Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

czwartek, 23. luty 2012, 20:42

Czy to lagi, czy tak ma być?

Witam Wszystkich,

Niech administracja nie wprowadza nowości-eventów, które i tak są w większości nieudane tylko zajmię się tym najważniejszym problemem, czyli jak w temacie lagami! Nie da się grać i się poważnie zastanawiam czy nie skończyć z tą grą bo eventy i tytułowe lagi mnie już irytują. Już dawno ta gra przestała być przyjemna, a chciałbym by się to zmieniało!

2

czwartek, 23. luty 2012, 21:23

Najpierw słyszeliśmy, że to wina naszych dostawców internetu, bo przecież serwer działa idealnie. Gdy nikt już nie łykał tej bajeczki powstał temat na forum: http://www.warofdragons.pl/forum/threads…-Problemy-z-grą
Od 05.01.2012 11:35 pojawiło się tam ponad 100 postów ...

13.02.2012 15:36

Cytat autorstwa »Pandora;138946«

Witaj Buster,

raport oczywiście został zgłoszony do twórców gry z dokładnym opisem pojawiających się u graczy błędów.
Sukcesywnie dokonywane są prace ze strony twórców gry, ale jeszcze nie są zakończone. Mam nadzieje, że odczuwacie już poprawę. Chętnie zapoznam się z waszym zdaniem, czy komfort gry został poprawiony, jeśli tak w jakim czasie, jeśli nie, to czy jest jeszcze gorzej, czy ogólnie bez zmian.

Czekam na wasze opinie i z góry dziękuję.

Jak widzimy nic sie nie poprawiło a mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej :wall:

ps. moda proszę o sklejenie tematów ;P

3

czwartek, 23. luty 2012, 21:46

Mamy nowy Event Lagi wiec czego jeszcze chcieć

4

piątek, 24. luty 2012, 00:14

Proponuje zamknąć ten temat, gdyż zawiera on treści tendencyjne i wysoce niepoprawne politycznie.

Serio! Denerwują Cię lagi? Ciesz się, że w ogóle możesz się zalogować niewdzięczniku!

5

piątek, 24. luty 2012, 00:45

No właśnie ostatnio na przeglądarce nie mogłem się zalogować:D

6

sobota, 25. luty 2012, 20:43

Zrywanie roślinek (zawód wydobywczy) a lagi

Proponuję do czasu uporania się z lagami o wyłączenie "czynność nie udała się". Bardzo radosne jest czekanie do 10sek na zaczęcie wydobycia, później po ukończeniu kolejne parę sekund na cudowną wiadomość jak powyżej. Zróbcie to chociaż dla szarych i zielonych roślin, kamieni, rybek gdzie współczynnik lagusiów do czasu ich wydobycia jest największy.
Z góry dzięki.

7

niedziela, 26. luty 2012, 11:05

racja,
klikam na roślinke czekam 30s na działanie serwa i dopiero zaczyna się wydobywanie: Czynność nie udała się albo ryba puściła czy jakoś tak

8

niedziela, 26. luty 2012, 14:55

Tak , takie lagi są bardzo denerwujące. Po 20 sec łapania Macki flagara korra wyskakuje mi komunikat , trzeci raz z rzędu : Ryba urwała się . To wtedy myślę że mnie krew zaleje.Mogli by wycofać te lagi .

9

niedziela, 26. luty 2012, 15:29

Tak sobie myśle ..... że lagów nie wycofają , są one częścią nowego supertajnego eventu, testowanego obecnie na graczach pracujących w zawodach wydobywczych . Po cichu w głębokiej tajemnicy zwiększono częstość wyskakowania "czynność sie nie udała" czy "zdobyłeś Drzazga szt 1 " , wydłużono czas zbierania / łowienia / wydobywania - zauważcie, że od klikniecia na kwiatka ( rybke czy kamola) czeka sie czasem i kilkanaście sekund na rozpoczęcie zbierania, a po całkowitym wypełnieniu sie paska postępu również jest ta 10-15 s aż otrzyma sie upragniony surowiec ... no chyba że pech dopadnie zbieracza i .... "czynność sie nie udała" . Po pozytywnym ukończeniu tego eventu, który potrwa pewnie jeszcze z rok albo i więcej otrzymamy kilka extra osiągnięć : "Najbardziej kwieciście przeklinającego gracza" , " Najbardziej cierpliwego gracza " czy "wielokrotnego zdobywacza drzazg" . Z przyznawaniem sie do drzazg trzeba też ostrożnie bo dowalą podatek od nielegalnie zdobywanego drewna i będzie pozamiatane :lol:

10

niedziela, 26. luty 2012, 15:39

Taaak tesowanie wytrzymałosci graczy na stres

Action Freedom  Risto [8] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Grobowce Wasali

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

11

niedziela, 26. luty 2012, 16:01

A juz myslałem że tylko ja mam takiego pecha. Mało tego zanim pokaże się 1 na surowcu, to już okazuje sie ze 2 albo 3 osoby ja zbieraja, a anulowanie to kolejny czas oczekiwania.

12

wtorek, 28. luty 2012, 19:42

:drink::drink::drink:PRACA TECHNICZNE!I to już za dwa dni zostanie zlikwidowany 1% lagów! Z tej okazji postawie każdemu szklankę wody!
A ja wole naleśniki 8|
tyle w temacie

13

środa, 29. luty 2012, 11:03

Lagi podczas wylaczonego czatu

...a raczej ich brak. Wydaje mi sie, ze podczas przerwy w dzialaniu czatu gra dzialala szybciej. Ciezko mi to dokladnie ocenic, bo komputer roboczy demonem predkosci nie jest, ale jak na niego, to dzialalo wzglednie "plynnie". Ktos inny zauwazyl poprawe?

14

środa, 29. luty 2012, 14:06

ja mam takie doswiadczenie, ze na pvp zawsze wylączam wszystkie czaty ;-) I tak zalicze time outa ale pogram sobie pare minut dłuzej

15

środa, 29. luty 2012, 15:06

ale naprawde nie patrzyłem wtedy ale jakoś się wszystko troche krócej wczytuje
A ja wole naleśniki 8|
tyle w temacie

16

środa, 29. luty 2012, 15:39

Heh :P gdy został wyłączony czat wiem że padłem bo werke miałem więc niewiem czy lagi sie zmniejszyły czy nie :) a pozatym nie biore juz tego do głowy :) gracz zarobi :) gracz kupi poniszczone itemy typu pasy albo części zbroi :) pozdrawiam!

17

piątek, 2. marzec 2012, 22:28

Problemy z grą wina administracji czy producentów?

Witam,

nie ukrywając gra jest pełna bugów zwłaszcza podczas eventów, zasadniczo przez ostatnie dwa lata chyba nie było eventy bez bledów, więc moje pytanie jest takie.
Czy to jest wina Was - administracji i nieudolnego wdrażania eventów za szybko bez sprawdzania czy może producentów gry ?
Bo może nie sprawiedliwie wieszamy psy na administracji gry czyli Was, a tak na prawdę nie macie nic wspólnego z tym, a winni są programiści z ru albo gdzieś tam.

Dodam że fajnie że opisaliście po przerwie co zmieniło się w grze- okazuje się że można i wcale nie boli - tutaj krok w dobrą strone.

Prosiłbym też o nie wypowiadanie się nikogo w tym temacie poza administracją bo to do nich jest ten temat skierowany. Określcie wkoncu czy to Wy zwalacie sprawe, czy może nie macie na to wpływu ?
"Don't get mad, get Even"

18

sobota, 3. marzec 2012, 14:21

Witaj Overburn. Niestety zabronić wypowiadania się na forum innym graczom nie można. Jeżeli chcesz porozmawiać z Administracją i tylko z Nią, polecam support. Pozdrawiam.

19

sobota, 3. marzec 2012, 19:41

Ludzie nikt nikogo ne chce skarzyć chce tylko konkretnie ukierunkować swoje negatywne odczucie, bo jeżeli administracja nie ma nic do gadania to szkoda w ogóle pisać cokolwiek na forum, ale jeżeli to jest ich wina to niech przynajmniej wiedzą że jest negatywny feedback, może wtedy natchnie ich do przyłożenia się do swojej pracy i bugów bedzie mniej.
"Don't get mad, get Even"

20

sobota, 3. marzec 2012, 21:01

Ograniczyć na jaki okres czasu? Gram w tą grę od 1.5 roku i pamiętam obecność laga od przeszło roku.
Ile czasu można usuwać jeden problem? Zaznaczyć tu trzeba, iż jest to GŁÓWNY problem.

Nawiązując do pierwszego z postów:
Niejednokrotnie wspominano o tym, że gra ma serwery testowe na których jest testowana - czy też testowane są wszelakie eventy.
Skoro tak to dlaczego prawie każdy event ma błąd który jest fundamentalny? Wystarczyłoby przejść całą ścieżkę dostępną w evencie by go napotkać. Nikt tego nie testuje czy jak?

Jestem za tym, by losowo wybierać grupę 10-50 graczy różnych leveli którzy mogliby swoją postacią na serwerze testowym pograć by sprawdzić czy wszystko jest w porządku. I nie widzę nic złego by dostali nawet i kilka g na oryginalnym serwerze za włożony trud i poświęcony czas. Przynajmniej nie będzie typu błędów i wypaczeń.

I ja też przyłączam się do OverBurn-a z pytaniem:
- czy w przypadku wszelakich update wgrywacie na ślepo to co dostaliście czy też macie świadomość jakie zmiany wprowadzacie?

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający