Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 31. grudzień 2018, 17:53

Ile płacą grafikom?

Witam:
Nie wiem czy jest więcej takich wpadek w grze, ale...
Czy tylko ja zauważyłem że zbroja na obrazku z tego osiągnięcia:
http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=17093

Jest tak naprawdę zbroję płytową ze znanej gry TES V: Skyrim?
https://i.ytimg.com/vi/_qR3hotOD6Q/maxresdefault.jpg <- tak wygląda ta zbroja

Mnie to trochę rozbawiło :D

3

poniedziałek, 31. grudzień 2018, 18:35

Własnie Eferez ,przypomnij ,gdzieś to widziałem ,coś mi w myślach lata ,ale za Chiny nie moge skojarzyć .

4

poniedziałek, 31. grudzień 2018, 18:39

Strażnicy galaktyki v2

5

wtorek, 1. styczeń 2019, 11:34

skyrim ma 7 lat a legenda?

swoja drogą wiekszość avatarów klanowych i osobistych jest inspirowana grafikami z internetu
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

6

wtorek, 1. styczeń 2019, 14:11

Strażnicy galaktyki to myślę fajna ciekawostka :P

Ale co było wcześniej: Skyrim czy to osiągnięcie? To że gra jest starsza myślę że nie ma znacznia; wszystko co jest teraz w grze nie zostało wprowadzone 11 lat temu.

7

wtorek, 1. styczeń 2019, 18:16

tak dodam ze czepiac sie zbroi płytowej gdzie wzór jest podobny jest bezsensu - za to strażnicy galaktyki podchodzi już pod to o czym mówisz

8

środa, 2. styczeń 2019, 19:29

Witam.

Temat zostaje zamkniety, oraz przekazany administracji do oceny.

9

środa, 2. styczeń 2019, 20:10

zapomnialem dodac.

To zwykły projekt pancerza, fakt, że mają pewne podobieństwa, nie oznacza, że ma miejsce jakikolwiek plagiat. Jeśli chodzi o osobiste klany i awatary użytkowników, są one rysowane na prośbę gracza, więc to normalne, że mogą poprosić o obrazy podobne do prawdziwych, wzorowanych na grach, filmach itp.

10

środa, 2. styczeń 2019, 20:56

Jeśli chodzi o osobiste klany i awatary użytkowników, są one rysowane na prośbę gracza, więc to normalne, że mogą poprosić o obrazy podobne do prawdziwych, wzorowanych na grach, filmach itp.

Zważywszy że awatary stanowią tu przedmiot usługi komercyjnej, niekoniecznie musi się to podobać posiadaczom praw do pierwotnych postaci czy ich wizerunków. Co z prawami autorskimi?

11

środa, 2. styczeń 2019, 22:10

no i co z tego placisz kase bo chcesz miec avatar helo kitty przerobiony na wizerunek legendy :) podobienstwa to nie plagiat

12

środa, 2. styczeń 2019, 23:01

To już zależy od interpretacji prawników. Nie trzeba skopiować czegoś w stu procentach, żeby zostało uznane za plagiat czy bezprawne wykorzystanie.

13

środa, 2. styczeń 2019, 23:52

@ Longchamps

a bo jednemu psu na imie burek :p

14

czwartek, 3. styczeń 2019, 01:20

jest tez cos takiego jak szablony na ktorych bazuja grafiki wiec nie ma co sie podniecac

15

czwartek, 3. styczeń 2019, 01:30

Tak tu zostawię odnośnie do tych projektów awatarów na podstawie filmów czy gier:

Par. 9.6 OWH
Ponosisz odpowiedzialność za teksty, pliki, obrazy, zdjęcia, pliki wideo, dźwięki, utwory muzyczne, działa, chronione prawem autorskim, a także inne materiały i informację, które (którą) umieszczasz i publikujesz w sieci (dalej zwane „Publikowana informacja”), dostępu do których (której) Ty udzielasz w ramach Serwisów gier i którymi (którą) wymieniasz się z innymi użytkownikami. Nie zmieniamy treść tych informacji zgodnie z wymaganiami i nie akceptujemy ją. Nie kontrolujemy informację, którą użytkownicy rozmieszczają na Serwisach gier. Nie sprawdzamy treść takiej informacji przed jej publikacją. Jeżeli wiemy lub dowiadujemy się o nielegalności treści takiej informacji, niezwłocznie je usuwamy. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za treść takiej informacji i, między innymi, za jej dokładność, pełność i wiarygodność.

Tak więc jeśli przyczepi się posiadacz praw autorskich, raczej będzie odpowiadał posiadacz konta bądź szef klanu, nie My.com, tak to rozumiem.