Nie jesteś zalogowany.

1

poniedziałek, 1. marzec 2021, 22:30

Problem z zamykaniem wątków na forum bez udzielenia odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma podobny problem? Od pewnego czasu obowiązuje tutaj chyba (jestem tego pewny, ale bezpieczniej jest napisać chyba) cenzura, która za wszelką cenę blokuje każdy, nawet najmniej niewygodny temat. Dla przykładu wątek o walkach na sklepieniach został ocenzurowany po 4min, mimo że nie było tam ani 1 złego słowa o kimkolwiek z najwiekszych osobistości FEO;0

2

wtorek, 2. marzec 2021, 12:24

Zawsze tak było , ale obecna skala zjawiska dowodzi tylko że ktoś zaczepił bardzo newralgiczny temat a ostatnie wydarzenia budzą dużo nieporządanych emocji które ktoś stara sie wyciszyć .

3

wtorek, 2. marzec 2021, 19:55

prosze o zamkniecie

5

wtorek, 2. marzec 2021, 20:14

cenzura byla od dawna ale teraz juz sie z tym nie kryją

6

wtorek, 2. marzec 2021, 21:03

czemu zabraliscie snieg? ja lubie zime !!!

7

wtorek, 2. marzec 2021, 21:28

Czy ktoś z Was ma podobny problem? Od pewnego czasu obowiązuje tutaj chyba (jestem tego pewny, ale bezpieczniej jest napisać chyba) cenzura, która za wszelką cenę blokuje każdy, nawet najmniej niewygodny temat. Dla przykładu wątek o walkach na sklepieniach został ocenzurowany po 4min, mimo że nie było tam ani 1 złego słowa o kimkolwiek z najwiekszych osobistości FEO;0
Myślę, że jest to problem ogólny, na który póki co wpływu nie mamy. Są wątki, które oczekują odpowiedzi, ale chyba większą zabawą jest usuwanie czy też blokowanie postów przez co ręce opadają :thumbsup:
Może problem leży w interpretacji tego czym jest forum ?(

8

środa, 3. marzec 2021, 10:49

Może problem leży w interpretacji tego czym jest forum
Tutejsze forum to miejsce gdzie mozesz zrobić ostry striptiz ale nie możesz powiedziec ani jednego słowa na temat tego co widzisz ;)

9

środa, 3. marzec 2021, 15:22

Ja tu tylko przechodze, bump bump lord.

10

środa, 3. marzec 2021, 17:03

Ja tu tylko przechodze, bump bump lord.

No widzisz, bo wolność słowa dla wybranych, nie dla Ciebie :D

11

środa, 3. marzec 2021, 22:46

Może problem leży w interpretacji tego czym jest forum
Tutejsze forum to miejsce gdzie mozesz zrobić ostry striptiz ale nie możesz powiedziec ani jednego słowa na temat tego co widzisz ;)
Do czego to doszło.... :thumbdown:

12

czwartek, 4. marzec 2021, 12:14

Ale to chyba już wszędzie tak jest nie ?:P
Wolność słowa to mit