Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

141

poniedziałek, 10. sierpień 2015, 15:20

Wasi sami zaczynają kolego,ja tylko i wyłącznie ODDAJE strzały
Lepsze strzały w sumie niż erupcje http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=Nast-a wasza wojowniczka sie w tym specjalizuje

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

• »Lemoon« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

142

poniedziałek, 10. sierpień 2015, 15:34

Ale co "Wasi" kolego? :) Od samego początku istnienia tematu - apeluje, dot. on obu ras ; obie rasy psują dłon. Nigdzie nie napisałem że robią to tylko ludzie...

(nwm czy akurat we mnie strzelałes) ... ale jeśli "tylko i wyłącznie oddajesz" - to ok, bawcie się w swoim towarzystwie, robcie sobie na zlosc zeby nabijac mniej mestwa - naprawde, macie moje błogosławienstwo... ale jesli np strzeliles teraz we mnie to :thumbsup: od 2 tyg praktycznie sie nie logowałem, a od dobrych 2 msc na dlon nie zawitałem; i nigdy nie strzelam pierwszy na dłoni, nie oddaje po "klanowiczach strzelca" itp

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

143

poniedziałek, 10. sierpień 2015, 15:48

Nie,nie strzelałem w ciebie..nie używałem łuku na tej dłoni i go nie używam chyba że jest jakiś bystry i bawi sie w robin hooda we mnie to nie będe stał obojętnie
Też nie oddaje klanowiczom bo by ze strzał sie chyba nie wypłacił

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

144

poniedziałek, 10. sierpień 2015, 15:57

No właśnie, więć :drink: i trzymaj tak dalej...nie popieram strzelania, na ale jak już to właśnie w formie oddania - po co psuć zabawę wszystkim ;)

Dla leniwych, wcześniej przez paredziesiąt wpisów było omawiane to czy normalnym jest używanie strzał przez graczy na walce o dłon - w walce, w której ma się już wystarczająca przewagę (np 5 magmarow vs 10 ludzi, gdzie ludzie jeszcze strzelają co by żaden magmar już nie przyszedł na next raz) :) biorąc pod uwage ze to nie jest zwykle mordobicie -pomijajac aspekt zywiolady na cytadele klanowa- jak na fej czy plaskim - tutaj jest mozliwosc powalczenia z rownymi sobie, na niezłomce, i o wiadomej godz (wystarczy ogarnąć kiedy jest, a każda nastepna się zacznie po 3h) - jest sens to psuć? ;)

145

wtorek, 11. sierpień 2015, 14:49

Lemoon - zapomnij o jakiejkolwiek logice...i jakichkolwiek zasadach - kulą w płot/głową w mur.

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…t=0&server_id=0

Na tej dłoni dostałem 10 strzał. Oby tak dalej. Nie będę tu przychodził. Wole sobie na tallarach męstwo wbijać.

146

wtorek, 11. sierpień 2015, 17:09

Strzela się i będzie się strzelać.
Wielu osobom nie chodzi o to żeby nabić więcej męstwa, tylko maksymalnie zgnębić przeciwnika i sprawić żeby przeciwnik dostał go jak najmniej.

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

147

środa, 12. sierpień 2015, 18:27

Si, ale już wcześniej pisałem, że "gnębiąc" przeciwnika -wow ekstaza- prowadzimy do tego że zwieksza sie szansa iż nie przyjdzie na next raz :) co za tym idzie, walka o dłoń nie będzie miała miejsca bo zabraknie jednej z ras = zgnębisz samego siebie (strzelajac do innych), bo ty rowniez tego mestwa nie dostaniesz

Pomimo -albo moze wlasnie dlatego- ze to gra wojenna miedzy dwiema rasami, nalezy szanowac druga rase; co sie stanie jesli "zgnębimy" chodzacych na dlon? Będzie to co w większosci inst - nie bedzie sie oplacać tam chodzić (pomijajac szeroki temat redow, niezlomek itd), przeciez na 7+ wszystko idzie nabic na salach (ktore rowniez sami psujemy na rozne sposoby), najlepiej we wlasnym rasowym gronie co by druga rasa nie czerpala najmniejszych korzysci :thumbsup: Skoro tak gracze chcą się zachowywac to moge zaproponowac zaprosic tych samych znajomych i wybrac sie na impreze, na meczyk, moze na jakies piwko :) tam bedzie idealne miejsce zeby spedzic odrobine wolnego czasu we wlasnym gronie...a tutaj gramy i choc kazdy stara sie wygrac, to mysle ze nalezy zachowac zasady fair-play :)

Obecnie mozna sie czepiac, albo smiac sie o placze itp - ok :) ale pamietajcie ze gdy admini cos zmieniaja, wprowadzaja to zawsze ja jako jeden z pierwszych sie smieje z tych placzkow ;) hipokryzja jest placz o to ze admini -tak to sie wydaje niektorym- nie szanuja graczy, biorac pod uwage co robica Ci sami gracze wobec innych...

148

czwartek, 13. sierpień 2015, 08:56

ja mysle jednak ze 99% graczy jest na tyle inteligenta, ze jakas smieszna strzala ich nie odstraszy :P jest moze z 5 placzkow na serwerze co sie o to spinaja i tyle :P

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

149

czwartek, 13. sierpień 2015, 09:06

wiesz Anima, ale jak masz szarego pupila który da podmuch a akurat masz wyciąganie to potem płaczesz ;)

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

150

czwartek, 13. sierpień 2015, 15:46

No, 99% graczy :P patrząc że na dłon chodzi może z 200 graczy - to wynika że jakieś 2 osoby "płaczą" o strzały :huh: dziwnym trafem -jak kiedyś wspominałem- wielu osobom to przeszkadza, bo same mi na prv potwierdzały o słuszności powstania tego tematu, wnioski można wyciągnąc rowniez poprzez ilosc osob chodzących na dlon, wzgledem zalogowanych - wiele osob odpuszcza obecnie dlon, nawet jesli są online z prostej przyczyny - niechce im sie tam łazić skoro mają obrywac strzałami od strzelcow wyborowych - i nie ma w tym nic dziwnego :) niektorym bardziej zaczyna zalezec na kliknieciu 5 rybek zamiast stracenia 5min na dloni - i z pewnoscią ten odsetek graczy jest zdecydowanie wiekszy ;) ile? tego nwm, ale jesli nie potrafisz nawet oszacowac tej wartosci - to nie pisz bzdur Anima ;)

151

czwartek, 13. sierpień 2015, 16:41

ja mysle jednak ze 99% graczy jest na tyle inteligenta, ze jakas smieszna strzala ich nie odstraszy :P jest moze z 5 placzkow na serwerze co sie o to spinaja i tyle :P
Czytałeś wogóle ten temat?
Tu nie chodzi o 1 czy 2 strzały od przypadku do przypadku, tylko sytuacje w której dostajesz tyle strzał , że będąc magikiem możesz np walczyć tylko fizykiem.
Dodatkowo chodzi o sytuacje gdy jest duża przewaga jednej z drużyn i gnębienie przeciwnika strzałami mija się całkowicie z celem.

I nie podciągaj tego pod płakanie...bo w sytuacji gdy na serwerze bije sie kilka na kilka osób na dłoni to stwierdzenie nie ma sensu. Rozumiem jakby były to bitwy po 30-50 i po drugiej stronie podobnie. Wtedy walka strzałami miałaby większy sens. Tak wiem, strzały są po to żeby ich używać....ale czy musimy sobie strzelać w kolano?

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

152

piątek, 14. sierpień 2015, 07:17

Temat wisi od 4 miesiecy, 151 wpisów - i co to zmieniło na dłoni ? Absolutnie nic. Lemoon, wciaż wierzysz, że coś się zmieni ?

153

piątek, 14. sierpień 2015, 09:03

Tak, czytałem caly ten temat i jedyne co moge stwierdzic to to, ze nic z niego nie wynika :) wasze argumenty po prostu do mnie nie trafiaja, bo uwazam je za smieszne :) co ci robi taka 1 mala strzala? no nic! jakby ci dali lustro,hexa, zgube czy cos w tym stylu to ja rozumiem, ze moze cie to zniecheci do chodzenia, ale po strzale?(tak,rozumiem ze jest tutaj mowa o notorycznym strzelaniu).

Koko, jak chodzisz w atlecie to ja sie nie dziwie, ze takie strzelanie Ci przeszkadza, bo na misku ty nie uwalisz nikogo :) ja sobie ustawiam miska i jak stun wejdzie to moge kogos zdjac :)

Helmut, ja jednak mysle, ze normalny gracz jak widzi,ze ma efekt z łuku oraz efekt szarej brawury to da po prostu blok i zada cios fizykiem :P ale tak z drugiej strony przypomniala mi sie teraz sytuacja z salek gdzie koles na letargu uzywa na mnie efektu strazniku magii z zielonej blaszki, wiec moze nie wszyscy patrza na te efekty? :love:

154

piątek, 14. sierpień 2015, 12:24

Strzały urozmaicają walkę na dłoni. Na 16 leveli wiadomo bez strzał nie da się żyć(zdjęcie ciosu;kara na kryty, uniki, bloki itd) Naprawdę dziwię się dlaczego niektórym nie pasuje łuk. Przecież na levelach 11-15 bez łuku jest strasznie nudno. Walka wygląda tak, że wygrywa ten co ma więcej blesów albo mu przyfarci i w odpowiednim momencie pupil dmuchnie. Jeśli ktoś umiejętnie się nim posługuje zdziała naprawdę wiele... Nie wiem co miał na myśli autor tego tematu. Może mu szkoda kasy na strzały albo nie porafi się posługiwać łukiem ani na strzale walczyć. łuki są bardzo potrzebne bo bez nich jest nuuuuuuda! A jeśli chodzi o strzalanie z łuk w wyraźnej przewadze jednej ze stron... Też się zastanawiałem dlaczego na swojej drugiej czy trzeciej dłoni na 16 levelu dostawałem strzały na ochyde wyciąganie gdy nas było 3, a magmarów chyba z 10. Odpowiedź jest bardzo prosta. Po co mamy drugiej rasie dawać męstwo?? Przecież jeśli nikt by we mnie nie strzelał to pewnie bym dostał z 4-5k męstwa ;) Jest to bardzo logiczne, po co wzmacniać drugą rase? Dostawałem strzały na dłoni i dostawać będę dalej, nie mam zamiaru z tego powodu płakać. Pocieszam się tym, że ja też mogę strzelać i strzał nie szczędzam! ;)

Pozdrawiam

155

piątek, 14. sierpień 2015, 12:53

Strzały... niech strzelają,każdy może strzelać,ja na dłon chodzę jak mam wyjść z gry,bo jak wchodzę to konczę na 3 hexach i zgubie
:thumbsup:

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

156

piątek, 14. sierpień 2015, 15:26

zenku a nie biegasz Ty ostatnio po mglistych ze zgubami/hexami? związek przyczynowo - skutkowy jak dla mnie jest.
Anima: z lekka się podśmiewałem z tych co chodzą walczyć bo się nudzą albo wychodzą z gry i nie patrzą co się dzieje, a następnie potrafią się sami zabić przed zużyciem pasów - a potem płaczą na forum jakie to strzały są be.
Umiejętność walki nabywa się, nie jest ona dana. Jeśli ktoś myśli że każdy ma mieć identyczne szanse to niech głosuje za automatycznym rozgrywaniem walk bez użycia graczy. To właśnie umiejętność przetrwania pod obstrzałem i pokonania przeciwnika w trudnych warunkach daje prawdziwą satysfakcję, a nie latanie na golasa i czekanie komu pierwszemu skończą się elki w pasach z wciśniętym klawiszem na klawiaturze

157

piątek, 14. sierpień 2015, 15:35

Helmut - jak wyrobiłeś sobie opinie, że tylko Wy wysokie poziomy umiecie walczyć?

Zresztą popatrz ile niektórzy grają i kto o strzałach pisze. Naprawde sądzisz , że po tylu latach gry są to tzw "nobki"?

Mnie już zresztą to obojętne...nie potrzebnie się odzywałem.

158

piątek, 14. sierpień 2015, 15:38

P.S. Nie mi o tym decydować , ale jak dla mnie temat do zamknięcia :P

Ping Pong się zaczął , a za chwile będą przepychanki ...

159

piątek, 14. sierpień 2015, 23:14

helmut, zdaje sobie z tego sprawe :) tak odpowiedzialem, aby inni sie nie zabijali :P

tak piszecie, ze by bylo zamiast 2tys mestwa np. 5tys. Nie oszukujmy sie, ze przy obecnym systemie zdobywania mestwa jest to nieistotne, bo w weekend mozna wbic sobie 200-400tys mestwa na niezlomce :) zamiast sie dogadywac co do strzal to byscie sie na salki bez blesow ustawili :P wtedy to sa w miare rowne szanse, a nie na jakiejs rasi :) pozdro i ide dalej :P

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

160

sobota, 15. sierpień 2015, 00:12

No to już odpowiadam co, gdzie i jak ;)

@ Eventyr - tak jak wspomniałem, ostatnio raczej mało gram a na samą dłoń nie wchodziłem aż do tej syt pare dni temu; co to zmienilo? A no po napisaniu tematu przez pare dni - Ci ktorzy sie "ujawnili" ze warto nawalac bez pomyslunku strzalami - poprostu zostali identycznie potraktowani, kilka osob się ogarnelo i przez pare tyg bylo naprawde ok :) bylo to na [11] , nie mam pojecia jak to wygladalo na wyzszych lvl

@ Anima - wypowiadasz sie i czytasz, ale chyba bez zrozumienia. Moje argumenty nie muszą do Cb trafiać, temat zostal założony dosłownie na zasadzie wlasnych przemyslen - kto co chcial to mogl sie do niego odniesc :) nie trafia do Cb -luzik- idz na dlon i strzelaj dalej, nie wchodz na ten temat i nie baw sie w pisanie pod nim skoro nie rozumiesz :) Pisałem o tym wielokrotnie, ale powtorze- same uzywanie łuku nie jest bee , chodzi o uzywanie tego łuku w sytuacjach w ktorych nie ma najmniejszego sensu

@ Dżumek - zgadza sie, strzaly urozmaicają walke - po to są, zeby uzywac - identycznie jak blessy na insty, hexy, redy czy milczki od straznikow - wszystko bylo/jest, ale to ze mozna uzywac to nie znaczy ze jesli tylko uzbieramy energie musimy nawalac strzala jakby od tego mialo zalezec czy gracz zada te 170 dmg czy tez nie ;) Co miałem na myśli...hmmm - o tym na samym koncu - ale podpowiem, ze wlasnie zwracam uwage na uzywanie strzal w walce z wyraźna przewaga ; rowniez kilka razy juz pisalem, skoro gracz traci tak malutko męstwa że " nie ma co płakać " , "150 dmg? lol przeciez sie nie zniecheci kazdy normalny gracz " - to warto konsekwentnie spojrzec na druga str medalu - skoro ta strzala robi "nic" to po jakiego grzyba jej uzywac? :) przeciez wszyscy apelujacy ze to nic a nic nie robi, nie ma co przesadzac, nastepnie pisza "staraja sie zeby druga rasa mniej ugrala" - super, tylko ze wtedy sami sobie zaprzeczacie :thumbsup: [patrz tytuł - logika graczy; mozna miec b.wysoki lvl, RR na poziomie paru tys. i wplacona pare tys. zł co nie zmienia faktu ze mozna sobie zaprzeczac, argumenty powinny potwierdzac teze i umocnic stanowisko a nie strzelac sobie nimi w stope]

Po co temat -juz pomijajac wczesniejsze kwestie- żeby gracze to przeczytali. Kiedy gracze przeczytaja? Jak bedzie duzo odpowiedzi/odsłon - jak to zorganizowac? Najlepiej znalezc tych ktorzy to potwierdza i chetnie tutaj napisza, albo -z wieksza skutecznoscia- znalezc kogos kto ma odmienne zdanie i sie nim tutaj pochwali :) "przepychanka" - dla mnie zwykla dyskusja/wymiana pogladow - idealnie sie do tego nadaje, a niektorzy gracze zachowuja się jak obeznani napastnicy w piłce nożnej ;) widząc że obrona wychodzi do przodu, przechodzą przed bramkarza i :P tylko zapominają że są spalone; tak więc mogę podziękować za reklame tym, ktorzy sie ze mną nie zgadzają...d.wczesniej juz napisalem ze sie uciesze nawet jesli 1 osoba zmieni poglady nt. uzywania strzal w specyficznych momentach na dloni - a tak sie stalo ;)