Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

marrr [19] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: daleko

Zawód: awatar

• Wyślij wiadomość

41

wtorek, 12. kwiecień 2016, 15:21

Witam
Mam następujący problem wynikający po awarii..
Zrobiłem wczoraj wieczorem werkę, dostałem 2 kufry , złoty kufer i metalowy kufer.
Odpaliłem dzisiaj grę chce je sprzedać , ale o dziwo ich nie ma...
To samo dostałem niby zamkniętego jaspisowego skoczka też go nie posiadam.

Można to jakoś sprawdzić co i jak??

proszę się skontaktować w grze
pozdrawiam
marrr

42

wtorek, 12. kwiecień 2016, 18:50

Bieżący cel: Kill 5 monsters, whose level is no more than one below yours, summoning your own Shadow in each fight.
Progres: Monsters have been defeated: 0 z 5

Jak mam to zrobić skoro od awarii nie mogę przywoływać cienia, ile jeszcze misji dziennych cienia stracę zanim znowu bedę mogła przywołać cień do walki, już nie mówiąc o tym , że skoro nie mogę przywołać cienia do walki to idę w koszta bo do pewnych walk muszę dokupić mroki

43

wtorek, 12. kwiecień 2016, 19:51

Anuluj tą misje

44

wtorek, 12. kwiecień 2016, 20:12

anulowala juz kilka, nie pomaga, do zadnej walki nie moge cienia przywolac, ani na plaskim ani w instalacji anie w walce zeby misje zrobic, moj cien nie dziala, jest czarny tak jak by juz byl przywolany i tyle

45

wtorek, 12. kwiecień 2016, 20:22

dalej nie moge przywolywac cienia

kup mu jedzenie :) cien na pusty brzuszek nie walczy

46

środa, 13. kwiecień 2016, 09:38

Od awarii ciagle dostaje informacje na poczte o terminujacych sie rzeczach, mimo ze czesc tych rzeczy juz albo nie mam w plecaku, albo sa odswiezone. Wylaczenie tej opcji w ustawieniach premium tez nie pomoglo, wiadomosci ciagle przychodza. Prosze o zgloszenie tez tego problemu, w support juz nie wierze...

47

środa, 13. kwiecień 2016, 11:07

Jak wyżej ten sam problem, zacznijcie wreszcie coś robić a nie tylko informacje problem zgłoszony i na tym koniec

48

środa, 13. kwiecień 2016, 20:31

Najpierw bug z resetem serwera - nic nie zrobiono, mała szkodliwość błędu bo na następny dzień zadziałało. Teraz drugi dzień nie działa telepa na zamek. A tu w planach update... strach pomyśleć co to będzie. Chyba że update będzie polegał na dołączeniu nas do COM :)

Nawet blesa smoka nie dali na placu za utrudnienia :D

49

środa, 13. kwiecień 2016, 23:38

Dolaczam sie do prblemu Daro oraz brak misji smoczka w aktywnych a smoczek juz misje dal.

50

czwartek, 14. kwiecień 2016, 13:25

Do tej pory nie mam codziennych misji cienia dostepnych.

51

piątek, 15. kwiecień 2016, 11:37

Dzisiaj, tj. 15 kwietnia, ok 3 w nocy serwer znowu padł.
Komuś coś poznikało?

52

piątek, 15. kwiecień 2016, 18:50

Dziś Maria z Supportu powiedziała mi, że przecież serwer zrestartowali, naprawili i wszystko działa cacy od 09.04.16. Rekompensata? Jaka rekompensata? Możemy Ci naprawić rzeczy o ile podeślesz screenshota, albo log chatu (dziewczyna nie kuma, że jak urwało połączenie to logu z chatu nie istnieje a screenshot z obrazem erroru nic nie pomoże). Kompletnie nie odniosła się do opisywanych błędów, czyli odebranie zamku klanom 12h po zdobyciu wieży, oraz do tego, że ranking postaci kompletnie się nie odświeża od kiedy serwer padł.
A komentarz od straży dostałem, że admini z COM są leniwi i nie powinienem liczyć na ich ingerencję.

Ale popatrzmy z drugiej strony... przynajmniej od dziś możemy wydać 250 Euro i mieć pewność, że dostaniemy rzadką kartę!

53

sobota, 16. kwiecień 2016, 20:50

Problem z osiągnięciami, niektóre nie wpadają :/ Pochwaliłam dzień przed zachodem słońca