Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

61

czwartek, 5. marzec 2015, 16:42

Ponieważ wojciechjel usunął mój post podając jako powód offtop śpieszę z wyjaśnieniami:

Z POWODU tak zwanego ZAKOŃCZENIA ZIMY (jak brzmi nazwa tematu) z plecaków zniknęły śnieżki - przedmioty, które w plecaku miałem od ponad roku - nawet w okresie letnim. NIGDZIE nie było informacji, że mają zniknąć. A nawet kiedyś z hukiem otwarta została lokacja wysp wiecznego chłodu - służąca de facto przedłużaniu terminu ważności śnieżek, przez całoroczne zdobywanie nowych.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM urodziła się moja obawa, że gdy nastananie okres letni, nagle zaczną znikać z placaka złe oczy, bo wiadomo - w cieple wszystko szybciej gnije.

DLATEGO zwracam się z pytaniem do administracji:

Co każe mi wierzyć, że inne moja przedmioty nagle nie będą znikać?

PS1. Administracja twierdzi, że 10k zasp dla każdego jest rekompensatą za jej oczywisty błąd. Proszę administrację o wyjaśnienie logiki stojącej za tym zdaniem.
W jaki sposób 10k zasp rekompensuje mi utratę moich 70k śnieżek (równowartych po kilku dniach na gurguliach około 600g)

PS2. Powyżej KAPITALIKĄ napisałem wystarczająco, aby udowodnić, że post usunięty przez wojciechjel nie był offtopem. Proszę odpowiednie osoby o odebranie temu użytkownikowi praw moderatorskich z powodu rażącej niekonsekwencji.

Oczywiście zapraszam do polemiki.

Shalome [11] 

Profesjonalista

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

62

piątek, 6. marzec 2015, 19:19

Widzisz Nienor bana dostałeś, chyba nie ma co polemizować. Tu trzeba nawet na pierdnięcie uważać.
Czemu ty nigdy nie tak jak zawsze :whistling:

63

sobota, 7. marzec 2015, 00:54

Poproszę o kolejne 20k śnieżek bo 10k już mi się kończy ;) :thumbup:

Miejsce zamieszkania: Plac światła

Zawód: Rybak / Jubiler / Włamywacz

• Wyślij wiadomość

64

sobota, 7. marzec 2015, 04:25

:rolleyes: a ja poprosze opcje normalnego ulepszenia miśka jak w latach poprzednich miała reszta gry

:thumbsup: niech nastąpi sprawiedliwość

65

sobota, 7. marzec 2015, 09:11

Sprawiedliwość nie nastanie, co najwyżej nastąpi Ci na odcisk ;)
Nie zgadzam się na edytowanie moich postów przez straż, nie zamierzam podpisywać się pod nie w pełni moimi słowami, Strażniku, nie podoba Ci się moja wypowiedz to ją usuń!!!

66

sobota, 7. marzec 2015, 09:39

Dark_Knight
a ile w tym roku uzbierałeś Śnieżynek ? ;d u mnie chyba max 340-360 szt