Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

161

niedziela, 10. lipiec 2016, 23:19

dobra ale gracz ktory zaczal gre po newsie z redami ma obowiazek przegladania nowosci wstecznie? to do regulaminy powinno byc wlaczone i tyle.

Popieram zwłaszcza, że wg ogłoszenia na które powołuje się straż redy mają być automatycznie zdejmowane podczas wchodzenia na instancję, co zwalnia graczy od pilnowania tego samodzielnie. Skoro mechanizm przestał działać powinno być to albo naprawione albo dodane do regulaminu. Bo obecnie ani nie ma możliwości ukarania gracza, ponieważ może się powoływać na to że powinno mu zdjąć z automatu, ani szybkiego sprawdzenia kto ma redy i zrobienia np screena dla egzekutora, bo zasłaniają sobie cwaniaki nakładkami, ani zapisu w regulaminie który by jednoznacznie tego zakazywał.
Natomast czy chaotyczne nie są polami bitew - a jak nazywa się link w menu który kieruje do chaotycznych, wg mnie nazywa się 'pola bitew'. Tłumaczenie,że 'według stanowiska twórców gry' albo kogokolwiek innego czyli jakiejś interpretacji jest po prostu żałosne - bo za 5 minut może to ktoś inaczej 'zinterpretować'. Powinno być to jasno określone i tyle (już nie wspomnę co myślę ja oraz większość graczy którzy poświęcili nieco czasu na budowanie postaci o powrocie redów na jarmark, bo mnie zaraz zabanują)

162

poniedziałek, 11. lipiec 2016, 00:02

nie ma takich blesów,zeby łamek miał ponad 2k życia w każdej walce

2k hp (z red toporem) to bez blesów jest możliwe na 12 lvl, wiec na 13 tym bardziej.
Znajdzie się paru łamków na 12, co bez blesów mają po ok 2.4k hp :]

163

środa, 13. lipiec 2016, 16:15

co to za problem 2k hp po lyknieciu giga na [12] dla łamka :D