Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 15:33

"Różnice" w stosunku do innych serwerów.

Kto coś zauważył niech pisze.

1. Nie działa efekt grumwoła 16 lvl "trujący" przeciwnika.
2. Moroki łucznika nie zaznaczają celu.

Tyle ja zauważyłem. Może ktoś coś jeszcze ma. Temat nie ma na celu szerzyć negatywnych uczuć , tylko jest to wołanie o równouprawnienie :P Może wspólnie osiągniewy jakiś efekt.
Prosze nie pisać o częstotliwośc przyjść bóstw czy stunów bo to oczywiste jest.

2

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 15:44

Moroki łucznika czy moroki wojownika? Bo znak śmierci nakłada tylko morok wojownika z tego co wiem.

3

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 15:54

Moroki łucznika czy moroki wojownika? Bo znak śmierci nakłada tylko morok wojownika z tego co wiem.
tak, to drobna pomyłka...
morok wojownika nie nakałda znaków na postacie z innych serwerów...

4

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 19:17

o jaki efekt dokladnie chodzi ?
U mnie zarowna na 11, 12 czy 13 lv (jak jestem) wszytkie efekty odpalaja

5

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 21:23

Bo odpalają...na PL

6

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 21:34

Bo odpalają...na PL
Odpalają na mnie. Jak jestem np na COM i grumek mnie "truje". Za to odwrotnie juz nie. A to juz nie powinno miec miejsca.
Nie jestem pewny jeszcze jak to jest jak np pole bitwy odbywa się na serwerze PL.

7

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 21:35

ja chcialem zglosil gracza legionistapl, zdecydowanie gra na kodach dzisiaj w 1 walce na arenie 3x kradziesz many mi dal, wlaczyla mu sie adelka i smok i cos tam jeszcze zurchasa... jest to brak rownouprawnienia :D
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

8

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 23:24

Duszołap Ty może z łaski swojej już nic nie zgłaszaj ok?

9

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 23:55

Bo odpalają...na PL
Odpalają na mnie. Jak jestem np na COM i grumek mnie "truje". Za to odwrotnie juz nie. A to juz nie powinno miec miejsca.
Nie jestem pewny jeszcze jak to jest jak np pole bitwy odbywa się na serwerze PL.
z tego co piszesz wnioskuje ze sam nie umiesz tego efektu odpalic u swojego grumka (lub nie wiesz jak sie go używa), ja nie bede Ciebie tego uczył :)

polecam porozmawiac z osobami, które mają grumka już od jakiegoś czasu po Twojej stronie

10

wtorek, 13. wrzesień 2016, 10:45

To może ja się wypowiem...

Gdy Instancja odpala na PL serwerze nie ma problemu z Grumwołem.
Gdy odpala na COM rzucam mgłe i nic sie nie dzieje, w tym samym czasie przeciwnik robi to samo i na mnie już gromy wchodzą.

Ja po prostu na COM rzucam Edka... bo wiem, że i tak nic nie zrobia z tym.

Pozdrawiam :D
Nie ma co na siłę kota czesać...

11

piątek, 16. wrzesień 2016, 17:38

Ok grumwoł już działa. Nawet na COM. Przynajmniej mi.

Jeszcze sprawa moroków wojownika(nie zaznaczały celu ataku łucznika). Niższe poziomy proszone o stestowanie np na serwerze COM.

12

niedziela, 18. wrzesień 2016, 02:53

Jeszcze sprawa moroków wojownika(nie zaznaczały celu ataku łucznika). Niższe poziomy proszone o stestowanie np na serwerze COM.
te moroki maja to do siebie ze czasem trzeba sie sporo naczekac by zaznaczyly, zas na magiku tego czasu nie maja bo padaja na pare hitow, wiec wydaje mi sie ze to poprostu nie fart i tyle :)

13

poniedziałek, 19. wrzesień 2016, 10:10

te moroki maja to do siebie ze czasem trzeba sie sporo naczekac by zaznaczyly, zas na magiku tego czasu nie maja bo padaja na pare hitow, wiec wydaje mi sie ze to poprostu nie fart i tyle :)
Dlatego pisałem, żeby stestowały niższe poziomy postaci...Na 12 poziomie i dalej nie bardzo jest sens je dawać do walki wogóle.