Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

21

piątek, 4. wrzesień 2015, 23:56

gracze sami mogą zrezygnować i odpalić ponownie i wszysko działa ok może powiem od początku nie sugerujcie się tym że misia u ducha ognia jest aktywna ja co prawda zerwałem przez przypadek ale jak zrobiłem ją od nowa duch ognia dał mi inne już naprawione zadanie , więc musicie po 1 zrezygnować po drugie dać ponownie 30 energi magowi w wieży magów i wrócić wszystkich których znam to zadziałało więc w sumie admini ręcznie nie muszą odpalać tej misi bo gracze mogą zrobić to sami ;)

22

sobota, 5. wrzesień 2015, 00:05

Mimo że pisałem poprzednio o tym że misja nie dziala do tej pory figuruje u mnie w rozpoczętych ta misja u ducha wiatru, nic się nie zmieniło od 2 dni
Proszę o usunięcie jej z rozpoczętych

23

sobota, 5. wrzesień 2015, 12:48

Super, działa :)
Ale w opisie nagrody jest efryl 0-60 sztuk w zależności od ilości wykonanych zadań, a ja dostałem częsci rozbitych ENJ do upominków...
Zdobyłeś: Trójkątny element efrylu 21 pcs, Rdzeń efrylu 8 pcs, Okrągły element efrylu 15 pcs, Jądro efrylu 7 pcs, Spirala efrylu 9 pcs.
Aaequam memento rebus in arduis seware mentem

Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

• Wyślij wiadomość

24

sobota, 5. wrzesień 2015, 13:32

zrezygnowalam z misji.. czekam na usuniecie misji od ducha
- Boże, widzisz i nie grzmisz...
- Widzę, ale plastik prądu nie przewodzi... ツ/ :thumbsup:

25

sobota, 5. wrzesień 2015, 13:38

Nie musisz czekać :p Ja zrezygnowałem u czarodzieja, jeszcze raz zrobiłem, doszedłem do Ducha i miałem tam dialog na złą misję i na nową - poprawną. Jak zaczniesz poprawną to stara zniknie i da się spokojnie wykonać :)

• Wyślij wiadomość

26

sobota, 5. wrzesień 2015, 13:43

ok dzieki :) zaraz to sprawdze

• Wyślij wiadomość

27

sobota, 5. wrzesień 2015, 18:07

Tak przy okazji... czy ktoś zdobył juz proszek gnomów z runy? Żeby otrzymać żółty kryształ do misji karlaka.. czy moze jest inny sposob..
Otworzyłam 3 runy i nic..

28

sobota, 5. wrzesień 2015, 18:07

A otworzyłaś zieloną rune? U mnie osoba z klanu od razu przy pierwszej runie dostała...

• Wyślij wiadomość

29

sobota, 5. wrzesień 2015, 19:12

Otworzyłam 3 zielone i nic :(

30

poniedziałek, 7. wrzesień 2015, 20:51

Witam,

zrezygnowałam z misji czarodzieja, zrobiłam ją od nowa a misja u ducha się nie zmieniła, nadal jest ta co poprzednio "Masz dwa naczynia, w których znajduje się różna ilość miarek wody. W pierwszym znajduje się 9, a w drugim - 4 . Musisz odmierzyć równo 3." Jeśli ktoś z administracji mógłby mi ją usunąć, byłabym wdzięczna :) bo robienie misji czarodzieja po raz 3 jakoś mi się nie uśmiecha ;)

31

czwartek, 10. wrzesień 2015, 00:23

00:21 Zakończyłeś misję "Zadania niesfornego ducha".

sprawa nieaktualna już, zadanie zrobione

Miejsce zamieszkania: Posiadłość

Zawód: rybak/czarodziej

• Wyślij wiadomość

32

sobota, 26. wrzesień 2015, 19:48

2 zadanie niesfornego ducha

Rewelacja, po prostu rewelacja! Dobra, posłuchaj, o co chodzi: Masz dwa naczynia, w których znajduje się różna ilość miarek wody. W pierwszym znajduje się9, a w drugim - 4 . Musisz odmierzyć równo 6. Na początku oba naczynia są puste. Trzeciego naczynia nie masz do dyspozycji. Źródło wody jest niewyczerpane. Pamiętaj, że musisz się wyrobić w 12 ruchach zna ktos odpowiedz

33

sobota, 26. wrzesień 2015, 19:58

nalej do 9
Przelej do 4 i to 4 wylej -> masz w pierwszym naczyniu 5
Znowu przelewasz do 4 i znowu to 4 wylewasz, przelewasz pozostałe 1 do drugiego naczynia
Nalej do 9, przelej do 4, w którym jest 1, więc przelejesz 3, zostanie ci w pierwszym naczyniu 6

• Wyślij wiadomość

34

sobota, 26. wrzesień 2015, 20:10

Dziekuje:)

• Wyślij wiadomość

35

niedziela, 27. wrzesień 2015, 15:47

zad.5 niesfornego ducha

Masz dwa naczynia, w których znajdują się różne ilości miarek wody. W pierwszym znajduje się 7, a w drugim - 3 . Musisz odmierzyć równo 5. zna ktoś odpowiedz

• Wyślij wiadomość

36

niedziela, 27. wrzesień 2015, 15:53

udało się jakoś rozwiać wszystkie 7 zadań.

37

poniedziałek, 5. październik 2015, 14:16

U mnie jeszcze nie działa

38

środa, 4. listopad 2015, 20:17

zadanie 4

mogę prosić o usunięcie misji? jak rozumiem mam błędną ...

Rewelacja, po prostu rewelacja! Dobra, posłuchaj, o co chodzi: Masz dwa
naczynia, w których znajduje się różna ilość miarek wody. W pierwszym
znajduje się 9, a w drugim - 4 . Musisz odmierzyć równo 3.
Na początku oba naczynia są puste. Trzeciego naczynia nie masz do
dyspozycji. Źródło wody jest niewyczerpane. Pamiętaj, że musisz się
wyrobić w 12 ruchach. W trakcie jednego ruchu można: - napełnić jedno naczynie (wtedy będzie pełne); - wylać wodę z jednego naczynia (będzie wtedy puste); - przelać całą wodę z jednego naczynia do drugiego (pierwsze naczynie będzie puste); - dolać wody z jednego naczynia do drugiego (drugie naczynie będzie pełne). Co chcesz zrobić?

... dwa razy pobierałam u czarodzieja i nie chce mi się jej robić trzeci raz od początku

39

poniedziałek, 9. listopad 2015, 20:26

mogę prosić o usunięcie misji? jak rozumiem mam błędną ...
nieaktualne ... nie usuwać ... zasugerowałam się podpowiedzią z mentor wiki

40

środa, 18. listopad 2015, 17:35

Zadanie niesfornego ducha

Rewelacja, po prostu rewelacja! Dobra, posłuchaj, o co chodzi: Masz dwa naczynia, w których znajduje się różna ilość miarek wody. W pierwszym znajduje się 5, a w drugim - 3 . Musisz odmierzyć równo4. Na początku oba naczynia są puste. Trzeciego naczynia nie masz do dyspozycji. Źródło wody jest niewyczerpane. Pamiętaj, że musisz się wyrobić w 12 ruchach. W trakcie jednego ruchu można: -napełnić jedno naczynie (wtedy będzie pełne); - wylać wodę z jednego naczynia (będzie wtedy puste); - przelać całą wodę z jednego naczynia do drugiego (pierwsze naczynie będzie puste); - dolać wody z jed moze ktos podpowie ;)

Cytat

Kod źródłowy

1

nego naczynia do drugiego (drugie naczynie będzie pełne). Co chcesz zrobić?