Nie jesteś zalogowany.

21

wtorek, 21. styczeń 2020, 19:03

Woytek powielasz wiele mitów i błędów funkcjonujacych w obiegu.

Legenda Wojna smków nie jest, nie była i zapewne nigdy nie będzie grą wojenna. jest to gra Massively Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG) - mówiąc wprost jest to gra przygodowa w konwencji fantasy z elementami walki (zarówno z botami jak też z żywym przeciwnikiem). Grą wojnną są przysłowiowe "tanki" itp. itd.

kto broni osobom wbijającym zawód kata uczestniczyć w cotygodniowych eventach? ktoś postulował wyłączenie takich eventów lub wykluczenie z nich osób o zawodzie kata? napadanie takich frustratów na zbieraczy, zorbiarzy i przypadkowe osoby nie ma nic wspólnego z rozwojem postaci - i przez takie chore akcje wiele osób pożegnało tą grę.

kontakty graczy z Administracją niestety miały też bardzo zły skutek - np. niektórzy gracze ustawiali kto na najbliższym evencie "wylosuje" cerradora, w jednym z klanów była ostra awantura o to kto ma "wylosować" tego wierzcha teraz, a kto na kolejnym evencie. masz rację cześć graczy miała z tego korzysći ale bardzo wąska - większość się łudziła że mogą trafić wymarzonego wierzcha...

przez zły regulamin forum takie wątki były usuwane z forum a osoby piszące o tym blokowane po to by większość nie wiedziała o róznych przekrętach.

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

22

czwartek, 23. styczeń 2020, 17:46

kontakty graczy z Administracją niestety miały też bardzo zły skutek - np. niektórzy gracze ustawiali kto na najbliższym evencie "wylosuje" cerradora, w jednym z klanów była ostra awantura o to kto ma "wylosować" tego wierzcha teraz, a kto na kolejnym evencie. masz rację cześć graczy miała z tego korzysći ale bardzo wąska

Oj tak... Wgrywanie 99 na 100 Liderów WB do kultu też było (czasy gdzie Iskry Niebiańskiego ognia nie istniały na PL).
Tak zwane elki Admina kończące walkę wygraną też niektórzy dostawali do "testowania". Dzięki jednej takie osobie co na Uborgu elki użyła mam fajną walkę w profilu zapisaną. Adminka musiała zrekompensować straty innym Graczom, chciaż wolałabym ze 100 tych elek na wyłączność.
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

23

czwartek, 23. styczeń 2020, 18:34

Tak zwane elki Admina kończące walkę wygraną też niektórzy dostawali do "testowania". Dzięki jednej takie osobie co na Uborgu elki użyła mam fajną walkę w profilu zapisaną. Adminka musiała zrekompensować straty innym Graczom, chciaż wolałabym ze 100 tych elek na wyłączność.

tak wlasnie bylo. jedni grali i wplacali i dostawali ulepszenia za wplacone realne pieniadze zamienione pozniej na brylanty, a inni - znajomi administracji - dostawali "niebianskie" ulepszenia do "testowania". i tak "testowali":
- dropy wypadajace w botow - czasami z botow lecialy wowczas bezcenne dropy "wybrancom" prawie pod rzad tego samego dnia.
- supernagrody
- wiedze o mechanizmach technicznie istniejacych w grze i tworzyli sposoby na ich omijanie
- wiedze o nadchodzacych eventach - ktos zbieral surowce X, Y, Z po 3 tygodniach pojawial sie event w ktorym srodkiem platniczym byly surowce... przypadkiem... X, Y, Z.
- wybrancy testowali upki, sprawdzali wartosc kont graczy czy zawartosc plecaka

kiedys sam probowalem "udowodnic" reczne sterowanie gra - jeden gracz do drugiego pisal, ze ma uzyc na mojej postaci X odpowiedz byla ze po co strata pieniedzy bo sobie zdejmie a odpowiedz "bylego straznika": ale woytek nie ma w plecaku wiec sobie nie zdejmie. sprawdzone i potwierdzone. oczywiscie rozmowa wyciekla jak wszystko w swiece Feo. jednak adminowi "brakowalo zelaznych dowodow".
ale to byly takie czasy ze w zaleznosci od uzanania admina jeden chat log byl dowodem przeciwko jakiemus graczowi a przeciwko innemu graczowi - uprzywilejowanemu - chat log nie byl juz zadnym dowodem. taka "demokracja ludowa"

i wiele innych roznych rzeczy "testowali" wybrancy.

kolezanka za wykrzyczenie prawdy adminowi dostala bana. dwoch kolegow podobnie. posty i watki byly usuwane z forum. gracze kneblowani. przyklady - dlaczego skonczyla gre Isane, co sie stalo z postacia Siepacz, Sakh-met, Buzdygan - to tylko kilka nickow, ktore wymieniam bez zastanownienia. Po zastanowieniu moge wypisac kilkadziesiat.

24

piątek, 24. styczeń 2020, 00:32

z tego co piszecie to teraz powinno byc chyba lepiej bo admin jest jakby z niezaleznego podwórka

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

25

piątek, 24. styczeń 2020, 16:05

@ssayan... Niewiedza czasem jest błogosławieństwem. Chciałabym wiedzieć tyle co większość Graczy, czyli niemal nic.
Może wtedy nadal czerpałabym przyjemność z gry, niestety na chwilę obecną wchodzę już tylko i wyłącznie dla ludzi.
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare