Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

• »Masif« jest autorem tekstu

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

1

czwartek, 20. grudzień 2018, 12:58

Pupile - ich Typy oraz przypisane Talizmany (Reputacja Łowczych)

Typ pupili to specjalny zestaw umiejętności, który określa, jakie zadania może wykonywać zwierzę w obozie Łowczych. Umiejętności te nie wpływają na bojowe cechy pupili. Różnice w typach są ważne tylko dla pomyślnej realizacji niektórych zadań podczas wbijania reputacji Łowczych (myśliwych).

Wyrózniamy 7 typów pupili. Każdy typ ma swój własny zestaw umiejętności. Wartości umiejętności rosną wraz ze szkoleniem pupila - od "szarego" do "czerwonego".

Klasyfikacja pupili wegług przynależności do typu

...★ ★ ★ ...

Wodne

Leśne

Latające

Magiczne

Martwe

Zwykłe

Chaosowe

Ogólne informacje na temat talizmanów dla pupili
Talizmany dla pupili są wyjątkowymi artefaktami, których użycie zwiększa umiejętności niezbędne do wykonywania zadań w obozie Łowczych.

Każdy pupil posiada przypisany mu zestaw talizmanów. Tego zestawu nie można zmienić. Talizmany odpowiednie dla tego pupila nie zależą od koloru zwierzęcia, tylko od jego poziomu. Stosowanie odpowiednich talizmanów jest możliwe tylko podczas konsekwentnego ich "wbijania" - od szarego do czerwonego. Jeśli zwierzę nie ma "szarego" talizmanu, nie można zastosować kolejnego poziomu talizmanu.

Jeśli w plecaku w sekcji "Wychowankowie" w prawej kolumnie "Ekwipunek" znajduje się talizman odpowiedni dla twojego pupila, pojawi się strzałka do założenia artefaktu.

Podobna strzałka pojawia się, jeśli możesz założyć talizman na kolejnym poziomie.

Cechy, które zwiększają talizmany, są sumowane z ilością umiejętności z typu, do którego należy pupil.

Istnieje kilka sposobów na zdobycie talizmanów: zdobycie z worków, które zwierzęta przynoszą podczas wykonywania odpowiedniego zadania w obozie Łowczych. Możesz zakupić worki z talizmanami na Jarmarkach Miejskich i podczas promocji w Banku; Możesz tworzyć również talizmany w obozie Łowczych z Eterycznego pyłu .

Opis Talizmanów

Istnieje 36 różnych talizmanów dla pupili. Każdy pupil może posiadać do 4 różnych talizmanów. W każdym slocie (komórce) może zostać umieszczony ściśle określony talizman. Wzór, według którego można umieścić talizmany na pupilu zależy od samego pupila oraz jego poziomu. Jeśli pupilowi w dolnym slocie został przypisany, na przykład, talizman "Pozłacany liść", wtedy w ten slon nie będzie możliwści wkucia żadnego innego talizmanu. Również same talizmany nie mogą być wkute powyżej poziomu na którym znajduje się pupil.

Talizmany w I slocie
Odpowiadają kolejno:
Szary - 1 poziom pupila
Zielony - 5 poziom pupila
Niebieski - 9 poziom pupila
Fioletowy - 13 poziom pupila
Czerwony - 17 poziom pupila

Talizmany w II slocie
Odpowiadają kolejno:
Szary - 2 poziom pupila
Zielony - 6 poziom pupila
Niebieski - 10 poziom pupila
Fioletowy - 14 poziom pupila
Czerwony - 18 poziom pupila

Talizmany w III slocie
Odpowiadają kolejno:
Szary - 3 poziom pupila
Zielony - 7 poziom pupila
Niebieski - 11 poziom pupila
Fioletowy - 15 poziom pupila
Czerwony - 19 poziom pupila

Talizmany w IV slocie
Odpowiadają kolejno:
Szary - 4 poziom pupila
Zielony - 8 poziom pupila
Niebieski - 12 poziom pupila
Fioletowy - 16 poziom pupila
Czerwony - 20 poziom pupila

Niszczenie oraz tworzenie talizmanów
Ja wiadomo, talizmany są przypisane do odpowiednich pupili. Zbędne talizmany, których już nie potrzebujemy można zniszczyć. Aby to zrobić, w Obozie Łowczych wybierz zakłądkę "Ekwipunek" i kliknij na niepotrzebny talizman.

Aby stworzyć talizmany w obozie Łowczych możemy wybrać jedną z dwóch możliwości:
Stworzyć losowy poziom talizmanu lub talizman określonego poziomu.

Stworzenie losowego poziomu talizmanu będzie wymagało 300 sztuk Eterycznego pyłu . Istnieje możliwość zdobycia dowolnego talizmanu od 1 do 20 poziomu. Tutaj wszystko jest losowe.
Decydując się na stworzenie określonego poziomu talizmanu, koszty pyłu zależą od poziomu talizmanu, którego potrzebujesz.

Z mojej strony to wszystko co chciałam Wam przekazać o nowości w grze. Mam nadzieję, że poradnik będzie służył pomocą i troszkę rozjaśni temat nowej reputacji :)
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

2

czwartek, 20. grudzień 2018, 13:42

Świetna robota! :) PODZIĘKOWAĆ! :)

p.s. swoją drogą to poziom różnego rodzaju komplikacji i potrzebnej wiedzy do tej gry w/g mnie już nieco przerósł możliwośi pojmowania zwykłego człowieka. Nawet wspomagając sie poradnikami różnego typu. Samych elekisirów jest tyle rodzaji, że ciężko to czasem ogarnąć(terminy ważności itd itp). Ja się już gubię :P

3

czwartek, 20. grudzień 2018, 14:26

:thumbsup: Świetna robota , dzięki wielkie :)

4

czwartek, 20. grudzień 2018, 15:28

Talizmany w III slocie - napisane morska muszla a obrazek księżycowego kwiatka

Poza tym bardzo pomocne, dzięki wielkie :)

• Wyślij wiadomość

5

czwartek, 20. grudzień 2018, 15:32

No tak... Coś się musiało wkraść...
Pucek... Jeśteś chyba jedyną osobą, która tak dokładnie analizuje posty :P Przerażasz mnie
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

6

czwartek, 20. grudzień 2018, 15:38

Akurat szukałem talizmanu dla pupila i traf chciał że padło na ten talizman :P

7

czwartek, 20. grudzień 2018, 15:59

A czy są jakieś misje do tej repki,bądź misje do wbijania doświadczenia Pupila, bo ciekawi mnie jak to zrobić na kilkunastu pupilach jak ktos,z 20 lvl kupi nowego pupilka z 1 lvl ? ;d

8

czwartek, 20. grudzień 2018, 16:16

http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=629886021

Na jarmarku maszynka do produkcji tego jest do kupienia, 25g, ważna 30dni, codziennie 1-3szt daje, od 11lvl repka opiekunów pupili, dostępne są elki zwiększające ilość zdobywanego expa przez pupila w walkach i misja co 3 dni na elki z linku

• Wyślij wiadomość

9

czwartek, 20. grudzień 2018, 17:03

Pucer na 20lvl-u to tylko marzynka do elek albo misje u Miłej Mili / Bony Benity co 3 dni, bo niestety - pupil otrzymuje 10% expa, który otrzymuje w walce gracz. Także osoba na 20 poziomie nie potrenuje pupila na werce czy tęczy.

• Wyślij wiadomość

10

czwartek, 20. grudzień 2018, 17:30

I jeszcze Ferma pupili w posiadłości... Ale wiecznośc to trwa :/

11

czwartek, 20. grudzień 2018, 17:30

a Informacje na temat posiadłości ? Jakie wymagania są na 2-3-4-5 i o ile jest dostępny 6 lvl :)

• Wyślij wiadomość

12

czwartek, 20. grudzień 2018, 17:39

Opentany
Zapraszam do poradników ;) Obóz Łowczych

13

czwartek, 20. grudzień 2018, 18:22

Pucer na 20lvl-u to tylko marzynka do elek albo misje u Miłej Mili / Bony Benity co 3 dni, bo niestety - pupil otrzymuje 10% expa, który otrzymuje w walce gracz. Także osoba na 20 poziomie nie potrenuje pupila na werce czy tęczy.

nope :) od 20lvlu męstwo i exp jest "open" - wbijasz do woli, tylko nic z tego nie masz, więc expisz sobie pupile no-limit.

• Wyślij wiadomość

14

czwartek, 20. grudzień 2018, 18:30

O proszę nie wiedziałam.
Dzięki za informacje rev, fajnie mięc starszych kolegów ;p

15

czwartek, 20. grudzień 2018, 19:15

piknie wyszło i jak ładnie kolory dobrane :)
świetna robota , dzięki wielkie :thumbsup:

• Wyślij wiadomość

16

piątek, 21. grudzień 2018, 11:08

Egeria... Ostatnio jakoś polubiłam zieleń... Podobno uspokaja, ale też jest to kolor nadziei ;)
Od pewnego czasu mam totalny chill out w grze :D Chyba się to odbija na mnie :P

17

piątek, 21. grudzień 2018, 15:51

Mastif cudne bioderka :)

18

piątek, 21. grudzień 2018, 20:56

Gdyby się dało dałbym "Lubię to" ale się nie da :D

:thumbsup:

19

sobota, 22. grudzień 2018, 14:22

To może jeszcze jakiś poradnik na umiejętność podniesienia zdolności zdobywania triad? :)

• Wyślij wiadomość

20

sobota, 22. grudzień 2018, 16:59

koko6 myślisz, że taki byłby potrzebny?
Na umiejętność zdobywania triad skłądają się misje dające +1, amulet z piór Szassory (+2), Zwoje na zdobywanie wypadające z mobów (czerwony i fioletowy), z nadistoty Szass (czarny), za żetony podpora klanu (niebieski) oraz Reputację Waltrei/Rumengardu (zielony, biały i żółty jak kojarze).

Ponadto ważne są też tomy na zdobywanie centridosów i inkarnumów + logiczne na zdobywanie triad za repke. To tyle :)

Misje opisałam na Mentor Wiki gdy jeszcze miałam tam dostęp, w samym artykule o Reputacji Zakonu Triad są te misje wypisane więc łatwo znaleźć. Powielanie czegoś co jest, mija się z celem chyba.

Reputacja Zakonu Triady
Misje ludzi 16lvl
Misje magmarów 16lvl