Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

czwartek, 5. grudzień 2013, 23:10

Fioletowy Sierp ... PYTANIE DO ADMINISTRACJI

Chciałbym sie dowiedziec dlaczego bez informacji graczy ani eventualnych rekompensatach.... znikly sierpy x16 i sa teraz x8?:) z tego co wiem kiedys byly dwa rodzaje fioletow x8 i x16 pozniej all ustawiono na x16 ... bo gracze wiecej placili za x16 a teraz nagle .... znowu jest napisane x8... to jawne oszustwo... :!:

Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

2

piątek, 6. grudzień 2013, 06:10

Cześć K4,
to jest błąd w opisie, fioletowe sierpy działają tak, jak powinny, czyli x16.

Pozdrawiam.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

3

piątek, 6. grudzień 2013, 06:40

Kiedyś już była taka sytuacja i też tłumaczono że to "błąd w opisie" a sierp już inaczeł kosił. Zielarze nie muszą znać statystyk sierpu (które swoją drogą są ukryte, bo statystyka statystyką a opis opisem) żeby wiedzieć jak kosi, oszustwo od razu widać i ostatnim razem... nie bede tego słowa powtarzać wiec powiem, że posiadaczy wszystkich fioletowych narzędzi wyjętych ze skrzynek zielarza/geologa/rybaka nabito w butelke... Kto miał ten wie o czym mówie.
Gniew jest energią, która chroni i pomaga przetrwać. Bez gniewu byłbyś popychadłem, człowiekiem, który stara się wszystkim przypodobać.

4

piątek, 6. grudzień 2013, 08:34

Jedynym pewniakiem ze jest jak jest napisane to red tools :) ... wiem ze ludzie narzakaja ze fiolety to juz nie to samo ... jak widac cos w tym jest....

5

piątek, 6. grudzień 2013, 08:36

1. Skoro jest to "błąd w opisie" - wystarczy pare minutek aby systemowo zmienić opis :)
2. Jeżeli nie jest to "błąd w opisie" i gracze zostali oszukani, to nie zostanie ten opisowy błąd naprawiony ...

PROSTE :D

ja gdybym miał fiolet 8x, to rządał bym zwrócenia mi 16x, bo wkońcu taki kupiłem a nie inny. To tak jakby kupić arsenałowy set niebieski, a po 2 dniach admini by mi zmienili staty w opisie na szar :thumbsup: parodia jak dla mnie

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

6

piątek, 6. grudzień 2013, 14:56

Witam

Rozmawiałam na ten temat z Administracją jak tylko nastąpiła zmiana jakis czas temu. Zostałam poinformowana, że był błąd w opisach i wszystkie fiolety ze wszystkich serwerów zostały zgłoszone do ponownego tłumaczenia, wszędzie powinno być x8 w opisach fioletów (kilofy, sierpy, wędki) ponieważ odnoszą sie one do statystyk szarych broni w oryginalnych opisach, i tak:

szare narzędzie ma szansę na podwójne surowce (x2) w parametrach x2
zielone x2 szansę tego co szare (2x2= 4) w parametrach x4
niebieskie x4 szansę tego co szare (4x2= 8 ) w parametrach x8
a fiolet x 8 tego co szare (8x2= 16) w parametrach x16

Wrażenie, iż gorzej działają jest mylące, ponieważ ich parametry nie uległy zmianie a jedynie opisy, I należy się spodziewać, że za jakiś czas pozostałe opisy fiolet narzędzi także zostaną przetłumaczone poprawnie na nowo.

7

piątek, 6. grudzień 2013, 15:09

w szarych nic nie jest napisane ze x2 daja mozliwośc wieć nie mydl nikomu oczu

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

8

piątek, 6. grudzień 2013, 15:20

angus25 ja nic nie mydlę, przekazuję tylko to co dowiedziałam sie od administracji - szare mają statystykę x2 w parametrach, nie jest opisana w opisie. Bez tego w ogóle nie miałyby szansy na podwójne surowce.

To jest stanowisko administracji, zamykam ponieważ odpowiedź na pytanie została udzielona.

9

piątek, 6. grudzień 2013, 17:14

Fioletowe narzedzia ciag dalszy

Cytat

szare narzędzie ma szansę na podwójne surowce (x2) w parametrach x2
zielone x2 szansę tego co szare (2x2= 4) w parametrach x4
niebieskie x4 szansę tego co szare (4x2= 8 ) w parametrach x8
a fiolet x 8 tego co szare (8x2= 16) w parametrach x16

Wrażenie, iż gorzej działają jest mylące, ponieważ ich parametry nie uległy zmianie a jedynie opisy, I należy się spodziewać, że za jakiś czas pozostałe opisy fiolet narzędzi także zostaną przetłumaczone poprawnie na nowo.
Pani moderator ktos tu sciemnia i to ostro tu nie chodzi o tlumaczenie a odpowiedz nie zostala udzielona...
Poniewaz chodzi tu o fakt ze kiedys byly narzedzia (smocze) x16 po ktoryms update dziwno zmienili je ponownie nazwy na toolsow x8 ale zapewniali ze dzialaja jak te stare wiec idac tym tokiem powinny byc 16x2=32 .... skoro nie sa te same a produkt zostal oslabiony wiec rekompensata sie nalezy i koniec od kiedy produkt po zdobyciu sie zmienia dobrze wiadomo ze x16 byly drozsze niz x8 ... jak istnialy oba egzemplarzel.. i roznice miedzy nimi byly widoczne... wiec pytam jak administracja ma zamiar zrekompensowac uzytkownikow ktozy mieli smocze narzedzia bo zostali oszukani w ten sposob .... a wtedy evidetnie byl podzial na x8 i x16 i na pewno nie bylo bledu tlumaczenia....

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

10

piątek, 6. grudzień 2013, 17:22

Pan K4 otrzymuje ostrzeżenie za dublowanie wątków i nie stosowanie się do regulaminu Forum.
Otwieram temat ze względu na widoczna potrzebę dalszej dyskusji.

11

piątek, 6. grudzień 2013, 18:07

Dla osób które tej jakże interesującej historiinie znają, przedstawie fakty, a wiec idąc zgodnie z historią:
-na samym początku była ciemność
-później... costam sie działo i powstała Legenda
-nastał event ze skrzynkami zbieraczy i akurat mi sie udało wyjąć sierp smoka (nazwa coś w ten deseń) x16, kosił pieknie srednio co 5-10 roslinek był dubel. Równocześnie z x16 występował na serwerze wiedźmin x8, który kosił gorzej
-ale jak sie gracz za bardzo cieszy.... później zmieniono opis sierpów smoka (nadano im nazwe wiedźmin i pozostawiono x16, natomiast u dotychczasowych wiedźminów zmieniono niby tylko opis z x8 na x16), bo na ru narzędzi smoków nie było. ok. "nowe" wiedźminy x16, okazało sie, że dziwnym trafem dawne smocze zaczeły kosić gorzej
-zmieniono w wiedźminach x16 na x8
- i teraz nagle dostajemy info od wynajmujących i sami widzimy, ze gorzej narzędzia działąją

Wielu z nas te sierpy kupowało za grube pieniadze/goldy i teraz czujemy sie pokrzywdzeni.
Jak administracja zamierza nam to zrekompensować? Skoro miałam wtedy smoka i mi go zmieniono to powinnam dostać gratis sierp fioletowy w ramach rekompensaty.....

Prosze o konstruktywną wymiane zdań z administracją.
Zaistniała sytuacja niekomfortowa, czujemy sie oszukani, pokrzywdzeni.
Gniew jest energią, która chroni i pomaga przetrwać. Bez gniewu byłbyś popychadłem, człowiekiem, który stara się wszystkim przypodobać.

12

piątek, 6. grudzień 2013, 18:27

to ze gorzej kosza zauwazylem i ja przedzmiana mialem dodatkowych roslin srednio na poziomie 30-35% po zmianie niewiadomo jakim cudem bo przeciez zmieniony tylko opis kosi 20-25% wiecej btw sierp x16 byl drozszy gdybym wiedzial ze to jest x8 to bym go nie kupil za ponad 200g tylko polowe taniej wiec jakas rekompensata sie nalezy :)

13

środa, 29. styczeń 2014, 11:35

Niby zostały u wszystkich zaktualizowane fioletowe narzędzie na 8-krotną szanse, lecz tak nie jest.

http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=216658839

O co tu chodzi ? :) Czyli w dalszym ciągu są narzędzie x16, a gracze ze zmienionymi narzedziami zostali ograbowani ;D

14

środa, 29. styczeń 2014, 12:21

Wędki x16 dalej są

15

środa, 29. styczeń 2014, 14:43

Kilka postów wyżej zostało napisane, że wszystkie narzędzia zostały zgłoszone do ponownego tłumaczenia, wie opis KAŻDEGO fioletowego narzędzia sie zmieni na 8x, ale staty są te same. Stąd też są jeszcze wedki i kilofy 16x.

Nikt nie został ograbiony ani oszukany...
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

Miejsce zamieszkania: Warszawa

• Wyślij wiadomość

16

środa, 29. styczeń 2014, 16:25

angus25 ja nic nie mydlę, przekazuję tylko to co dowiedziałam sie od administracji - szare mają statystykę x2 w parametrach, nie jest opisana w opisie. Bez tego w ogóle nie miałyby szansy na podwójne surowce.

To jest stanowisko administracji, zamykam ponieważ odpowiedź na pytanie została udzielona.
Zastanawia mnie ten post, na jakiej podstawie szare narzędzie ma statystykę x2, a bez tego nie byłoby dodatkowych roslin ?
To znaczy że 2X0 = 2 ?
Jeżeli bez tego narzędzie nie daje podwójnych surowców to podwajając ten bonus nadal otrzymujemy ZERO.
Tłumaczenie że szare narzędzie daje x2, a każde nastepne pomnaża statystykę szarego narzędzia jest równie wiarygodne jak fakty z tvn-u.

17

środa, 29. styczeń 2014, 17:14

Lajt nie rozumiem Twojego rozumowania :D Szare nie mają wpisane, a wg adminów mają x2. Skąd wziąłeś to 0 ???

18

środa, 29. styczeń 2014, 17:18

Hmmm szarak ma x2?? Mam zielony kilof, który też daje podwójną szansę (x2). Czyli szarak = zielonemu? Zielony nie powinien być lepszy?

http://warofdragons.pl/artifact_info.php…act_id=45522853

Miejsce zamieszkania: Warszawa

• Wyślij wiadomość

19

środa, 29. styczeń 2014, 17:18

Z wypowiedzi Eventyr którą zacytowałem, pozwolę sobie to powtórzyć: "Bez tego w ogóle nie miałyby szansy na podwójne surowce." - bez tych x2 wg administracji

20

środa, 29. styczeń 2014, 17:19

@Lajt - no właśnie nie byłoby podwójnych surków. Ale mają szaraki te x2 więc są podwójne.