Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

21

środa, 17. październik 2018, 09:16

sam sobie gratulował osiągnięcie wyniku ... ? 8o 8o 8o

22

środa, 17. październik 2018, 13:56

Ktoś tu zamiast królem gry został królem kicia :D :D :D , wiem nie powinno sie kopać leżącego ale to naprawdę bawi 8o :thumbsup: :P

23

środa, 17. październik 2018, 14:12

w sumie to nie bardzo rozumie za co ten ban - co tam bylo napisane?? jakies tajemnice gry itp. itd.??

smieszny powod, na sile wyszukany - ktos kto rozdaje takie bany niech sie zastanowi 3 razy czy warto - bo za 2miesiace akcje z przenoszeniem sie miedzy rasami to sobie na kartce papieru tu bedziecie robic :P

24

środa, 17. październik 2018, 17:31

Popieram proźbe koko6 o zamknięcie tego posta bo się gównoburza robi.

25

środa, 17. październik 2018, 17:49

Znowuuu kłamiesz? :D

Jak to jest, że tematy mniej wygodne zostają zamykane przed rozkręceniem a takie wiszą.. i wiszą... To nie złośliwość a moja subiektywna opinia oparta na tym co tu często widzę :P

26

środa, 17. październik 2018, 18:00

Nie bornie tego kolesia bo w sumie mam go na "liscie" i gdyby nie wolność słowa był bym za zabraniem mu możliwości wypowiedzi w internecie... Ale ten temat nie powstał w tym celu jeśli chcecie załóżcie wątek "obśmiechujki z dobrego" i tam z chęcią poczytam inne zgadzające się zemna opinie. Tak ze pozdrawiam przwie Wszystkich zgromadzonych i prosze o zamknięcie tego posta.

27

środa, 17. październik 2018, 18:06

to zanim zamkniecie ten temat doczekamy sie odpowiedzi DLACZEGO WYLACZACIE PB SERWEROWI PL?? moze duze litery pomoga i ktos bedzie na tyle kompetentny i odpowie na te proste pytanie.. bo w poniedzialek wlaczone PB bylo bez komplikacji :)

28

piątek, 19. październik 2018, 03:33

zapłaciłem karę i wróciłem by karać :?: ciekawe kto następny. Kara za upublicznienie korespondencji z supportem? prawidłowo nikt nie może się dowiedzieć

29

piątek, 19. październik 2018, 14:09

zgodnie z prośbą autora tematu zamykam

faktycznie odbiegliście od tematu