Nie jesteś zalogowany.

1

wtorek, 28. sierpień 2018, 14:23

Błędy ze slotami

Hejka, otóż mam taki problem. Wiadomo że bez pasów mamy miejsca na 4 sloty. Otóż u mnie występuje taka sytuacja że mogę tylko 3, mimo że zostaje pusty slot. Wyskakuje że : nie ma miejsca na tą rzecz". Support od tygodnia siedzi chicho. Ktoś pomoże?

Klan Strażników Ludzi  Silk [11] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Poland/Bydgoszcz

• Wyślij wiadomość

2

wtorek, 28. sierpień 2018, 22:24

w teori support ma 14 dni roboczych aby ci odpisać, ale w razie co, gdy ten termin by minoł bez odpowiedzi, pisz mi (nie zapomnij o nr. biletu z zapytaniem na support), pomoge.

3

czwartek, 30. sierpień 2018, 09:58

albo spróbój odświeżyć , często to się zawiesza jak przekładasz elki

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

4

czwartek, 30. sierpień 2018, 10:44

Ewentualnie po wyskoczeniu informacji o braku miejsca kliknij slot (podświetli się na czerwono) i włóż interesującą Cię elkę. Mi nie ładuje iluzorycznego i mam ten sam problem.
"Nigdy nie żałuj znajomości z kimś przez kogo byłeś choć przez chwilę szczęśliwy." A. Lincoln
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

5

poniedziałek, 17. wrzesień 2018, 00:41

Hejka, nic co pisaiście nie pomaga. Support przyjął lecz minęło 3 tygodnie nawet odpowiedzi nie ma ;/ Silk można to rozwiązać jakoś? Naprawdę jest to uporczywe

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

6

poniedziałek, 17. wrzesień 2018, 11:43

napisz mi numer biletu zgłoszenia na support i w jakim dziale dałeś, na poczte, postaram się ruszyć temat.

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

7

czwartek, 20. wrzesień 2018, 16:33

Silk, jak dowiecie się dlaczego taki błąd występuje to podzielcie się wiedzą. Na pewno więcej graczy ma ten problem.
Z góry dzięki :)
"Nigdy nie żałuj znajomości z kimś przez kogo byłeś choć przez chwilę szczęśliwy." A. Lincoln
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

8

czwartek, 20. wrzesień 2018, 19:32

Hejka tez tak mialam z jednym slotem byl pusty ale tylko z pozoru nie moglam do niego zaladowac elki tak jakby ona w tym slocie byla ale jakos samo przeszlo oczywiscie odswiezalam i usuwalam stare pliki itp to co sie robi w takich sytuacjach.
:wacko:

9

czwartek, 1. listopad 2018, 13:53

Problem rozwiązany, support naprawił po ponad 2 miesiącach ale najważniejsze że naprawił, pozdrawiam i temat do zamknięcia :)

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

10

sobota, 3. listopad 2018, 19:29

to zamykam :)