Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 21. wrzesień 2018, 20:16

pytanie...

Mozna sie dowiedziec czemu wyparowaly sportowe elki zdaje sie terminem 50dni???

2

piątek, 21. wrzesień 2018, 20:22

heh, dobre pytanie :D około 200 atszu poszło bye bye :D

3

piątek, 21. wrzesień 2018, 21:08

I to bez żadnej zapowiedzi i uprzedzenia. Pierwszy raz widzę, aby przedmioty z terminem ważności ktoś kradł z plecaka po cichu.

4

piątek, 21. wrzesień 2018, 21:12

również podpinam sie do pytania .
odkładałam sobie potki na specjalne okazje a tu nagle przychodzi takowa a tu ... nima 8|

5

piątek, 21. wrzesień 2018, 21:56

Dobry żart :thumbsup: , mam nadzieje ze zwroca wszystkie eleczki sportowe, ktore wyparowały w niewyjasnionych okolicznosciach 8)

6

piątek, 21. wrzesień 2018, 22:08

Rekompensata na placu to za elki sportowe? brzmi jak kiepski żart...

7

piątek, 21. wrzesień 2018, 22:51

Co tu dużo gadać
Czyste złodziejstwo

8

sobota, 22. wrzesień 2018, 00:42

Mi też wyparowały elki, a miałem sporo, stawiałem na Francje i trafiłem

Mi też wyparowały elki, a miałem sporo, stawiałem na Francje i trafiłem

9

sobota, 22. wrzesień 2018, 15:37

dopisuje sie też bo i mi zniknęły

10

sobota, 22. wrzesień 2018, 18:33

Cytuję "16:17 Info: Wojownicy! U starców na placach miejskich jest dostępna misja z rekompensatą za usunięte eliksiry. Przepraszamy za utrudnienia. Pozdrawiamy."

Wcieło elki dali jakąś tam rekompensatę na placu a więc Wam ich nie zwrócą...
Proste więc nie ma co się rozpisywać i na drugi raz nie "chomikować po kątach a używać :)

Klan Strażników Ludzi  Silk [11] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Poland/Bydgoszcz

• Wyślij wiadomość

11

sobota, 22. wrzesień 2018, 18:51

zapomnieli dopisać date ważności, bo o dziwo elki ją miały tylko jej nie było widać, czary mary hokus pokus twoje elki zmieniły się w żelki, w tym przypadku szałową skrzynie pełną skarbów ;(

12

niedziela, 23. wrzesień 2018, 09:44

A ja nie miałem, nic nie "straciłem" i jeszcze zyskam skrzynke u starego. Czyli jednak ktoś na tym skorzystał :D

13

niedziela, 23. wrzesień 2018, 14:15

zapomnieli dopisać date ważności, bo o dziwo elki ją miały tylko jej nie było widać, czary mary hokus pokus twoje elki zmieniły się w żelki, w tym przypadku szałową skrzynie pełną skarbów ;(
ja tam nie wiem co zapomieli czego nie zapomieli, ale na moich elkach byla data okolo 50 dni... i zadnej wzmianki ze znikna bez powodu (urodzinowe to co innego, maja info ze znikna za 7 dni wiec zdziwienia nie powinno byc)

14

niedziela, 23. wrzesień 2018, 14:36

elki

u mnie tez wyparowaly ;p ale 2k elek za red tęcze to troche nie kalkulejted

15

poniedziałek, 24. wrzesień 2018, 20:42

Elki straciły ważność, był błąd w opisie, rekompensata u starców
Na czacie gry była informacja ze strony administracji, przykro mi.
W imieniu Administracji przepraszam.

zamykam