Nie jesteś zalogowany.

1

wtorek, 14. styczeń 2020, 22:52

Eliksiry i Elwiry

Witam szeroko pojętą brać międzyrasową przemwiam o to JA

Chciałbym zaproponować dodanie eliksirów które dodają mięso (męstwo dla tych którzy jeszcze nie wiedzą XD ) niczym eliksiry expa - są już takie dla cieni więc mogłyby być i dla graczy, gdyż PB i tak umarło :) a rangi trzeba wbić - a bez rangi teraz ciężko się gra.....A taki eliksir ułatwiłby niezmiernie graczom robotę i każdy mógłby w spokoju bić moby :thumbsup:

Do tego zwoje które dodają skalpy - zaraz są....no tak ta reputacja która hula jak kula spuszczona z łańcucha pędzącego za rowerzystą biegnącym za samochodem. No i co by powiedzieć - mnie ta reputacja nie porwała mimo prób ;d Także zwoje za bryle nwm 10 skalpów za 100 bryli aby Polaczki były zadowolone i niech mają i tak wpłacają - naiwni :)

Także 2 proste pomysły aby ludzie mogli bić więcej mobów i krócej siedzieć w grze :X :)

tak wiem i tak tego nikt nie czyta :)

2

środa, 15. styczeń 2020, 06:29

@Zirreael,
Aż się stęskniłem ;D
Widzę parę luk w tym pomyśle niestety. Na przykład to, że jak zostaną wprowadzone takie zwoje, to już nie będzie chyba nic w tej grze, czego nie będzie można kupić za bryle. Kolejna sprawa to to, że prawdopodobnie byłby to kolejny cios dla pól bitew, bo po co się bić jak można bić moby, kupić bryle i mieć wszystko. A w swoim zamyśle jest to gra wojenna i ja na przykład lubię wyrównane walki na arenie czy salkach. Problemem jest frekwencja, brak zachęcających warunków do stawania. Poza tym.
Wbicie rangi zajmuje paręnaście dni, czasem nawet weekend starczy jak ładnie rusza burza na templu :D Moim zdaniem większy nacisk trzebaby położyć na zachęcanie do PB (co już jakoś zostało uwzględnione przez pomysł ze skrzyniami za chwałę i burzami) ale to nadal nie wystarcza. Niektórym po prostu nie opłaca się chodzić na PB po wbiciu rangi, którą można szybko wbić podczas burz. A ci, którzy nie wbili i narzekają na brak przeciwników... to nie brak chętnych na PB jest temu winien a fakt, że mamy coraz mniej graczy w grze i nie ma kto się bić o to męstwo :P
PS. Jak są burze to nawet ładnie rusza wszystko :D

3

środa, 15. styczeń 2020, 12:38

o ile fajnie ruszało na 11-12 tak na 13-14 wieje nudą ;x

4

czwartek, 16. styczeń 2020, 08:06

Racja, nie znam realiów tego przedziału :x