Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 24. wrzesień 2010, 19:34

Biuro matrymonialne ludzi ! TUTAJ umieszczamy anonse !

Witajcie drodzy wojownicy i wojowniczki!
Wiele samotnych ludzkich serc szuka swojej drugiej połówki w świecie Feo i myśli poważnie o ślubie. Aby ułatwić te poszukiwania, postanowiliśmy otworzyć Biuro Matrymonialne - wątek, w którym będziecie mogli zamieszczać swoje ogłoszenia matrymonialne.
Wasz team celebrantów!

2

sobota, 21. czerwiec 2014, 09:04

Witam szumam min 8lvl z dostępem na lodowe wyspy, potraktuj to jak interes płace za wszystko plus dodatkowo za zgodę.
Jedno wymaganie aktywność abym przynajmniej raz w tygodni mógł dostać sie na wyżej wymienione wyspy.

Pozdrawia

Dokładnie chodzi mi o Wysp Wiecznego Chłodu. Sory za uproszczenie z postu wyżej.

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »klejan« (21. czerwiec 2014, 10:55)

3

czwartek, 24. lipiec 2014, 12:38

Witam szukam dziewczyny która nie tylko umili mi czas w grze ale i zaoferujemy sobie wzajemną pomoc
O sobie :)
* Jestem pełnoletni - Choć dziewczyna być nie musi.
* Jestem kulturalny miły i pomocny.
* Kobiety traktuję z szacunkiem - Żeby nie było mężczyzn też.
* Jestem zabawny.

Poziom obojętny set itp. - Dla mnie się to nie liczy

Czekam na odpowiedź :love: Najlepiej pisać na prv w grze lub na poczte :)

4

niedziela, 27. lipiec 2014, 02:43

Szukam dziewczyny która bedzie w stanie wypic więcej odemnie:)
a zapomniałem dodac że ja stawiam:)

5

niedziela, 27. lipiec 2014, 16:13

oto jestem :D
Nie myli się ten co nic nie robi...
Tutaj wszyscy są zapracowani :D

6

poniedziałek, 28. lipiec 2014, 02:59

to i ja się dosiąde, może przy okazji też się żona znajdzie :D

7

sobota, 13. grudzień 2014, 15:37

Szukam dziewczyny.

Cześć :hi: szukam dziewczyny,która szuka chłopaka który z którym mogłaby rozwijać się intelektualnie ćwiczyć pamięć,myśleć której sensem życia jest myślenie rozwój nauka. Chętne pisać PRIV :) :love:

PS: Jestem bogaty tak w sumie :thumbup:

8

sobota, 13. grudzień 2014, 19:19

ty szukasz korepetytorki a nie dziewczyny....juz wiem do czego ta kasa, aby za lekcje placic :lol:

9

czwartek, 8. styczeń 2015, 13:40

E tam, za lekcje płacić, co z tego, skoro będą się rozwijać intelektualnie? ; >
Audigier, nie szukaj kobiety, której 'sensem życia jest myślanie rozwój nauka' bo czasu dla Ciebie nie będzie miała :d

10

czwartek, 19. luty 2015, 18:15

E tam, za lekcje płacić, co z tego, skoro będą się rozwijać intelektualnie? ; >
Audigier, nie szukaj kobiety, której 'sensem życia jest myślanie rozwój nauka' bo czasu dla Ciebie nie będzie miała :d
Hmm może masz racje do tej pory żadna dziewczyna się nie odezwała :huh:

11

wtorek, 24. marzec 2015, 18:54

Adam, lat 58. Rolnik.

szukam żony

Miejsce zamieszkania: Martwy Zalew

Zawód: OutDoorFitness

• Wyślij wiadomość

12

niedziela, 29. marzec 2015, 08:05

Cześć .. :thumbsup:

Chciałbym przedstawić pewną ofertę przygotowaną dla młodych, pięknych , samotnych, ale jakże bogatych kobiet .

Jeśli czytasz to ogłoszenie to wiedz, że zostałaś Wylosowana spośród wszystkich osób, które miały przyjemność to przeczytać.

Wstęp ?(

Zanim kupisz obrączki i będziesz biegiem zaklepywała termin w Pałacu Ślubów chciałbym byś dokładnie przyjrzała się mojej ofercie . Jako specjalista od inwestowania w różne rzeczy ( min. w samego siebie ) mogę śmiało pogratulować Tobie tego, że szczęśliwie trafiłaś na to ogłoszenie .

Rozwinięcie ;( :rolleyes:

Ciekawe , czy masz na tyle twórczą wyobraźnię, by wyobrazić Sobie co może inwestor ( w fioletowych gatkach na białym koniu - no szlachta i nie próbuj zaprzeczać ) zrobić z Twoimi pieniędzmi ?? Wyobraź Sobie wyspę ... ( ale nie taką Wiecznego Chłodu ), która jest już Twoją własnością... wiesz.. palmy, kokosy , plaża , meduzy , a Ty leżysz rozwalona na hamaku jak żaba na liściu i Sobie spoczywasz i po wyrazie Swojej twarzy widzisz, że sprawia Ci to ogromną przyjemność..STOP.... To przyjemne uczucie, prawda ?? A teraz zobacz ile masz pieniędzy i czy stać Ciebie na taką przyjemność ..
Każdorazowo uświadamiając Sobie fakt, iż nie stać Ciebie na własne marzenia zbliżasz się coraz bardziej do stanu, w którym obierasz za cele te najłatwiej osiągalne, te, które nie są nawet standardem .
Uświadom Sobie, że możesz żyć lepiej, godniej , w pełni szczęśliwa, z poczuciem stabilizacji, bezpieczna .

Zakończenie 8o :love:

Ponieważ z pieniędzmi jest jak z ludźmi - same się nie rozmnażają .. - albo dobra.. o tym innym razem . Zainwestuj w Swoją przyszłość, zainwestuj we mnie, a ja nauczę Cię jak osiągać Swoje cele , nawet te bardzo wysokie. Wtedy poczujesz, że jesteś naprawdę wolna i szczęśliwa .

PROMOCJA !!!!!!!!
Jeśli odpiszesz w ciągu 15 min od przecztania tej wiadomości otrzymasz 1 z 3 wybranych przeze mnie upominków . Nie zwlekaj, oferta ważna do końca roku . :huh:

z pozdrowieniami dla Mango Tiwi :pinch:

R-Ż :)
także tego ....

13

niedziela, 23. sierpień 2015, 03:38

Maniek...Zapomniałeś dodać "która bedzie w stanie wypić więcej ode mnie i to PRZEŻYĆ!:D"

14

niedziela, 27. listopad 2016, 22:17

Maniu może Cie nie przepije ale na darmowe picie sie pisze :)

15

niedziela, 4. grudzień 2016, 10:58

Nieaktualne znalazła się taka:)

16

niedziela, 4. grudzień 2016, 17:42

a ja szukam dziewczyny. no dziewczyny tyłek, cycki, nogi. oczy. nieco niższej odemnie (190 pixeli) ale nie przesadzajmy nie każdy chce krasnala ;p jestem chamem, prostakiem, lubię się napić więc wszystkie damy robią out, jak nie to się ożenię z renią rączkowską <3 to będzie piękna miłość :D

17

środa, 4. październik 2017, 14:52

Maniek Ty sz. ... Mówiłeś ze lubisz chlopcow :cursing: :cursing:

18

sobota, 2. czerwiec 2018, 14:09

Szukam

:love: Szukam partnera lub partnerki :love:
poziom minimum 10
:!: widziana znajomosc jezyka rosyjskiego. :!:
Pochodze z Łotwy
liczy sie dla mnie dobra zabawa i pomoc w grze.
:love: Cel matrymonialny :love:

19

czwartek, 21. czerwiec 2018, 14:15

Hej Tanja, jak szukasz partnera lub partnerki to Obojniak moze byc? znam kandydata:)

20

niedziela, 24. czerwiec 2018, 11:56

Wy, Magmars, potrzebna jest tylko moja skóra głowy......

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 3 użytkownik/-ów:

3 odwiedzający