Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 4. wrzesień 2013, 23:53

4 Urodziny Legendy?

Witam,

Pytanko do wszechwiedzących, jakaś impreza"offline" się szykuje czy w tym roku tylko wirtualnie ?

Pozdrawiam
"Don't get mad, get Even"

2

czwartek, 5. wrzesień 2013, 02:20

w zeszłym roku nie było, więc nie spodziewałbym się szczerze mówiąc :P Ale może nas pozytywnie zaskoczą Admini :)
Życie i gra... dla niektórych granica jest cienka i dawno ją zatarli :) Smutne... 8|

3

czwartek, 5. wrzesień 2013, 05:35

jak coś przygotują to się zdziwię...
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

4

czwartek, 5. wrzesień 2013, 10:31

od dłuzszego czasu widac , ze raczej są prowadzone przygotowania do stypy, niz urodzin:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

5

czwartek, 5. wrzesień 2013, 14:41

Witam,

nie jest planowany w tym roku zlot graczy Legendy. Świętujemy urodziny w świecie wirtualnym.

@Be_Happy dlaczego tak pesymistycznie?

6

czwartek, 5. wrzesień 2013, 15:01

bo ja wiem czy pesymistycznie, raczej realnie, w najlepszym przypadku jestesmy hodowani jako zwierzęta rzeźne dla niemcow albo rosjan i to nie kwtestia czy tylko kiedy
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

7

czwartek, 5. wrzesień 2013, 15:51

Legendzie już za kilka dni "stuknie" 4 latka i to także 4 latka mojej pracy w tym projekcie. Od niepamiętnych czasów czytam takie posty, nie jest to dla mnie żadną nowością, że gracze narzekają i patrzą jedynie pesymistycznie w przyszłość. Taka to już nasza polska mentalność, pomarudzić dla samego marudzenia :) Legenda ma się dobrze, rozwija się z każdym dniem, nie wyliczę także ile to razy polski serwer wygrał już w wojnie światów. Trochę więcej optymizmu drogi Be_Happy.

8

czwartek, 5. wrzesień 2013, 16:09

Kasiu to też polska przypadłość :smile: dla tego lejemy innych mimo przewnościom losu

9

czwartek, 5. wrzesień 2013, 18:57

4 lata gry, wow. Rozwija się, rozwija, ale prostych błędów nie sposób naprawić ? :whistling: :thumbup: ;)
Najlepszego dla Teamu i oby wyprowadzili grę na prostą 8o
Aaequam memento rebus in arduis seware mentem

10

czwartek, 5. wrzesień 2013, 18:59

O ile narzekanie jest polskim zwyczajem, tak o tyle na pb nie staje nikt z zadnych serverów, to jak to jest tylko polacy nie chcą rywalizować czy wszyscy mają z tym problem??
Inne servery inne narody ale wszyscy podobnie się zachowują...
Jedni krzyczą inni duszą to w sobie zgryzają języki i tłumaczą to że to tylko gra... Jezeli to tylko gra i nie ma co się przejmować to w takim układzie nie powinnien nikt przeżywać żadnych emocji na Pb bo to tylko gra:)

11

czwartek, 5. wrzesień 2013, 20:09

No coz jesli rozwojem nazwac 3 kroki w tyl a potem 2 kroki naprzod.....Kazde nowe MMO wychodzace w polskiej wersji jezykowej jest zagrozeniem dla Legendy. Ja przekonalem sie jak wyszla pewna gra x czasu temu. Teraz nadchodzi inna odslona tej gry. A lista znajomych on line sie kurczy po kazdym hicie rynku gier. W sumie byloby to naturalne, gdyby nie fakt, ze liczby graczy wysokolevelowych nie da sie nadrobic w ciagu roku. A co za tym idzie gra sie nie rozwija gra stoi w mjejscu. Liczba aktywnych graczy np 3 najwyzszych lvl- i ma sie nijak do liczby takich graczy sprzed np roku. Dlatego niektorzy mowia o stypie.

Miejsce zamieszkania: Włości Wiatru

Zawód: Alchemik

• Wyślij wiadomość

12

czwartek, 5. wrzesień 2013, 22:12

Legendzie już za kilka dni "stuknie" 4 latka i to także 4 latka mojej pracy w tym projekcie. Od niepamiętnych czasów czytam takie posty, nie jest to dla mnie żadną nowością, że gracze narzekają i patrzą jedynie pesymistycznie w przyszłość. Taka to już nasza polska mentalność, pomarudzić dla samego marudzenia :) Legenda ma się dobrze, rozwija się z każdym dniem, nie wyliczę także ile to razy polski serwer wygrał już w wojnie światów. Trochę więcej optymizmu drogi Be_Happy.

Droga Pandoro, skoro ponownie mamy przejaw aktywności na forum to może pouchylacie trochę rąbków tajemnic? Np. kiedy możemy ponownie spodziewać się newslettera? Kiedy możemy liczyć na naprawę byłych wydarzeń? Co nam zafundujecie na czwarte urodziny Legendy? Kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia aur? Może jakiś kącik z opisem nowości z ru żeby móc pozytywnie patrzeć w przyszłość naszego serwera?
to nie ja, to zjarany...

Miejsce zamieszkania: Przemyśl

Zawód: ---

• Wyślij wiadomość

13

piątek, 6. wrzesień 2013, 11:41

Witam,

nie jest planowany w tym roku zlot graczy Legendy. Świętujemy urodziny w świecie wirtualnym.

@Be_Happy dlaczego tak pesymistycznie?
Jak to nie tajemnica to można wiedzieć dlaczego ?
Po tak udanej imprezie jak 2lata temu w Krakowie dziwne ze nie jest to kontynuowane....nasuwa mi sie jedna myśl - oszczedności :/

14

piątek, 6. wrzesień 2013, 12:54

Cytat

nasuwa mi sie jedna myśl - oszczedności :/

a mi inna, słowo klucz "bezpieczeństwo"

15

piątek, 6. wrzesień 2013, 13:41

Gra sie rozwija, że zacytuję Pandorę. Pod względem finansowym zapewne tak, pod względem jakosci grania, komfortu -polemizowałbym. Prosty przykłąd - prace konserwcyjne w poniedizałke od 10.45 , potem rolka i bles od dziada na placu za rolkę. Nastepnego dnia 18.30 bzzzzzz i poszedł serwer. I znowu blesior od starego na placu. Powiem tak- więcej atrakcji niezapowiedzianych niż tych opisywanych w nowościach. Gównie sa to nowości dla najbardziej dochodowej dla gry grupy graczy - 10+ lvli. Jesli rozpatrzymy to pod tym wzgledem to popieram zdanie POandory - gra sie rozwija. Lagi, blokady mestwa, blokady reputacji na niskich poziomach, szczurowanie. No ale na to wszystko jest prosta zawsze odpowiedz - "życzymy przyjemnosci z gry" :S

16

piątek, 6. wrzesień 2013, 14:21

Gra sie rozwija...siedze wlasnie na koncowce Ziem zapomnienia....5x zaliczylem glebe.... co 3 walka : czekaj na swoja kolej lub czarny ekran na samym poczatku....I ta ksie zastanawiam, kiedy w koncu dadza ten medal virtutti legendari za niebywala wytrzymalosc w swiecie Feo :cursing:

17

piątek, 6. wrzesień 2013, 14:21

Gra sie rozwija...siedze wlasnie na koncowce Ziem zapomnienia....5x zaliczylem glebe.... co 3 walka : czekaj na swoja kolej lub czarny ekran na samym poczatku....I ta ksie zastanawiam, kiedy w koncu dadza ten medal virtutti legendari za niebywala wytrzymalosc w swiecie Feo :cursing:

18

piątek, 6. wrzesień 2013, 14:50

A wogóle to ktoś napisze tu coś na temat? :P
A nie tylko TK i inne takie....

19

sobota, 7. wrzesień 2013, 08:38

Oj tam oj tam narzekacie , bieda wszędzie jest , kryzys ogólnoświatowy dotarł też do Feo . Nooo jedynie na serwerze DE stać ich na świętowanie, tam już wisi ogłoszenie o jakimśtam festiwalu urodzinowym "Großes Festival zum Serverjubiläum" . Reszta świata chyba nie świętuje ( albo robi zrzutke na świętowanie dla DE :lol: )

20

sobota, 7. wrzesień 2013, 09:34

a można wiedzieć dokładnie kiedy będą te 4 urodzinki? :)