Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 14. luty 2014, 13:56

Wyłączność na wierzchy ze skrzynek

Ja nie wiedziałem ze na wierzchy ze skrzynek ma wyłączność zakon elity czy ktoś moze mi to wyjaśnić?Jakoś u nas w klanie nikt nie wygrywa a duzo ludzi gra .I prosze nie pisać ze mało skrzynek otwieramy.

2

piątek, 14. luty 2014, 14:03

chat klanowy godz 13:48 rabinek : :lol: czuje ze bedzie dym na forum ze znowu do ZE

3

piątek, 14. luty 2014, 14:12

I prosze mi nie pisać ze to jest losowość gry bo to jest juz nudne.

4

piątek, 14. luty 2014, 14:13

No właśnie czy ktoś mógłby wyjaśnic dlaczego tak mało rzadkich kart typu "fosforyt" i "pancerny dynichtis" dropi po stronie magmarów? Z tego co wyliczyłem po stronie magmarskiej właścicieli rybnej talii jest 5-6 osob. Po ludzkiej jest kilkanaście... ;)

Siempre  Brzo [15] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Podlaskie

• Wyślij wiadomość

5

piątek, 14. luty 2014, 14:13

Rafał wydaje mi się, że sporo osób które ma tam wierzchy skrzynkowe doszło do klanu dopiero po ich zdobyciu, a tak samo każdy może powiedzieć o różnych innych ludzkich klanach gdzie sporo osób trafia nagrody :)

6

piątek, 14. luty 2014, 14:14

losowość gry

7

piątek, 14. luty 2014, 14:15

Właśnie.
To skandal - specjalnie dołączyłem do tego klanu by coś w skrzynkach wygrać i nic... 8| Chyba będę musiał gdzieś to zgłosić, bo to napewno jakiś bug albo boot, albo u-boot... Tak samo w jednorękiego - ciągle widzę, że ktoś z ludzi wygrywa, albo z CK... Tu też węszę spisek... X(
A wogóle, to wszystkiego najlepszego z okazji dnia tykarza - walcie tynki i dajcie ludziom zarobić :P

8

piątek, 14. luty 2014, 14:18

No właśnie czy ktoś mógłby wyjaśnic dlaczego tak mało rzadkich kart typu "fosforyt" i "pancerny dynichtis" dropi po stronie magmarów? Z tego co wyliczyłem po stronie magmarskiej właścicieli rybnej talii jest 5-6 osob. Po ludzkiej jest kilkanaście... ;)
Imi z pełnym szacunkiem nie porównuj kart do np. ceradora. Dobrze wiemy ze cerador przynosi krocie goldów.A karte zawsze mozna kupić.

9

piątek, 14. luty 2014, 14:21

hmm .. skrzynki podczas których większość nagród wypada po stronie ludzkiej to LOSOWOŚĆ i jest git, ale jak wierzch (w tej sytuacji) w ZE,PG<CK to już spisek....
Kocham teorie spiskowe, ale chyba musze okuliste odwiedzić ;d
Gniew jest energią, która chroni i pomaga przetrwać. Bez gniewu byłbyś popychadłem, człowiekiem, który stara się wszystkim przypodobać.

10

piątek, 14. luty 2014, 14:23

To jest jak najbardziej trafne porównanie, bo kartę można by było kupić jakby dropiła.A nie da się czegoś kupić jak czegoś nie ma w obiegu ;) Częstość dropienia tej karty jest nieporównywalnie większa u ludzi niż u magmarów. Balans dropienia nie jest proporcjonalny, podobnie z Twoim zarzutem odnośnie wierzchów. O wiele bardziej byśmy byli zadowoleni gdyby K4 zamiast następnego Cerka dropną karte. Ale jak widać to jest nieprzewidywalne.

11

piątek, 14. luty 2014, 14:27

hmm .. skrzynki podczas których większość nagród wypada po stronie ludzkiej to LOSOWOŚĆ i jest git, ale jak wierzch (w tej sytuacji) w ZE,PGKocham teorie spiskowe, ale chyba musze okuliste odwiedzić ;d
Tylko ze to jest drugi wierzch co trafił do ZE w ciągu w eventów ze skrzynkami

12

piątek, 14. luty 2014, 14:29

Spisek jest, nie ma co ukrywac. Jestem w zakonie od poczatku. I nie mam wierzcha ze skrzynek. Skandal!!! Nawet w klanie sa równi i równiejsi. Dopadla mnie depresja ;(

13

piątek, 14. luty 2014, 14:34

Pretensje do garbatego, ?( że ma dzieci proste ... ;(

14

piątek, 14. luty 2014, 14:35

Spisek jest, nie ma co ukrywac. Jestem w zakonie od poczatku. I nie mam wierzcha ze skrzynek. Skandal!!! Nawet w klanie sa równi i równiejsi. Dopadla mnie depresja ;(
Oj Taszunek,Taszunek dobrze o tym wiemy ze dostaja wybrańcy.Ja sie pogodziłem z tym ze nie bede miał takiego szczęścia jak u was w klanie ,ale u nas tez by sie coś przydało nie bądzcie samolubami:)

15

piątek, 14. luty 2014, 14:37

Rafal widzisz paypall daje przewage ale nie daje wszystkiego.
Chyba ze wiecej wplac lub walnij focha w stylu mackusia ze nie bedziesz wplacal jak nie wygrasz cerka.

16

piątek, 14. luty 2014, 14:39

Rafał wydaje mi się, że sporo osób które ma tam wierzchy skrzynkowe doszło do klanu dopiero po ich zdobyciu, a tak samo każdy może powiedzieć o różnych innych ludzkich klanach gdzie sporo osób trafia nagrody :)
Po zęści masz racje ale ostatnie skrzynki pokazały co innego:)

Ps.Czekam az Cerata jeszcze poleci w ZE.to spokojnie moge iść na piwo i dodam do tego ze otworzyłem skrzynek za 9g.

17

piątek, 14. luty 2014, 14:39

OMG.....zadrość jest i będzie.....ja jakoś nie płacze, że po raz kolejny cerek nie wyleciał :thumbdown: jedni kupują skrzynki i wydają setki goldów a inni kupią 10 skrzynek i coś im wpadnie. Zdania są rożne,bo każdy ma swoje podejście i teorie. Dajcie na luz, :drink: :thumbsup:

18

piątek, 14. luty 2014, 14:40

Rafal widzisz paypall daje przewage ale nie daje wszystkiego.
Chyba ze wiecej wplac lub walnij focha w stylu mackusia ze nie bedziesz wplacal jak nie wygrasz cerka.
Nic nie pomaga:)

19

piątek, 14. luty 2014, 14:41

To nie wiem co Ci doradzic moze na czas skrzynek nie loguj sie.
Lub zrob multi i do ZE dawaj.

20

piątek, 14. luty 2014, 14:52

Lub zrob multi i do ZE dawaj.
Nie mam czasu grać na swoim a co dopiero na drugim koncie.Niestety magia to nie przelewki tyle jest do zrobienia masakra:)