Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 12. październik 2018, 20:11

"W poniedziałek na placu miejskim będzie do odebrania rekompensata"

Nie potrzebujemy rekompensaty. Chyba, że będzie to działające pole bitwy np do końca tygodnia.
Ja chodze po męstwo - nie po eliksiry, a przede wszystkim dla "frajdy".

Dzieje się to 2 raz. Delikatnie mówiąc jest to irytującę.

W obecnej chwili nic więcej nie napiszę bo targają mną dziwnie negatywne uczucia. Poczekem, aż ochłonę :P :/

2

sobota, 13. październik 2018, 01:51

Witaj w WOD :D Nie martw się zajmiemy się błędem za jedyne 100lat. A tak serio jak dla mnie spoko darmowa paczka tym razem bo na błędach nie straciłem, tylko zyskałem prawdopodobnie bo ściąłem raz jakiegoś gościa mającego 2hp na 11stym a miał chyba bleski i set. Do tego mieli wyłączyć event bo błędy a nadal działa 8o może zapomnieli

3

sobota, 13. październik 2018, 07:00

a ja sie pytam dlaczego sklepienia sa wylaczone?? a moze tak jak na swiatyni gracze serwerow COM i DE moga latac a PL oczywiscie znow pokrzywdzeni??

Wiecie co mozecie sobie zrobic z tymi waszymi rekompensatami?? po ostatniej awarii jak padl serwer do dnia dzisiejszego nawet przepraszam od was nikt tutaj nie przeczytal.
Banda amatorow!!!!! Miejcie na tyle odwagi i wreszcie napiszcie ze sewer PL sie konczy i bedzie zlikwidowany, a nie co chwile dziwne akcje i zalosne skrzynki z jakimis durnymi elkami itp.

ŻENADA!!!

4

sobota, 13. październik 2018, 07:21

"Hitem" to są wojny klanowe bez serwera PL :lol:

5

niedziela, 14. październik 2018, 14:16

i tak jak pisalem sklepienia na innych serwerach dzialaja tylko nam wylaczono PB
BRAWO!!! ciekawe czy sie ktos pofatyguje i napisze o przyczynie??

6

niedziela, 14. październik 2018, 20:09

graczy banuja za byle co a sami co reprezentuja widac

7

poniedziałek, 15. październik 2018, 18:44

18:35 Zdobyłeś: Skrzynia z rekompensatą 1 szt.
18:35 Symbol Błogosławieństwa Niebios 1 szt, Zwój Szybkiego Dostępu 1 szt
18:35 Zdobyto: Świąteczny Poncz V 1 szt.
18:35 Doskonały Eliksir Giganta 3 szt, Doskonały Eliksir Życia 9 szt, Doskonały Eliksir Many 18 szt, Doskonały Eliksir Ducha 3 szt,Doskonały Ekstrakt Krwi 20 szt, Doskonały Ekstrakt Mocy 30 szt, Doskonały Ekstrakt Wampiryzmu 25 szt, Niezwykły Eliksir Męstwa1 szt
18:35 Eliksir Niepokonalności 1 szt, Eliksir Huraganu 1 szt, Eliksir Kamiennej Skóry 1 szt, Eliksir Zniszczenia 1 szt
18:35 Fiolka płomienia nieugiętości 3 szt
18:35 Zdobyto: Łodyga kwiatka Wercydy 1 szt, Absolutny eliksir wzmocnienia daru 1 szt.
18:35 Symbol Błogosławieństwa Niebios 1 szt

Wszystko fajnie, ale nie widzę tam brakującej walki z Wojen Klanowych z piątku... Delikatnie mówiąc tak jak ta sprawa jest załatwiona jest nie w porządku.
Po wyłączeniu miedzyserworowych walk WSZYSTKIE klany z serwera PL wywaliło z zapisów na WK. O 20:30 okazuje się, że klany z DE i COM walczą normalnie. Dzisiaj jakby nigdy nic jest podział na ligi bez żadnej informacji co z piątkową walką. Najbardziej pokrzywdzone jest PG, które przez to, że nie mogło walczyć wypadło z TOP10 i jest w srebrnej lidze, a nie złotej... Naprawdę wypadałoby napisać chociaż, macie pecha (dziwne, że znowu akurat serwer PL ma pecha) i zostanie jak jest, nic nie będziemy anulować, żadnych dodatkowych walk w kwalifikacjach nie będzie... Wiele sposobów na załatwienie tej sprawy było, został wybrany najgorszy. Nie chodzi mi o jakąś rekompensatę (chociaż byłoby miło), chcę tylko aby było równo dla wszystkich, a nie tak jak teraz jest...

Miejsce zamieszkania: opolskie

Zawód: mechanizator

• Wyślij wiadomość

8

poniedziałek, 15. październik 2018, 18:53

odnosnie Wojen Klanowych dziwnym sposobem jeden gracz z DE dostaje 9x wicher 9x nimfa nie liczac innych po co mu elki nosic many tego jeszcze nie widzialem jak gram po co mu nosic elki many jak zalatwione jest to w inny sposob :) ah zapomnialem ze te same towary tylko roznia sie w nim skladniki tak w nawiasie mowiac

9

poniedziałek, 15. październik 2018, 19:47

Szkoda Pg... U Ludziów płacz i rozpacz z tego powodu.... ;(

10

poniedziałek, 15. październik 2018, 20:30

Mogłabym opisać próby dzisiejszego kontaktu z adminem itp i itd
ale na uj mam dostać bana:P

P.S. a Tobie "P " życzę przy następnej obsuwie serwera również miekkiego lądowania w kolczastych zaroślach

11

wtorek, 16. październik 2018, 09:12

No i teraz widzę dziwne lvle, na 7,8 9 poziomie bez blaszek reputacji, zielony set + fiolet hełm smoka za event, którzy masowo oblegają lokacje na fej i tam gdzie gorgulie, szybkie tęcze. Pozniej jeszcze bicie po 2,3h na red elkach za Jubileusz. I Najdziwniejsze te ofki na 1000 oczek po 75 sr i po jakimś czasie z 1000 już ma 800:). Ofki niewidki na 2k kryształków prawdy po 2,3sr i o dziwo schodzą. Jeszcze te ofki na monety Jubileuszowe:). Najlepszy jest Gracz Dobry Chłop który jest prekursorem takich sztuczek z użyciem Multi kont i jeszcze ma czelność napisać, zacytuję:
graczy banuja za byle co a sami co reprezentuja widac.
Ptotęga hipokryzji:)

12

wtorek, 16. październik 2018, 09:46

no widzisz - swojego czasu magmarow przepuscili przez sito za takie rzeczy i sa teraz efekty w liczbie magow. ciekawe kiedy sie wezma za ludzikow i wyrownaja serwer hahahaha

13

wtorek, 16. październik 2018, 12:14

no widzisz - swojego czasu magmarow przepuscili przez sito za takie rzeczy i sa teraz efekty w liczbie magow. ciekawe kiedy sie wezma za ludzikow i wyrownaja serwer hahahaha
bo pngwiny i destroyersi ciagneli na mega BOCIE oraz multi to co sie dziwisz? (pewnie u ludzikow tez sa takie skupiska oszustwa do tego momentu nie rozliczeni...) Za niewinnosc w tej grze to wsadzaja TYLKO 1 na 10. ^^

14

wtorek, 16. październik 2018, 19:41

Widzę dzieciak do forum się dorwał by wypisywać farmazony. Zbyt mocny odwet poszedł ostatnio za lustra? Swoje żale idź do mamusi wylewać albo do tych którymi się wysługujesz w walkach. Takie posty które nic nie wnoszą powinny być usuwane. To że mam 2gie konto to żadna tajemnica, nie będę się tutaj tłumaczyć, napiszę tylko że pozwala mi to między innymi pilnować czy nie oszukują tacy jak ty i sprawdzać aukcje. To że jakieś towary chodzą w cenie innej niż chcesz bardzo poważny problem, i ma to czelność pisać gracz grający po teoretycznie bogatszej stronie. Jak tak to boli to popłacz się na support jeszcze

15

wtorek, 16. październik 2018, 20:59

Prosze o zamknięcie tematu(a nawet usunięcie) bo zmierza w stronę ...kanalizacji.

Kochani wiecej luzu i mniej nienawiści życzę.

16

wtorek, 16. październik 2018, 21:04

Widzę dzieciak do forum się dorwał by wypisywać farmazony. Zbyt mocny odwet poszedł ostatnio za lustra? Swoje żale idź do mamusi wylewać albo do tych którymi się wysługujesz w walkach. Takie posty które nic nie wnoszą powinny być usuwane. To że mam 2gie konto to żadna tajemnica, nie będę się tutaj tłumaczyć, napiszę tylko że pozwala mi to między innymi pilnować czy nie oszukują tacy jak ty i sprawdzać aukcje. To że jakieś towary chodzą w cenie innej niż chcesz bardzo poważny problem, i ma to czelność pisać gracz grający po teoretycznie bogatszej stronie. Jak tak to boli to popłacz się na support jeszcze

Ale jednak próbujesz utrzymać to jako tajemnice jeśli podpisujesz się innym nickiem ;)

Cytat

graczy banuja za byle co a sami co reprezentuja widac

Ty masz czelność tak pisać? Jeszcze na dniach łamałeś regulamin za co nie zostałeś ukarany, a takie pierdoły piszesz.

Co do tematu to polecałbym masowo wysłać wiadomość na support żeby naprawili weekendowe temple bo sytuacja miała miejsce drugi raz z rzędu.

17

wtorek, 16. październik 2018, 22:11

Drugi dzieciak, każdy post który pisze screnujesz i liczysz że coś znajdą na mnie do czego sie można przyczepić... To powodzenia. W realnym świecie z takimi sprawy się załatwia krótko. Hahahah a ten pierwszy już wysłał swojego "pracownika" żeby mi odpisał bo sam nie potrafi, żałosne. Czepiając się do mnie publicznie na forum kompromitujecie się jeszcze bardziej :thumbup: Dziwie się że was jeszcze z klanu nie wywalili, no ale być może maja (żeby nie pisać brzydko - tam gdzie słońce nie dochodzi) dobra reputacje bo sa tacy sami. Drugi dzieciaku to dawaj pisz na ten support masz już dużo doświadczenia. I na tym kończę konwersacje z dziećmi bo ciągnąć to dalej nie ma sensu, czyny mówią same za siebie

18

wtorek, 16. październik 2018, 22:18

Kurde dziadku a moze czas tak przejść na emeryture, lata juz nie te, wszyscy tobie to dzieciaki, wez moze album ze zdjeciami, powspominaj ktoras z wojen. To chyba wstyd wnukom zabierać komputer i grać w gry nie?

19

wtorek, 16. październik 2018, 22:49

Większość graczy cię nie lubi, niedawno dostałeś ode mnie, nawet sobie zapisałem to. Masz zakaz wstępu wejścia na temple i to jeszcze z haniebnym upominkiem. Uciekasz od walk z równymi sobie i bijesz mniejsze levele odgrażajac się na wszystkich którzy cie zlali. To ty jesteś dzieckiem chopku:). Dożynki się skończyły? Zbiory też? Na polu może byłeś Dobry ale tutaj nie jesteś chopku:). Zapamiętaj sobie że chłop jak nie robi w polu to chleje. Idź chlej przez zime, od wiosny zaczniesz pracę. Zmadrzejesz może. Chociaż nie, nie zmądrzejesz nigdy:). Spójż na siebie na swoje posty, sam siebie chciałeś nagradzać za najwięcej zadań szeary. Żałosne.

20

środa, 17. październik 2018, 03:33

Większość graczy? Jak to policzyłeś? Część graczy ma pretensje o ataki na fej go do misji, gdzie nie zadaję ran i nie walę pierwszy luster i innych w porównaniu do sporego grona ludzi, jednak niektórzy takiej drobnej walki przegranej nawet przeżyć nie mogą, nie mój problem. Co do dzisiejszej walki tak bardzo sie podniecasz że wygrałeś z morokami i aż zapisałeś? Przypominam że niezłomka trwa a za tą walkę skalpy już sobie odbiłem, łyknąłbym elkę sekudę wcześniej i byłoby pozamiatane, no ale stało się trudno podniecaj się tą walką teraz. Co do bicia niskich lvli od was się nauczyłem. Co do zadań szeary jestem królem tej gry i zostałem już nagrodzony, koniec tematu nara i idz lepiej pograc w jakiegos minekrafta bo ta gra nie dla dzieci