Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

101

czwartek, 27. grudzień 2018, 20:38

Błąd podczas ataku! komunikat podczas walk i na pb i z botami , brak mozliwości otworzenia plecaka kilkniecia czegokolwiek , samo odświeżenie powoduje zwieszenie i czarny ekran

102

czwartek, 27. grudzień 2018, 20:46

hmmm, teraz wiem jak jest na Red Premce, do trenowania cierpliwosci w sam raz :lol: a teraz mozna prosic o jej wyłaczenie? :lol:

103

czwartek, 27. grudzień 2018, 21:16

Gra się całkiem dobrze. W godzinke na 4 blesikach ubite 130 wojowników pustynnych, lekutko bez spinki. Uważam, że gracze narzekający w tym temacie mają prawdopodobnie problem ze swoimi komputerami ( pewnie stare Pentium III ) lub słabe połaczenie internetowe.

104

czwartek, 27. grudzień 2018, 21:24

Gra się całkiem dobrze. W godzinke na 4 blesikach ubite 130 wojowników pustynnych, lekutko bez spinki. Uważam, że gracze narzekający w tym temacie mają prawdopodobnie problem ze swoimi komputerami ( pewnie stare Pentium III ) lub słabe połaczenie internetowe.

zgadzam się z przedmówcą. wszystko działa wyśmienicie , mobki się bije az miło. dziwie się niektórym tu narzekającym, ze chcą popsuć swiąteczną atmosferę jakimiś insynuacjami. specjalnie po godzinie 17 przesiadają sie na stare komputery, z modemami takie jak były 100 lat temu co skrzeczały podczas łączenia z internetem, żeby mieć powod do narzekań. grajcie na tych dobrych, z porobionymi aktualizacjami, wyczyszczonymi ciastkami itp, a nie probuejcie innym psuć zabawę, tym czasem wracam do bicia mobków na czerwonym premium, za które przy okazji bardzo dziękuję:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

105

czwartek, 27. grudzień 2018, 21:33

czerwone premium dali za darmo a ci jeszcze by chcieli żeby lagów nie było... no bezczelni... tu przecież Rossija!

106

czwartek, 27. grudzień 2018, 21:34

aaa to musze jednak zmienic tego mojego Commodore C64 na wypasiony sprzet. Zamierzam zakupic Amige i to Amige 500plus :) Bedzie sie działo :) Pozdrawiam i juz nie zasmiecam tematu. Problem rozwiazany :)

107

czwartek, 27. grudzień 2018, 21:47

Jak zwykkle musieli się znaleźć gracze, którzy psują świąteczną atmosfere gry. Gra od samego początku swojego istnienia chodzi jak najbardziej poprawnie. Administaracja się stara aby Nam nie było nudno stąd różne eventy. Dostaliśmy w prezencie na święta czerwoną premke. Ja serio nie rozumiem czemu ludzie marudzą :) Przecież jeżeli coś jest nie tak to tylko i wyłącznie wina sprzętu na kótrym dana osoba gra lub jego internetu. Przecież nie można powiedzieć, że np. bot który na stunie robi bloki / uniki to bład gry, to jest tylko i wyłącznie brak umiejętności bicia botów. :D

Bardzo proszę wszystkie smerfu marudy, zeby już nie marudziły i nie psuły światecznej atmosfery bo jeśli macie jakieś problemy z grą to tylko i wyłącznie Wasza wina :D

108

czwartek, 27. grudzień 2018, 22:11

W sumie racja , po zmianie sprzętu , oraz podłączeniu sie do NASA gra pozwala mi na zrobienie 5 walk w 30 min

109

czwartek, 27. grudzień 2018, 23:19

też miałem lagi, nie dało sę przez lokacje przełazić, ale po oddaniu około 1000 figurek lodowych problemu nie ma :), po prostu zamroziło mi kompa :). A jakość połączenia i komp nie maja tu a wiele do rzeczy. Wywalcie figurki lodowe :)

110

sobota, 29. grudzień 2018, 18:55

walki na sklepieniach to jakaś powalona loteria, nie widać aur ,działania efektów, po zdjęciu aury przez przeciwnika przy próbie założenia ponownie komunikat błędu

111

poniedziałek, 7. styczeń 2019, 22:12

Trophy - enemy scalps
A true warrior of Faeo can obtain 3 enemy scalps during the fight at one of the battlefields.

Bieżący cel: W czasie starć na jednym z pól bitew: Krystaliczne jaskinie, Stara świątynia, Arena podziemnych rycerzy, Południowe sklepienia, Sale Tallaara, zdobądź 3 skalpy przeciwników.
Progres: Scalps have been obtained: 1 z 3
Nagroda: Premiowe Puzdro 1 szt

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…13&server_id=12

nie nalicza skalpow do aktywnosci ;/

22:06 Koniec walki « Bitwa o Dłoń Niebios [16]».
22:06 Wojskowa odwaga +1
22:06 Otrzymałeś 31 energii.
22:06 Magia Obelisku Męstwa przyniosła Ci 5392 dodatkowe męstwo w walce!
22:06 Chwała +17933

112

wtorek, 8. styczeń 2019, 01:00

@Anima Vilis
Dłoń niebios prawdopodobnie nie zalicza się do grupy Krystaliczne jaskinie, Stara świątynia, Arena podziemnych rycerzy, Południowe sklepienia, Sale Tallaara. ;)
A szkoda, możnaby codziennie robić tą aktywność bez wysiłku ;)

113

wtorek, 8. styczeń 2019, 06:56

@Anima Vilis
Dłoń niebios prawdopodobnie nie zalicza się do grupy Krystaliczne jaskinie, Stara świątynia, Arena podziemnych rycerzy, Południowe sklepienia, Sale Tallaara. ;)
A szkoda, możnaby codziennie robić tą aktywność bez wysiłku ;)

fakt, moj blad. pomylilo mi sie, ze to sie nazywa południowe sklepienia :P taki blad nowicjusza :P

114

wtorek, 8. styczeń 2019, 16:55

Mi nie działa automatyczne jedzenie 8| Otrzymałam odpowiedź, że to błąd klienta... Skoro to błąd to dlaczego nikt sie tym nie zajmie?

PS Komuś jeszcze żarełko nie działa czy może tylko ja na teczy musze wcinać marnując czas? :D

115

wtorek, 8. styczeń 2019, 17:40

@SzalonaOna
Dodaj sobie jedzenie do szybkiej kieszeni. Nie zamykasz jej przez całą werkę, jedno kliknięcie po walce i zjedzone :)

116

sobota, 12. styczeń 2019, 21:18

Nie wiem czy można to zglosić jako błąd, czy jest to celowe zamierzenie, ale w do wydobywania zgryzot w obozie łowczych potrzebne są żetony zielarza. To trochę niesprawiedliwe i faworyzuje ten zawód, przecież zgryzota jest niezależna od profesji, wystarczy mieć negatory. Dlaczego nie można jej wydobywać za żetony geologa czy rybaka?

117

niedziela, 13. styczeń 2019, 11:51

Nie wczytuje mi walk na innych serwerach W Swiatyni Wybrancow.

118

niedziela, 13. styczeń 2019, 13:08

@Kwachu32
Zakładam,że to celowe. NIe bez powodu w Banku w sklepie premium , zakładka Wychowankowie, umieszczono możliwość zakupu Żetonów wszystkich zawodów wydobywczych oczywiscie za symbolicznego jednego brylancika :) Pozdrawiam

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający