Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

niedziela, 5. marzec 2017, 17:51

Wojny klanowe

Na .com startują wojny klanowe (http://warofdragons.com/info/news/?show=news&id=2361) a unas cisza ?(
To pytanie spuźniony news czy admini .pl niezamieżają dać wojen klanowych.
Jutro (tz. 6marzec) 1sza bitwa 20:30 plan żebyśmy wystartowali z opuźnieniem czy wogóle niezasugujemy na klanowe?

2

niedziela, 5. marzec 2017, 18:48

niemcy tez nie dostali info o wojnach klanowych, więc może tym razem bawic sie mają tylko gracze z com. z drugiej strony info o studni tez nie dostaliśmy, mimo ze było na com i de, a studnia działała tez u nas, zaczęła i sie i skonczyła, ciekawe czy to był bug, moze nie była dla nas przeznaczona i korzystaliśmy z buga, nie dowiemy sie, trzeba zgadywac, no chyba ze jutro polowa serwera pl trafi do lochu za kozystanie z buga studniowego, wtedy sie dowiemy:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

3

niedziela, 5. marzec 2017, 19:23

Wiele newsów nie jest u nas wgrywanych. Osobiście śledze nowości na ru i nie licząc niedostępnych u nas rzeczy, większość się pokrywa.
Radzę się przygotować. Jeśli ruszą- SUPER, jeśli nie- cóż... Znacie realia gry.
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

4

niedziela, 5. marzec 2017, 20:00

Widzielsicie ostatnio admina odline bo ja nie.
oprawy za bryle w bron kupione nie dzialaly zmienili statystyki na takie ktore tez nie dzialaja i zero odzewu a tu juz mowimy o pobraniu prawdziwych pieniedzy od graczy czyli o zwyklym oszustwwie.
Wojny pewnie rusza ale nie ma kto u nas dac info.

5

niedziela, 5. marzec 2017, 20:16

Witam

Aby ukrócić Wasze domysły zająłem się tematem - na podstawie informacji uzyskanych od osób zarządzających grą - wojny klanowe wystartują w dniu jutrzejszym, tj. 6 marca .

Miłej gry

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »wojciechjel« (6. marzec 2017, 08:19)

6

niedziela, 5. marzec 2017, 21:28

Witam

Panie Wojciechu

Gdzie słowo "przepraszamy za brak informacji "

Masif@

cyt :Wiele newsów nie jest u nas wgrywanych.

to faktycznie wytłumaczenie :thumbsup:

można dodać spokojnie

Na wiele newsów nie ma odpowiedzi

ps nawet nie którzy sie nie orientują ze jeden z graczy (18lv) z serwera de został przeniesiony na com :thumbsup:

Pozdrawiam i do boju niedoinformowani :)

7

poniedziałek, 6. marzec 2017, 07:35

Moje domysły nie zostały ukrÓcone.
Z czego wynika, że newsy nie są publikowane?

8

poniedziałek, 6. marzec 2017, 08:29

Witam

Fallen dziękuję za info. Super że są jeszcze osoby, które uważnie wyłapują błędy ortograficzne w naszym pięknym ojczystym języku, nawet pomimo innych intencji niż merytoryczne. Co do odp na Twoje pytanie niestety trzeba je zadać bardziej w kierunku Administracji, której nie mam możliwości ja rozliczać z Ich pracy.

Głównie chodziło o to żeby gracze na PL mogli się przygotować do wojen i mieli info o nich, ale kolejnym razem trzeba jednak chyba czekac na info z Administracji.....

9

poniedziałek, 6. marzec 2017, 09:24

Problem rozwiązany, wątpliwości rozwiane

Temat zamykam