Nie jesteś zalogowany.

1

poniedziałek, 30. lipiec 2018, 13:03

Magiczna burza w jaskiniach

http://warofdragons.pl/instance_stat.php…645650&finish=0 po 40 minutach gdzie z góry było wiadomo że wygramy nagle wparowało 3 ludkówi zasady się zmieniły jak w zwykłych jaskiniach, błąd eventu z którego mogli skorzystać tylko ludzie
Gniew jest energią, która chroni i pomaga przetrwać. Bez gniewu byłbyś popychadłem, człowiekiem, który stara się wszystkim przypodobać.

2

poniedziałek, 30. lipiec 2018, 14:21

Zwyczajnie się burza skończyła.

3

poniedziałek, 30. lipiec 2018, 14:57

Zwyczajnie to jak stawałam w kolejke to do końca wydarzenia było 10 godzin
Gniew jest energią, która chroni i pomaga przetrwać. Bez gniewu byłbyś popychadłem, człowiekiem, który stara się wszystkim przypodobać.

4

poniedziałek, 30. lipiec 2018, 14:59

I zwyczajnie jak coś się zaczyna podczas trwania wydarzenia to i na takich zasadach się kończy więc przestań pisać bzdury

5

poniedziałek, 30. lipiec 2018, 15:01

Zwyczajnie też jak byś czytał ze zrozumieniem to zauważył byś że tylko ludzie mogli dołączyć i zwyczajnie nie było to tylko na 11-12 lvl ale także na 3-4 lvl

6

poniedziałek, 30. lipiec 2018, 15:21

Co tydzień burza kończy się koło godziny 12. Sam ostatnio byłem na świątyni, nie wyrobiliśmy się w czasie, zmieniły się zasady, zeszły buffy.

Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

7

poniedziałek, 30. lipiec 2018, 15:37

Jeśli nie ma znaczenia (było to świadome, zgodne z zasadami) że PB było zaczętę podczas trwania (niedługo przed zakończeniem) burzy i następnie efekty znikają, a kolejni gracze mogą dołączyć - okej ;)

Natomiast nie okej jest sytuacja, w której dołączyć mogą gracze tylko jednej z ras - pytanie, jak to teraz udowodnić :) no bo brak konsekwencji, to tak jakby graczom jednej rasy nie zabrało blessów, a ci z drugiej mieli walczyć bez nich...gdzie tu logika?

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

8

wtorek, 31. lipiec 2018, 00:02

Superhero pisałam że jak miałam tutka to do końca wydarzenia było 10 godzin więc czytaj ze zrozumieniem

9

wtorek, 31. lipiec 2018, 00:07

Lemon zgadza się tylko w tym wypadku tylko ludzie mogli dołączyć pomimo że magmarzy też sytali w kolejce i to mnie boli najbardziej. Gdyby mogli dołączyć też magowie nie było by wogóle tematu

10

wtorek, 31. lipiec 2018, 02:05

Tak, ale ja Ci tylko tłumaczę jak kończy się każda burza.

11

wtorek, 31. lipiec 2018, 12:06

Pytanie czy po stronie magmarskiej wsszyscy mieli rozwiązane grupy, bo z tego co wiem kiedyś było tak że jak na CC ktokowiek był w grupie, nie dociągało do brakujących miejsc z kolejki.

12

wtorek, 31. lipiec 2018, 17:35

No błąd oczywisty jest, podobnie oglądałem cc na 9-10 gdzie ludzie mieli juz 300 pkt ;d a zmienił się do wymaganej 500 pkt stare cc, Błąd taki,że do końca trawania insty nie powinno się mieszać PB.
Ostatnio cc z eventu było do 15

13

wtorek, 31. lipiec 2018, 21:07

Z tego co mi wiadomo to żona i nikt z reszty po stronie magmarskiej nie yli w grupie logowałem się na inne serwery żeby się zapytać

14

wtorek, 31. lipiec 2018, 21:14

Witam.
Po rozmowie z administracja o tym przypadku dowiedzialem sie ze:

Wszystko bylo zgodne z mechanika gry, o godz 12 burza sie zakonczyla i powrocily standardowe zasady CC. Nie bylo bledow, po obu stronach mogli dolaczyc gracze. Tutaj prawdopodobnie tak jak ktos wspomnial przeszkodzily ewentualne zalozone grupy.

15

wtorek, 31. lipiec 2018, 21:24

Ok to następnym razem jak coś ma się kończyć o 12 to w wydarzeniach też niech będzie że się KOŃCZY O 12. A nie luudzie stają z myślą że wydarzenie będzie trwało jeszcze 10 GODZIN

16

wtorek, 31. lipiec 2018, 21:38

Witam.

Wszystko bylo zgodne z mechanika gry, o godz 12 burza sie zakonczyla i powrocily standardowe zasady CC. Nie bylo bledow, po obu stronach mogli dolaczyc gracze. Tutaj prawdopodobnie tak jak ktos wspomnial przeszkodzily ewentualne zalozone grupy.

Witam.

Trochę to słabe bo licznik wydarzenia pokazywal inaczej - możliwe że dla ludzi inaczej niż dla magów, należało by na to zwrócić uwagę, a nie zakładać że wszystko jest ok, o to też dopytaliście?

"Prawdopodobnie" oznacza przypuszczenie tego kogoś z kim rozmawialiście? na tym poziomie raczej nie grają ludzie "z przypadku" i "Prawdopodobnie" stawali w grupach, bez grup, pojedyńczo, tyłem, przodem. Co znaczy "Prawdopodobnie"?

17

środa, 1. sierpień 2018, 15:28

Pomijając fakt, że takie rzeczy raczej nie powinny sie zdarzać na rozpoczętej inście, w sensie zmiany zasad w zwiazku z zakończeniem eventu to drodzy gracze po stronie magmarskiej nie płaczcie aż tak mocno :) Mało to razy podczas normalnych jaskiń nie chciało wciągnąć nikogo do składu po ludzkiej stronie? Choćby pole było na naszym serwerze i choćby sie do kogoś napisało imiennie żeby stanoł czy to samemu czy w kilka osób, nie dociągało nikogo. To są błędy gry, które wam jakoś nie przeszkadzały a teraz raptem wielkie halo. Pobudka!! To jest legenda, tu jest KUPA błędów, był czas przywyknać :( Chociaż sam osobiście tego nie pochwalam, ale niestety wpływu na to nie mam. Dopuki nie będzie realnego zainteresowania grą jakiegoś "gospodarza" nie tylko na naszym serwerze takie coś będzie sie zdarzać :(

18

czwartek, 2. sierpień 2018, 05:50

ok to sobie troche tutaj już popisano ale o nagrodzie nikt nie wspominał niby jakaś jest a ktoś to w ogóle dostał? ja raz wygrałem cc w tym wydarzeniu godzina jaskiń i pączu nie dostałem, nieładnie ale na support nie pisałem o taką pierdułke, to tylko kilka gold jeszcze daliby bana czy coś