Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 18. wrzesień 2015, 20:45

skarga

chce zwrotu wszystkich blessow ktore odpalilem na tecze i po 7 min zamkneliscie server!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! blogoslawienstwo wojownika + palantyr niebieski+ oko prawdy+ eliksir przemiany w kosciany smok+zaranie powodzenia+ eliksir dobro ziemi+ sila teczy+ absolutny eliskir wzmocnienia daru + 5 inkariumow na fioletowa aureole+ amkulet fokusa+zielony cien na misterny selentyr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

piątek, 18. wrzesień 2015, 20:53

Co z chaotyczną bitwą co była o 19 tej , wszystkie blesy poszły w ciach ach :/ walka zakończona , a nie zaliczyło jej .

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »carpathia« (19. wrzesień 2015, 19:37) z następującego powodu: wulgaryzmy w każdej formie są zabronione.Prosze potraktuj jako ostrzeżenie

3

piątek, 18. wrzesień 2015, 20:53

Na support!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

piątek, 18. wrzesień 2015, 20:55

wogole jakas paranoja znowu ciach dadza u starca za 2g a ja jestem 25 w plecy

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »carpathia« (19. wrzesień 2015, 19:34) z następującego powodu: wulgaryzmy są zabronione na Forum, prosze potraktować to jako ostrzeżenie

Miejsce zamieszkania: Na przeciwko sąsiada

Zawód: Tak

• Wyślij wiadomość

5

piątek, 18. wrzesień 2015, 20:56

Zauwazyliscie ze z przerwy do przerwy jest coraz gorzej? :cursing:

6

piątek, 18. wrzesień 2015, 21:34

wogole jakas paranoja znowu ciach dadza u starca za 2g a ja jestem 25 w plecy
ja 8min pobilem :) to juz druga taka sytuacja ... w pierwszej Nirra mi napisała ze blesów nie zwrócą bo była awaria .. teraz napisalem na supprot
:thumbsup:

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »carpathia« (19. wrzesień 2015, 19:35) z następującego powodu: poprawienie cytatu

7

piątek, 18. wrzesień 2015, 21:36

te teraz napisalem na support iekawe co odpowiedza

8

piątek, 18. wrzesień 2015, 21:39

Teraz też była awaria :x

Tak jak poprzednio, najpierw DB error!, a później wyłączyli...
Aaequam memento rebus in arduis seware mentem

9

środa, 7. październik 2015, 09:24

Diamenty

Witam wczoraj o 17;48 wysłałem SMS za 30.75zl i pobrali mi z konta a diamentów nie zobaczyłem proszę o zwrócenie mi pieniędzy lub diamentów pozdrawiam BobekWrc

Magmunit [4] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Kanały w porcie Okręgu Wudaria

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

10

środa, 7. październik 2015, 15:22

pisz na support
Durszlaki są fajne.

11

piątek, 9. październik 2015, 13:22

Witam
Szanowni Państwo to nie jest miejsce na takie tematy. Tak jak radzili niektórzy gracze w takim przypadku proszę o kontakt z supportem.

Pozdrawiam