Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

101

czwartek, 31. sierpień 2017, 18:01

W sumie wygląda to lepiej niż wcześniej :p

102

czwartek, 31. sierpień 2017, 19:30

podoba mi sie ;) kolorystyka jak na mojej starej stronce "D
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

103

piątek, 1. wrzesień 2017, 14:10

Wgrane jest już nowe menu, nie testujące cierpliwości użytkownika

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

104

piątek, 1. wrzesień 2017, 17:36

Przed nami jeszcze wiele do zrobienia, ważne że strona działa - w tym miejscu specjalne podzękowania dla gracza Helmut za pomoc. Nasi Autorzy też mają mnóstwo pracy, wszystkie ręce są na pokładzie i robimy co możemy, aby strona spełniała oczekiwania i służyła Wam pomocą.

Mile widziane są komentarze pod artykułami, Wasze cenne uwagi pomagają nam na bieżąco aktualizować opisy.

105

sobota, 2. wrzesień 2017, 13:42

Takie pytanko mam, bo w poprzedniej wersji strony ( wtedy jeszcze po najechaniu na zakładkę rozwijały się artykuły ) po kliknięciu na zakłądkę 'ranking reputacji', lub 'rangi i awans' wyświetlały się wtedy odpowiedno nagrody za określoną ilość RR i męstwa. Obecnie po kliknięciu w te zakładki jest rozwijania lista z kolejnymi artykułami. Zostanie to może dodane, czy nie będzie już tego na mentorach?

Pozdrawiam :)

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

106

sobota, 2. wrzesień 2017, 18:51

@Cameron, dziękujemy za cenną uwagę, oczywiście te artykuły wrócą w najbliższym czasie

107

poniedziałek, 4. wrzesień 2017, 23:46

Obecna grafika dużo lepsza i czytelniejsza :) Brawa i podziękowania dla twórców stronki, te kilka dni kiedy jej nie było wielu dało się we znaki, nawet w prozaicznych sprawach ;) Jedyna uwaga to wyszukiwarka, która nie do końca działa tak jak powinna.

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

108

wtorek, 5. wrzesień 2017, 15:37

Wszystkie brakujące artykuły powinny być już dostępne.

WAŻNE: pozmieniała się część aliasów, zapamiętane linki mogą być już nieaktualne.

109

wtorek, 5. wrzesień 2017, 22:46

05-09-2017 godzina 22:30 przestała strona działać

110

czwartek, 7. wrzesień 2017, 16:57

http://mentorzy.info/cgi-sys/suspendedpage.cgi
info jakby zostało "zawieszony"
Eventyr niezapomiałaś zapłacić za host?

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

111

czwartek, 7. wrzesień 2017, 19:13

@spartan117, nie, nie zapomniałam, hosting jest opłacony do 11 marca 2018 roku.

Kolejny raz dokonano włamania, konto zawieszają ponieważ strona wysyła masowy spam, pracujemy nad rozwiązaniem ale niestety to potrwa ponieważ musimy nie tylko zainstalować wszystko na nowo ale i dobrze zabezpieczyć stronę przed ponownym atakiem.

112

piątek, 8. wrzesień 2017, 21:14

konkurecja? czy jakiś (każdy może tu wstawić odpowiednie słowo) troll, życiowa pokraka itp.? mam nadzieje że szybko pujdzie :D

Miejsce zamieszkania: Przemyśl

Zawód: ---

• Wyślij wiadomość

113

niedziela, 10. wrzesień 2017, 07:20

konkurecja? czy jakiś (każdy może tu wstawić odpowiednie słowo) troll, życiowa pokraka itp.? mam nadzieje że szybko pujdzie :D
Jeden to , nie "pujdzie" tylko "pójdzie" , a dwa to stronka już działa :) .

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

114

wtorek, 27. luty 2018, 16:20

Administracja Wiki serdecznie dziękuje za czas, jaki wspólnie spędziliśmy. Staraliśmy się w miarę sił i możliwości nadążać za zmianami w grze z aktualizacją strony.

Jednak wszystko kiedyś się kończy, nasza misja również dobiegła końca.

Wkrótce dostęp do witryny zostanie mocno ograniczony.

Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać i polecamy inne serwisy-podręczniki Naszej gry.

Powodzenia!

115

wtorek, 27. luty 2018, 18:58

uuuu bardzo zła wiadomość,Wasza stronka jest bardzo potrzebna

116

środa, 28. luty 2018, 06:25

Szkoda... nasza biblioteka jest naprawdę beznadziejna w porównaniu do Waszej strony, ale mimo wszystko wielkie dzięki dla twórców strony. Naprawdę wiele ciekawych i ważnych informacji można stamtąd wyciągnąć :)

117

środa, 28. luty 2018, 10:25

Evik nie rób scen :( (wiesz o czym pisze)
Szkoda żeby wasza krwawica przepadła bezpowrotnie, bo to jest faktycznie o wiele wiele bardziej pomocna i potrzebna strona o grze niż nasza, jak to Cameron słusznie określił, beznadziejna biblioteka gry

119

środa, 28. luty 2018, 16:06

Dzięki za tworzenie wiki i powodzenia na przyszłej drodze :)

120

środa, 28. luty 2018, 18:56

Szkoda stronka bardzo przydatna i pomocna w grze.Wielkie dzięki dla tych którym się chciało to prowadzić.
Domyślam się ,że datą ograniczającą będzie chyba 11 marzec zgodnie z 111 wpisem.
Może dało by się chodż część zawartej tam wiedzy o grze jakoś przekształcić i umieścić na forum w dziale poradniki jako kolejne wątki -- chodż jestem realistą i wiem ,że do tego potrzeba moderatorów forum a jak z tym jest wszyscy dobrze wiemy.
Z góry zaznaczam ,że rozumiem mi też by się nie chciało.