzec 2015, 18:46

ja rozumiem ze elki znikly bo wiosna a snieg z posiadlosci kiedy zniknie chodzic sie tam nie da ciagle pada i pada