Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

niedziela, 28. kwiecień 2019, 13:16

de serwer

witam, czy przy przenosinach na niemiecki serwer jest w kliencie gry wpisany jakis kod, aby klient sie zamykal dla graczy z innego regionu?

2

niedziela, 28. kwiecień 2019, 18:27

Zależy u którego niemieckiego gracza :D

3

poniedziałek, 29. kwiecień 2019, 18:14

o i dodatek jest taki ze klient się zawiesza jak stun wchodzi na niedźwiedziu :whistling:

4

poniedziałek, 29. kwiecień 2019, 22:42

haha i notorycznie brak polaczenia z swoim plecakiem :p

5

środa, 1. maj 2019, 09:27

potwierdzam info o łapaniu zwiechy podczas stunów

6

czwartek, 2. maj 2019, 00:21

serw de czas 2 minuty przygoowania braknie do wlaczenia blesu 1 sprawa podczas walki czeste zwiechy i takie tam masakra a rywalizacja z graczami de wyglada tak ze ty jako pl jestes pokrzywdzony ale to nic nowego zreszta Wk wojny i inne potwierdzaja gdzie serw pl jest

7

czwartek, 2. maj 2019, 11:08

Jedyna opcja to chyba "ustawiać się" na PL. Poprzez prezenty itp. Bo drastycznym rozwiązaniem byłoby zamknięcie MPB. Chociaż do czasu poprawy sytuacji.

8

czwartek, 2. maj 2019, 11:56

Problem jest od kilku lat(jeżeli chodzi o zawieszanie się klienta czy wyłanczanie podczas PB) jak by chcieli juz dawno by to naprawili

9

czwartek, 2. maj 2019, 15:57

Tip życia, macie zwieszenia na kliencie zapraszam na przeglądarkę 0 lagów 0 problemów z serwerami 0 nerwów ;)

10

czwartek, 2. maj 2019, 19:23

robisz na arenkach 20 dmg, wiec ten tip zachowaj dla siebie. Niektorzy musza wymienic elki madrosci/atszu oraz wampiry/krew.

11

czwartek, 2. maj 2019, 19:26

Ja odkąd zrobiłem II setm musze zdażyć zamienic atlete na łamka czy odwrotnie co na arence zajmuje stosunkowo dużo czasu

12

czwartek, 2. maj 2019, 22:17

Ja odkąd zrobiłem II setm musze zdażyć zamienic atlete na łamka czy odwrotnie co na arence zajmuje stosunkowo dużo czasu
Ustawiasz sobie zestaw, jedno kliknięcie i tyle ;x

13

czwartek, 2. maj 2019, 22:48

klikniecie kliknięciem ale lagi takie ze mi ten automat 2 min układa na serwerach com czy De

14

piątek, 3. maj 2019, 11:05

robisz na arenkach 20 dmg, wiec ten tip zachowaj dla siebie. Niektorzy musza wymienic elki madrosci/atszu oraz wampiry/krew.
Śmieszny jesteś z takimi tekstami :) widzę że z buract.... nie ma co rozmawiać skoro wiesz wszystko najlepiej dalej zadawaj 20dmg bo slota nie zmienisz na kliencie :)

15

piątek, 3. maj 2019, 13:23

idz tam sfery zbierac i padac bez elek :) taki to bohater :)