Nie jesteś zalogowany.

61

czwartek, 8. listopad 2018, 00:04

Wystarczy że zaznaczył przedział lvl i policzył strony x10.

Nie chodzi mi o to żeby wszyscy wbili nagle 16 czy wyższy lvl bez niczego. Chodzi mi o to żeby zarabiali bijąc boty - wtedy mozna spokojnie rozwijać sobie postać nie będąc najgorszym. Nie raz wykręcam jeden z wyższych dmg na chaotyku czy dłoni, a postać mam kiepską, rozwijaną dopiero jak zacząlem expić. Wtedy będzie sporo średnio-dobrych postaci i łatwiej będzie zorganizować jakiekolwiek PB.

62

czwartek, 8. listopad 2018, 04:47

Ech gadaj z polakami to zaczną wytykać język (tak, tylko w Polsce się z tym spotkałem bycie niemiłym co czy drażliwym to nasza cecha narodowa czy tylko brak argumentów)
Jak pisałem AKTYWNYCH graczy a ranking pokazuje WSZYSTKICH (czyli tych co już dawno o WOD zapomnieli"[...],Dugo nie wchodziła do gry[...]" ale nie podając jak długo 3lata 1000lat? O dziwo ostatnia os w rankingu ma starz +3letni ze 0 rozwojem pod jakim kolwiek kierunku ciekawe kiedy ostatnio była online? no i pytałem o liczbe graczy bo multkonta są dozwolone czyli mogę podwyższyć tą statystykę rejestrując 10000mil dodatkowych kont i ogłosić że jest to najpopularniejsza gra na świecie). Statystyka może być niedokładna i dokładna (ba dobrze umiejąc manipulować danymi można coś potwierdzić lub zaprzeczyć tak działa reklama przykład już podałem)
Powtarzam po raz n-ty siedzę na 5 bo mi się zachciało takie wyzwanie "wbicie 900RR na 5lvl" i idę w tą stronę tak to bym dawno siedział na 19lvl (i też się nudził)
Czemu siedzę dalej w grze? Proste "tying loose ends" po prostu nie lubię czegoś zostawiać nie skończonego (taka moja cecha). Na razie 1 rzecz która mnie trzyma (no może jeszcze sentyment ale jest to zdradziecki argument)
Ta chwalicie się ciekawą rozrywką: bicie mobów (które stanowią tylko 1 znęcanie się nad myszką....nuda gra podchodzi ostro zwykłym "kikaczem") i nudnym typem PvP DM ściana na ściane
Osoby zarządzające grą (mam namyśli programistów) powinni ruszyć swoje... klawiatury (ta wiem co miałeś namyśli :D)i uczynić grę ciekawszą. Nie pisze żeby nagle stała się 3D tylko więcej ewentów (bez ctrl+c ctrl+v)np. kontrola terenu/ziem na całej mapie Feo, ZNACZNE ograniczenie grindu (zwierzyć drop rate, kasę z mobów, ilości repy, exp, (i z PVP) męstwo), rozruszać serwer zmodyfikowanym PB (np areny: 2v2v2v2= 4 zespoły po 2 graczy)czy nie robienie takich kwiatków: godziny rąbania botów żeby powalczyć 15minut PvP (wydaje się że gra każe za to że idziesz na PvP a nie boty lejesz), dodanie jakiś ciekawych zaklęć (a nie tylko fizyk tylko z ładnym efektem), przedmiotów używek czy w końcu próba wyjścia z cienia (reklamy, zrobienie apki na telefony). Mówiąc najprościej zaciekawić do dalszego grania bo na razie to: lej moby aż padniesz ("ty" nie postać), stań na jakiekolwiek PB czekaj może się dostaniesz, jak zwykle odpala 1 typ DM (talary) i powtarzaj to w kółko...a zapomniałem i uczestnicz w evetach typu jeszcze więcej lania mobów i pozbieranie jakiegoś zielska (czasem w absurdalnych ilościach) i oczywiste bym zapomniał eventy typu lootbox w wielu odmianach i kupowanie (za ojro) bryli w wielu odmianach. Czas popracować trochę na swój chleb (no chyba że już zostali przeniesieni do bardziej dochodowych projektów)

63

czwartek, 8. listopad 2018, 08:23

Może Cię nikt nie uświadomił, ale 'zaklęcia' w grze są...

Miejsce zamieszkania: Plac Światła

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

64

czwartek, 8. listopad 2018, 08:44

@Zdechły Ślimak
Wiem, ale chodziło mi o sam fakt. ;)

@spartan117
Podałem Ci ranking aktywnych graczy, postać znika z niego po upływie 2-3 tygodni - jeśli się nie zaloguje (nie podam Ci dokładnie, bo nie pamiętam). Nikt nie jest drażliwy, niemiły i nie chodzi o brak argumentów, tylko o sens i logikę Twoich wypowiedzi. Eventów masz mnóstwo... co miesiąc sezonowe, co tydzień pola bitew, co jakiś czas specjalne. ?(
Ilość graczy? Każdy może mieć kilka postaci w grze. Nie ma fizycznej możliwości zweryfikować ile osób gra, ponieważ nie ma wymogu potwierdzenia tożsamości :!: Chociaż czytając to jestem za wprowadzeniem testu iq, ale problemy były już przy układanach podczas zbierania... :S Każdy podaje adres e-mail, a reszta danych jest dobrowolna i może się mijać z prawdą :!:
Chyba, że masz sposób jak to zweryfikować?
Nie mamy dobrej reklamy, ale z taką wiedzą z pewnością możesz się wypowiadać na stronach internetowych itp. Wówczas masz możliwość doczepienia baneru do strony. Będzie to swego rodzaju reklama gry.
Byś nie pytał, co autor miał na myśli masz link: Banery
Dodatkowo, jeśli masz pomysł na grę to znajdź odpowiedni dział na forum i umieść tam post. Tylko pisz z sensem... bo od tego, co czytam to tylko 2 mnie wzywa. ;(
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby. :whistling:

65

czwartek, 8. listopad 2018, 17:11

A ja powiem, jako osoba grająca trochę dłużej niż ta postać ma latek, żałuję, że siedziałem ponad 2 lata na 3-4 poz mimo, że wchodząc na 5 miałem wszystko co można było zdobyć na tamten okres.....

Każdemu który siedzi na niskim lvlu polecam ogarnięcie niebieskiej UK i polecenia na 9-10 tam nadrobieniu repek/mięsa a potem 11-12 i dalsze nadrabianie...... Widziałem sporo osób które wchodząc na 11 nie miały elity a wychodząc max rangę - ale to trzeba chodzić dostawać wpiiiiiidol a potem samemu dawać :)

Dlatego łączę się w bUlu i zachęcam do wbijania lvli :)

66

czwartek, 8. listopad 2018, 17:55

Tutaj poprę przedmówcę, sam zacząłem robić cokolwiek z męstwem od 6lvl, w najzwyklejszym zielono/niebieskim secie, nieraz wpierdziel od graczy z fioletami i edkami/dżarchami ale starczyło trochę powerkować na mobach, ogarnąć repki gdzie są blesy (fiolet bractwo/siewcy). Rangi weszły nawet szybko, teraz wbija się je jeszcze szybciej, jest masa eventów z podwójnym męstwem.
Na 9-10 lvl jak masz kolumnę to możesz siedzieć ile dusza zapragnie i zrobić większość repek, wymaksować set..
Tyle że na 11 praktycznie starcza kult dżagernautów żeby mieć dobry kurs na rtęć, której trzeba no sporo na biżu na kolejne lvl, do 15 włącznie (Oszczędzić można robiąć pierścień nekromanty, a na 15 ten od gnoma).
W niebieskim secie i z DOBRYM biżu (+ z dodatków może być bransoleta z jarmarku i arkaty + 2 torby myśliwskie można założyć, bo praktycznie wszędzie jest niezłomka a dodają te punkciki do magicznych statów) jesli po prostu trochę myślisz do walczysz na dobrym poziomie na dłoni i chaotykach, męstwo sobie wbijasz na luzie.. Repki i wszystko inne? Kazdy kiedy chce i ile chce, kolumna daje Ci możliwość siedzenia w nieskończoność na każdym lvl.. ogranicza Cię tylko czas na moby

Także jeśli ktoś boi się porażek na magii i musi mieć cudaki, runy 6lvl, kult chaosu i dżaga (od 13lvl do ubicia na 2-3 strzały, a starczy cieniowi czar zaaplikować i po strachu) to niech się boi dalej ;) Innych zapraszam, starczy trochę monet od gnomów i zalążek myślenia jeżeli chodzi o walkę :)

Walki na koksie? Szybciej będziesz mocniejszy jeśli wejdziesz na dany lvl (możliwość zrobienia repek, czarów itp itd)

67

piątek, 9. listopad 2018, 17:40

Witam

@Spartan

Małe lewele- jak poszperasz to na zeszłorocznej 2017 konferencji na forum "ru" była o tym mowa .Administracja zwiększyła współczynnik expa małym lv ale uszanowała ze ktoś chce siedzieć. Ale Ci którzy siedzą i zowią sie koksami bo leja nowych graczy którzy nie nadrobią 9 lat w rok trzeba uświadomić ze macie ten sam wpływ co gracze napadający małe lv w części spólnej. Blokujecie miejsce dla nowych i odstraszacie :)

Każdy kto gra ma więcej niż 30+ wie ze w grach działa tzw system powtarzalności. Sa filmiki -firm które komentują gry czy fenomen na jakim te gry sie opierają i jest nim własnie powtarzalność Przykładem jest gra która ma ponad 20 lat z diabłem w tytule. W grach czy społecznościowych czy indywidualnych ten system jest wykorzystywany i naprawdę firmy na tym zarabiają .

Ta gra naprawdę jest rozbudowana i jeśli by byl większy zespół zarządzający od samego początku to miała by jeszcze więcej graczy . Gra tez od początku była ponad czasowa.

Problem jaki widzę to czy my.com ma w ogóle wpływ na grę czy jest tylko dystrybutorem. Prawa do silnika czy zmian mogą być nadal w firmie meil.ru Ale jeśli nawet nie to dialog miedzy dystrybutorem a graczami wpływa na to czy gra będzie miała swoje miejsce. Trzeba dodać ze gra juz dawno sie zamortyzowała wiec jest to czysty zysk .

Ważne jest to ze wiele gigantów gier które maja 10 lat nie przewidziało tak dużej ekspansji gier Azjatyckich . Co ma wpływ na rynek gier . A trzeba dodać ze gry te pojawiają sie nawet w pełni spolszczone.

Programiści nie maja wpływu na gre bo sa wykonawcami , Gra tez wyszła z innego założenia jeśli chodzi o mikropłatności i tu jest tez bolączka . Najbardziej tego co na obecna chwile brakuje to zespołu zarządzającego wspólną częścią .

Kolejna sprawa to czas jaki potrzeba na grę (optymalizacja) .

Jeśli gracze po stronie ludzi nie przejdą bo jest im wygodnie a już korzystacie z tego bonusu około 5 lat to konsekwencje będą dla nas wszystkich. Jest to już dostrzegalne na wojnach klanowych wspólnych wydarzeniach . Serwer zdestabilizowany jak sadze bez równowagi będzie wykruszał się w szybszym tempie .

Przestańmy myśleć ze jak nie gramy to z tej gry nikt nie korzysta ,zacznijmy dbać o to i rywalizujmy bez takich emocji jak zawiść czy nienawiść. Temat jest własnie po to ze by wskazać pomysły innym czy Adminom na rozwiązanie . To ze na twoim , moim ,jego lv coś rusza nie znaczy ze kolejne pięciu lv np 3/4/5/6 nic nie rusza.
Nie piszmy co jest źle (to każdy wie)tylko np rozwiązania,propozycje itd

Pozdrawiam . Owocnych pomysłów :) i głosujcie na dyniowych to tez ma wpływ :)

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający