Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

czwartek, 9. luty 2017, 12:17

Iluzoryczne kieszenie

A rzeczy, które były w dodatkowych kieszeniach, zostały umieszczone w plecakach graczy.
Niestety nie znalałam rzeczy z iluzoryków w plecaku.
prosze o korektę.

2

czwartek, 9. luty 2017, 14:51

Czegoś tu nie rozumiem...to ile tych iluzoryków teraz można mieć...miałem 3 mam 2.
Za RR kupiłem 3ci i to był ten z BUG? trwał ponad rok?

Proszę o wyjaśnienie całej sytuacji.

3

czwartek, 9. luty 2017, 15:22

Za każdą rune dochodzi 1 iluzoryczny slot, był bug bo za wbicie medalu np. fioletowego można było kupic ponownie rune szarą któa dawała też slot. Za kult Łowców cieni masz 3x rune + runa za RR łącznie 4 iluzoryki (chyba, że jeszcze czerwone runy dojdą to ilości slotów się zwiększają), zwrotu kasy nie ma bo trzeba opłacić korzystanie przez rok ze zbugowanych iluzoryków...

4

czwartek, 9. luty 2017, 16:01

To teraz pytanie pozostaje : która z run iluzorycznych jest nieprawidłowym bugiem?
Czy ta za kult łowców cieni czy ta za RR?
Lub inaczej...czy ba 13stym poziomie moge miec 2 czy 3 iluzoryki obecnie?

5

czwartek, 9. luty 2017, 18:02

według mnie to te za łowców cieni były bugiem, bo mozna było je kupić 2x , teraz wychodzi 3 runy za łwócow i 1 runa za rr i masz po 2 przy 2 slotach :)
takto były jeszcze 2 przy 3 slocie i 1 przy 4tym.
Lipa że to był bug, bo człowiek się przywyczaił, że tak ma być :) Sporo zmieni ten brak możliwości włozenia w pasek większej liczby rzeczy...
Nie o take Feo walczyłem ;)

6

czwartek, 9. luty 2017, 18:05

Czy ktos moze wyjasnic ile obecnie mozna miec kieszeni iluzorycznych, w ilu slotach po ile sztuk. Wliczajac wszystkie runy za RR i za Medal Kultu Łowców.

7

czwartek, 9. luty 2017, 19:37

Wg mnie można posidać iluzoryków:
- za repkę łowcó cieni (kult) 3 sloty
- za RR (3200) 1 slot
- czerwona runa max 4 sloty http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=9530
Wychodzi, że max iluzorykó to 8 slotów, pewnie po dwie kieszenie na pierwsze 4 sloty (bez pasów/szarf)
http://mentorzy.info/index.php/przedmiot…owe#mroczneruny

8

czwartek, 9. luty 2017, 21:10

. Żadnych kompensacji za kieszeni otrzymane z powodu błądu NIE BĘDZIE.

9

czwartek, 9. luty 2017, 21:43

Czyli po raz kolejny gracze dostaja po tyłku za błędy administracji. Nic nowego.

10

piątek, 10. luty 2017, 19:01

Witam na com taki jest poradnik

Iluzoryczne Szczeliny w Pasie - przewodnik

Jakie są iluzoryczne szczeliny i jak z nich korzystać?

Iluzoryczne szczeliny nie daje dodatkowe gniazdo, ale potencjalne kieszeń dodawania zwoje lub eliksiry, które można później wykorzystać, aby zastąpić te pierwsze dodanych.

Jeśli chcesz korzystać z tego, co jest na iluzorycznym kieszeni po prostu kliknij na nią, a następnie przemieszcza się sama do głównego gniazda, a następnie można go używać.Jednakże, gdy jedno z głównym lub odpowiadający mu iluzoryczne eliksirów / przewijania jest używany wówczas druga nie może być używany. Jak pokazano na rysunku powyżej - po lewej stronie, po której han zobaczyć główne i iluzoryczne kieszeń ale po zwoju od głównej kieszeni był używany, to iluzoryczne jeden nie jest już dostępna, jak widać po prawej stronie.

Co daje iluzoryczne szczeliny?

Iluzoryczne Szczeliny są podane przez runy Specjalnych. Każda runa dodać jeszcze jeden iluzoryczne gniazdo do walki kieszeni. Te runy nie są umieszczone w jakiejś zbroi, są one po prostu są używane, w zależności pasy korzystania, które nie będą miały wpływu na stosowane przed tą run.

Jak mogę GWT to runy? Czy muszę je wykorzystać w specjalne zamówienie?

Runy można kupić kiedy Reputacja Cień Catcher osiągnięcia, wraz z, że jest jedna runa dla reputacji raiting i do 4 innych gniazdach ze specjalnej runy otrzymał Durling wydarzeń specjalnych. Jednak bellowe znajdziesz kolejność używając runy:

Faint Twilight Rune - Może być zakupione po 2000 Cień Catchers Reputation.
Migotliwy Twilight Rune - Może być zakupione po 3000 Cień Catchers Reputation.
Shining Twilight Rune - Może być zakupione po Medalu Cienia Catchers Kultu.
Glistering Twilight Rune - Może być zakupione po 3200 Reputacja raiting został osiągnięty.
Oślepiające Twilight Rune - można uzyskać podczas specjalnych wydarzeń lub za pośrednictwem handlu / aukcji, jak to jest niezbywalne.

Gniazda z bardziej runy wygląda następującą:

A więc:
1 runy =
gniazdo normalny + 1 iluzoryczne gniazdo

2 runy =
Normalne gniazdo + 2 iluzoryczne szczeliny

3 runy =
1-ta Normalne gniazdo + 2 iluzoryczne szczeliny
2-te Normalne gniazdo + 1 Illusionary gniazdo

4 runy =
1-ta normalne gniazdo + 2 iluzoryczne szczeliny
2-te normalne gniazdo + 2 Illusionary szczeliny

5 rues =
1-cie normalne gniazdo + 2 iluzoryczne szczeliny
2-ty normalne gniazdo + 2 iluzoryczne szczeliny
3-te normalne gniazdo +1 Illusionary gniazdo

i tak dalej. Jeśli chcesz użyć bardziej czerwone runy za każdym następnym użyciem należy wymagać mieć dwukrotnie więcej niż w poprzednim użyciu, dlatego, aby osiągnąć maksimum czerwone runy można wymagać 15 sztuk. (1 + 2 + 4 + 8)

Nie ma określonego porządku, jak używać runy Twilight, szary na fioletowy może być użyta tylko raz, ale do tej pory moja rada dla ciebie jest, aby wykorzystać je w systematycznym porządku - szary, zielony, niebieski a potem fioletowy. Czerwona runa ma nieco inne właściwości. Może on być używany wiele razy, aż do osiągnięcia maksymalnej szczeliny od niej są Rached:

Cytat

Zacytowany

Ważny! Oślepiające runy mogą być wykorzystane do 4 razy, aby otrzymać maksymalnie 4 dodatkowymi kieszeniami iluzoryczne, ale każda dodatkowa kieszeń będzie wymagać dwukrotności kwoty Oślepienie run.
Dlatego radzę zachować i wykorzystać czerwone runy po użyciu szary, zielony, niebieski i fioletowy.

http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=33548

pozdro

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

11

piątek, 10. luty 2017, 19:09

ciekawostka, że screen pokazuje postać sprytka arsenałowego z aurami na widocznych na screenie itemach :)