Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

41

sobota, 25. sierpień 2018, 16:15

Tylko co z męstwem

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

42

sobota, 25. sierpień 2018, 16:18

będzie w skrzynce :lol: i błogo woja :lol:

43

sobota, 25. sierpień 2018, 17:20

Ech jak tu opisać frustrację, która towarzyszy gdy widziec jak pięknie Com i De sobie po światyniach śmiga ;(
Nasi magmarzy [5/6 lvl] tego kompletnie nie wyciągną zatem wylączenie międzynarodowej równa się zamknięciu walk na świątyni i to gdy wykańczało kilka misji od szeary - nie nadrobię już tego

Cóż, wyżaliłam się i miłego dnia :thumbsup:

44

sobota, 25. sierpień 2018, 20:34

Mnie zaś dziwi, że stoje od godziny w kolejce na Świątynie, nic z kolejki nie ubywa a kolejne PB ruszają....

45

sobota, 25. sierpień 2018, 20:49

Ponieważ międzyserwerówki są wyłączone, ruszy Ci tylko gdy po obu stronach staną ludzie z naszego serwera.

46

sobota, 25. sierpień 2018, 20:59

Aaaa ok, rozumiem, dzieki ci za odp ;)

47

niedziela, 26. sierpień 2018, 21:04

Witam

Chciałem zaproponować żeby gracze zaglądali poza naszym serwerem na forum serwera de i com .Można to zrobić przez tel i przeglądarka z automatu tłumaczy stronę. Jeśli wejdziecie na forum to tematy w niej zawarte zostaną tez przetłumaczone (nie zawsze prawidłowo) ale naprawdę można wiele informacji uzyskać.

Widać tez ze sprawa błędu 503 dotyczyła wszystkich serwerów bo na wszystkich serwerach pod wydarzaniem "Magiczne burze" gracze pisali ,zgłaszali swoje awarie . Awaria "503" była na com wytłumaczony atakami DDos (jest to możliwe bo 26 lipca było ostrzeżenie napisane przez admina w innym temacie dotyczące ataków hakerskich ) , ale już na serwerze de tylko wytłumaczenie techniczne. Na serwerze de więcej jest napisane w sprawie rekompensaty i warto to śledzić

Inne wydarzenia pokazują tez ze sa organizowane konkursy dla klanów (serwer com) gdzie naprawdę nagrody sa zacne i można im tylko pozazdrościć ze coś takiego maja :). Opisy wydarzeń sa pełniejsze .

Pozdrawiam i trzymam kciuki za zwrot męstwa itd (może warto napisać prośbę o przedłużenie wydarzenia związanego z Zadaniami Szery )

Rybak

48

poniedziałek, 27. sierpień 2018, 11:25

Pozostaje pozazdrościć jedynie aktywności Com i De, bo u nas tylko popatrzeć na walki sąsiadujacych serverów można było - w przedziale 5/6 lvl za dwa dni chyba 2 insty ruszyły i to ostatnia z przymróżeniem oka :S

Nie mieliśmy z kim się zwyczajnie bić, nikt od magmarów nie korzystał z eventu. Zastanawia mnie po co nadal jest utrzymywany ledwie zipiący polski server, nie lepiej go połączyć z Com? Aktualnie to jedynie zniechęca do grania resztki co jeszcze koczuje w tej grze ?(

49

poniedziałek, 27. sierpień 2018, 12:01

12:00 Magiczna Burza w Świątyni Wybrańców ucichła, a zasady walki wróciły do NORMY. :P

50

poniedziałek, 27. sierpień 2018, 12:23

12:09 Info: Drodzy gracze! Przez blędy techniczne w ciągu weekendu - wyłączone zostały międzyserwerowe walki PVP. Zostają one włączone ponownie do 29 sierpnia. Błędy już zostali naprawione, ale w razie jakichkolwiek problemów prosimy o informowaniu straży, która przekaże to odrazu do administracji. Również została włączona misja z rekompensatą u starców na płacach miejkich. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia. Administracja.

Dla tych co potracili blesy czy wejście do instancji jest to jakaś pociecha i dla tych co chcą podegnać misje szeary ale co z niesłusznie zabranym męstwem?
28 k męstwa na blokadzie to nie tak prosto wbić a tyle mi zabrano, wiem że są inni z większymi stratami. Co w tym temacie administarcja zamierza zrobić? Bo ja chętnie oddam wszystkie w sumie mało dla mnie przydatne eliksiry i inne dobra ze skrzyni z rekompensatą za zwrot męstwa jakie mi zabrano. Mam nadzieję że nie zostanie ten temat potraktowany jakby go nie było. Pozdrawiam.

51

poniedziałek, 27. sierpień 2018, 14:28

pozostaje mi tylko...
Nie wiem czy pomoże to coś.
Są dodane elki męstwa w rekompensacie i to technicznie jedyna forma oddania męstwa, przy ich użyciu nadrobić można straty

Przedłużenie walk międzeserwerowych i rekompensata za problemy techniczne

Miłej gry... :)

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »carpathia« (27. sierpień 2018, 15:01)

52

poniedziałek, 27. sierpień 2018, 14:55

W sumie to elki męstwa w skrzynce były. Wystarczy iśc na 1 PB i odpalić elke aby z nawiązką nadrobić stracone męstwo...bez przesady.

Troche gorzej z wszelkimi seriami , tudzież osiągami Szeary...cóż począć :P

53

poniedziałek, 27. sierpień 2018, 16:54

niestety te elki męstwa to chyba sobie mogę w buty wsadzić bo jak wyraźnie pisałem powyżej 28k męstwa na blokadzie mi niesłusznie ,,ukradziono" a tego żadna elka nie odda choćbym i na setkach PB walczył. Męstwo na blokadzie można tylko za skalpy i ewentualnie niektóre misje zdobywać ,np: za czyny agudara stare lub nowe. Tak właśnie naskładało mi się męstwo ponad blokadę a jak trudno to zrobić wiedzą ci co są w podobnej sytuacji. Dlatego chętnie oddam tę elki męstwa i wszystkie inne bo na nic mi nie są potrzebne .można je byle kiedy z łatwością kupić a większości z nich i tak nie używam. To tak dla jasności sytuacji :)

54

poniedziałek, 27. sierpień 2018, 18:44

Witam
@ Maya
Konsekwencje braku graczy na 5/6 lv są pewnie złożone, na naszym serwerze może być to np. że niektórzy gracze czerpali satysfakcje z bicia gracza z którego nic nie mają kiedy przy tak znaczącym odpływie graczy chodzili po ziemiach maglandu (destabilizacja naszego serwera) Ale chce tez żebyś zauważyła ze Polski gracz wpłaca w złotych a com i de wpłacają w euro. Wiec przy tylu multi kontach gracze z de i com mogą sobie pozwolić na to .by mięć kilka kont i bawić się na rożnych lv . :)
Jak przeczytasz informacje chyba z com to tam na talarach 15 lv jest martwy , u nas na 11 lv też coraz gorzej.Sa to złożone sprawy i warto by Gra może wypracowała kontakt miedzy poszczególnymi lv np : w odrębnych katalogach forum :) . Ale gracze tez musza chcieć i pisać o swoich potrzebach.

dzisiejsza informacja ze gracze maja wydłużony czas pól bitew do 29 <---- 8o To pokazuje ze patrzenie na gracza nie zmieniło się i nadal nie dostrzega graczy mających prywatne życie ,rodzinę prace. Gracz który miał kiedyś 20 lat teraz ma 28 i jego priorytety inne . Może warto o takich graczach pomyśleć np , usprawnić system zapisu na pb , werca krótsza , mobki więcej płacą (a nie cichaczem zmniejszanie kasy).

Tak można pisać i pisać :)

Pozdrawiam i życzę dużo czasu bo tego zaczyna najbardziej brakować na Grę :)

55

wtorek, 28. sierpień 2018, 13:22

niestety te elki męstwa to chyba sobie mogę w buty wsadzić bo jak wyraźnie pisałem powyżej 28k męstwa na blokadzie mi niesłusznie ,,ukradziono" a tego żadna elka nie odda choćbym i na setkach PB walczył. Męstwo na blokadzie można tylko za skalpy i ewentualnie niektóre misje zdobywać ,np: za czyny agudara stare lub nowe. Tak właśnie naskładało mi się męstwo ponad blokadę a jak trudno to zrobić wiedzą ci co są w podobnej sytuacji. Dlatego chętnie oddam tę elki męstwa i wszystkie inne bo na nic mi nie są potrzebne .można je byle kiedy z łatwością kupić a większości z nich i tak nie używam. To tak dla jasności sytuacji :)
A po ...j Ci męstwo na blokadzie?!

Jakbym to czytał będząc Adminem lub strażnikiem to by mi sie scyzoryk otwierał w kieszeni sam.
Ech wszystkim nie dogodzisz.

p.s. osobiście do Ciebie nic nie mam...po prostu - bez przesady.

56

wtorek, 28. sierpień 2018, 15:24

Jak już wbijesz 15 poziom to dzięki tym 11 elkom męstwa nabijesz z 20x więcej niż te śmieszne 28k na blokadzie, które i tak nic Ci nie dawało...

Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

57

wtorek, 28. sierpień 2018, 19:48

A ja tam rozumiem oburzenie związane z zabraniem męstwa nawet na blokadzie, bo idąc tym samym tropem, co da elka męswa u gracza który blokadę ma, i być może ma chęć stać na obecnym lvl kolejne tygodnie/miesiące? Komuś może dawało satysfakcję, że męstwo na blokadzie wyciągało go na top w rankingu - i chociażby z tego powodu chce powrotu starego poziomu męstwa i satysfakcji - a przecież powodów może być więcej ;) każdy gra wg własnego uznania i dopóki nie ma realnego negatywnego wpływu na innych, to niech sobie gra wg własnego uznania :) myślę że tu nie trzeba jakoś się wysilać aby wszystkim dogadzać, chodzi o to aby oddać to co zabrano - ani więcej, ani tym bardziej mniej nikt nie oczekuje od nikogo :whistling:

W takiej sytuacji czytając wpis jako admin - zamiast otwierać scyzoryk, otworzyłbym się na graczy i zwrócił każde takie dobro które tu utacono podczas eventu :S bo blessy za kilka goldów czy straconą godz w grze każdy sobie wpisuje z automatu gdy tu wchodzi, ale jeśli komuś bez powodu pozżerało męstwo i serie zwycięstw...to jest coś nie tak :rolleyes: oczywiście ładnie że przedłużono burze (pewnie kilku graczy skorzysta i znajdzie czas w tygodniu zamiast na wknd), ładnie również że dodano rekompensate w postaci skrzyń i blessów...paradoksalnie otrzymał to każdy, chyba bez znaczenia czy stracił w ten sposób wiele PB, czy może w ten wknd nawet nie było go w grze...

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

58

środa, 29. sierpień 2018, 00:05

nie nie nie...ciułanie 20k mestwa ponad stan to jest żenada i koniec...nie mam na to wytłumaczenia...
gdy podczas walki te 20 tys, jesteśmy w stanie zrobic w 1 walce...

Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

59

środa, 29. sierpień 2018, 15:31

Jakie ciułanie męstwa? Z samego regularnego oddawania skalpów może się zebrać pokaźna ilość męstwa (na blokadzie), a chyba nie ma obowiązku ścigania się, kto wbije najszybciej najwyzszy lvl...? ;) zwłaszcza w kontekście graczy którzy nie siedzą na poziomie 3 czy 4, tylko już są już na magii i mają ochotę siedzieć tam dłużej...

Kij ma 2 końce, skoro te " 20k męstwa ponad stan " jest drobiazgiem który można zrobić w 1 walce, to jaki problem aby taką błahostkę przywrócić graczom którzy utracili je "bezpodstawnie"...? :) a przynajmniej nie ze swojej winy? To wchodzi jakaś dodatkowa interpretacja? Niektóre dobra utracone nie z winy graczy - będą oddane, inne (męstwo) będą oddane tylko nielicznym - tym którzy nie mieli jeszcze blokady...? :thumbsup: od jakiegoś czasu wydawało mi się, że gra dzieli graczy na bardziej szczęśliwych i pechowców - ale żeby jeszcze taki podział robić...? ;x

Równie dobrze, nie ma co oddawać kasy za stracone w ten sposób blessy (bądź bezpośrednio same blessy), bo to również żenada ;) przecież każdego stać aby klepnąć godzinkę mobów i odrobić w ten sposób straconą kasę i czas...ponownie tracąc swój czas...

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

60

środa, 29. sierpień 2018, 15:47

Zapewne z technicznej strony o wiele łatwiej jest dać szkatkę zawierającą blessy do odebrania dla każdego, niż przeglądać zakończone temple, szukać konkretnych graczy, liczyć ile męstwa im ubyło itd. itd. Elki męstwa zdecydowanie pozwalają nabić kilka/kilkanaście razy więcej męstwa, więc naprawdę - kłócenie się o te 20k męstwa z blokady, które NIC nie dawało, a które po wbiciu poziomu kolega może nadrobić odpalając elkę męstwa ( jedną z 11 ) nawet na dłoń czy chaotyka to żenada :)
Jedynymi poszkodowanymi tutaj są tak naprawdę osoby którym przerwało serię czy też nie mieli możlwiości chodzić na temple w poniedziałek i wtorek by na przykład ukończyć zadania szeary.