Nie jesteś zalogowany.

1

wtorek, 21. lipiec 2020, 11:10

Eliksir ofiarnej mocy

Szanowni gracze,

Jak zapewne sporo z Was już zauważyło - nastąpiła pewna zmiana w możliwości aktywacji Eliksiru Ofiarnej Mocy. Od teraz użyć go mogą jedynie gracze mający założony ekwipunek atlety, przy czym:
1. Liczba części ekwipunku, która jest wymagana do aktywacji tego błogosławieństwa zależy zarówno od poziomu, jak i koloru ekwipunku (Przykładowo na 20 poziomie wystarczy mieć tylko 3 części ekwipunku 17-20, podczas gdy na 3 poziomie trzeba posiadać praktycznie pełny fioletowy set).
2. Na poziomach 3-10 po aktywacji eliksiru można przebrać sie w części ekwipunku innego stylu - efekt będzie dalej aktywny.

2

wtorek, 21. lipiec 2020, 13:16

AD.2
Czyli bug nadal występuje. Jak wiadomo nie można tego wykorzystywać pod groźbą kary.

p.s. kiedy elka ofiarnej mocy 2.0? :P tudzież zielona...

3

wtorek, 21. lipiec 2020, 14:07

AD.2
Czyli bug nadal występuje. Jak wiadomo nie można tego wykorzystywać pod groźbą kary.

Nie, to nie jest bug i nie będzie tak traktowane (przynajmniej na ten moment). Nie da się tego kontrolować, może z czasem znajdą na to sposób :)

4

wtorek, 21. lipiec 2020, 16:59

Kotrolować się da - wystarczy aby system sprawdzał "cały czas"(w momencie rozpoczęcia walki) czy mamy na sobie set atlety. Tak jak np sprawdza czy nie mamy rany lub hexa przed wejściem na PB. Lub przywiązać to np do gaci i kirysu. Jak brak to nie działa i tyle.

5

wtorek, 21. lipiec 2020, 17:59

Kotrolować się da - wystarczy aby system sprawdzał "cały czas"(w momencie rozpoczęcia walki) czy mamy na sobie set atlety. Tak jak np sprawdza czy nie mamy rany lub hexa przed wejściem na PB. Lub przywiązać to np do gaci i kirysu. Jak brak to nie działa i tyle.

To już nie od nas zależy tylko od techników :) Jak wyżej napisałam, może w przyszłości będą kolejne ograniczenia :D

6

środa, 22. lipiec 2020, 01:24

Może ktoś sprecyzować jaki kolor i ile tego setu na poszczególne levele?

7

środa, 22. lipiec 2020, 01:47

założyłem Pancerz Mrocznej Skały, Nabiodrniki Mrocznej Skały, Naramienniki «Mamut» i Łuk "Niebiańska moc" - elki nie da się użyć

8

środa, 22. lipiec 2020, 08:48

@-WituS- Niestety nie. Wszystkie informacje przekazane przez Administrację zamieściłem w poście. Liczba potrzebnych części setu jest zależna od ukrytej statystyki przedmiotów, która jest... ukryta.

9

środa, 22. lipiec 2020, 11:31

Po przeprowadzeniu własnych testów (nieoficjalnych), mogę powiedzieć, że...

z zielonych części setu wystarcza:
5 części z lvla 1-5 oraz 2 części z 6-10
przy czym łuk nie ma na to wpływu
»Altarie« załączył następujący plik:
  • set.jpg (99,17 kB - 12 pobrał - ostatnio: 12. sierpień 2020, 14:46)

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Altarie« (22. lipiec 2020, 11:37)

10

środa, 22. lipiec 2020, 16:37

Kolejne rozstawienia przy których działa elka :)

11

środa, 22. lipiec 2020, 16:37

I to :)

12

poniedziałek, 10. sierpień 2020, 10:49

A dla mnie to jest bug skoro na elce jest napisane "heroes who use a Heavyweight Set dare to use this potion". USE czyli używają, a nie założyli i zmienili. Ta elka miała rekompensować słabość ciosów atlety kosztem życia, a tymczasem okazuje się być kolejnym blessem dla wszystkich.