Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 19. kwiecień 2014, 11:29

Męstwo na 15-16 lvl , dokąd zmierzamy? pomysły i propozycje

Witam,

Niedawno wbiłem 15 lvl i zaobserwowałem bardzo duży zastój w jakichkolwiek walkach i instnacjach związanych z męstwem.

Realnie, to widzę tylko możliwość robienia sal przy odpowiedniej liczbie chętnych, nieraz arena na kratkę po naprawieniu błędów.

Plato odpada ze względu na duże dysproporcje w liczebności graczy na wyższych lvl.

Tak samo wojny klanowe na tych zasadach co ostatnio mijają się z celem.

O róży nie wiem czy wspominać(też sporo męstwa wpada), ale zwycięstwo przez walkower według mnie, nie rozwiązuje żadnego problemu.Daje za free dostęp do leczenie i zasobów, a nie na tym ma to polegać.

Płonące to duży problem po naszej stronie ponieważ, trudno zebrać 10 chętnych a jak któraś ze stron za dużo razy wygra i potem nie można odpalić 2 x amu to też to się trochę mija z celem.

Płonące może by lepiej chodziły wogóle bez blesów, ale to tylko propozycja.

Jak inni współgracze widzą tą sytuację i jakie by mieli propozycje na przyszłość?

Proszę o wypowiedzi tylko graczy z tego przedziału lvl , inne będę traktował jako niepoważny spam niezwiązany z tematem.

Poniżej 15 lvl są inne możliwośći rozwoju i to inna bajka w rozwoju postaci w kierunku męstwa.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych wspólną dobrą zabawą :thumbup:

2

niedziela, 20. kwiecień 2014, 00:39

Moją dopowiedzia jest fakt ze za jakiś miesiąc moze troche dluzej wbijam level 17. a na 17 bedzie to samo co i na 15 i 16 a tez i na 14 -13 ale jak wbije 17 level to nie bedzie setow arsenal na 16 a co smieszniejsze nie bede mial mozliwosc nawet kupna czy tam zrobienia sobie zielonej broni na 17 lev... do tego w sumie zmierza gra, ze ja za pol roku bede mial juz polowe 18 levelu a nie bede mial setu za zachy na level 16 i to nie jest sarkazm to jest czysta prawda za pol roku posmiejemy sie z tego co tutaj teraz napisalem....

3

niedziela, 20. kwiecień 2014, 08:32

Pozostaja obecnie chyba tylko sale na naszym lvl, trzeba zebrać 10 magmarów bo ludki chyba mają już dość sal.

Plato odpada nie tylko ze względu na przewagi ilościowe. Większość nie chce co walkę ściągać lustra zgub i hexów, dla mnie to jest bezsens - niby wszyscy płaczą że nie ma gdzie wbijać a sami do tego dążą.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

4

niedziela, 20. kwiecień 2014, 13:36

na talarki bym poszedl, ale pojde max pare razy bo expa na tym lvlu jest zdecydowanie za malo. juz mam 22%. zanim sie obejrze za pol roku bedzie 18sty. a coza tym idzie ze idac z lvlami szybko gracze nie nadazaja i jest malo ich do zrobienia sal. teraz na 16 moze jest z 6/7 osob co by chodzilo. co prawda secik da sie wyniesc, nawet niebieski i nie jest to problem, wystarczy poswicic trioche czasu i pracy. ale rozrywki juz brak, odkad zamkneli przejscia to nie ma co w tej grze robic naprawde...

5

niedziela, 20. kwiecień 2014, 21:24

Nie ma męstwa dla 15-16 jedynie PB ale to sami sobie musimy zorganizować;(

6

poniedziałek, 21. kwiecień 2014, 21:05

Moim zdaniem dzieje sie to wszystko ze jest duza przepasc nad graczami z ranga i tymi bez dlatego ci bez nie chodza a ci rangowcy maja natyle duzo pieniedzy ze blesuja sie pod sam korek i wtedy tez nie ma sesu bo wydawac po 20g na talar nikomu sie nie usmiecha dlatego uwazam ze gracze bez rangi z ou stron powinni wkoncu zobaczyc ze mestwo warto wbijac i chodzic na wszystko co sie da i raz wygraja raz przegraja ale maja jakakolwiek szanse cos nadrobic bo wkoncu nie zawsze sie trafi na graczy z ranga
albo zrobic plonace bez przedzialow lv wszyscy razem

7

poniedziałek, 21. kwiecień 2014, 23:58

to jest trochę dziwne, temat wisi 3 dzień i w sumie ci co krzyczeli że nie ma męstwa nie odzywają się wcale - to na jakim męstwie zależy tym co najwięcej krzyczą? darmowym i za free z pomogą mobów vs szare poty?

bądzcie poważni, to jest gra wojenna i tylko parę osób wbija po stronie ludzi męstwo - reszta jak się da po kosztach na placach julka?

8

wtorek, 22. kwiecień 2014, 05:17

Akurat talary to jest najgorsza i najbardziej glupia instancja w tej grze nie dająca żednej przyjemnosci z gry... Gdzie tu porownac taką arene czy cc do tkaich bezsensownych walk na talarach, idzie jeden z drugim wali w siebie ile sie da zeby tylko czasem nie spasc z premiowej pozycji ktora daje rpatem od 3 k do 1 k mestwa wiecej tak na oko podałem.... Walą w siebie jaknajszybciej na blesach za 16 zlota zeby dostać mestwa 2 tysiace wiecej niz by mogli mieć ci slabsi bez blesow ale nigdy tak nei bedzie bo ci bez blesow sa zabijani zanim zorbia jakiekolwiek straty, i suma sumarum slabsi wychodza na tym jak zablocki na mydle, a nakoxsowancy jeszcze gorzej.:)

Męstwo dla przegranych na kazdej instancji to jest klucz do sukcesu i grywalnosci tej gry, niezlomnosć non stop to jest sens grywalnosci tej gry, red sety to jest sens grywalnosci tej gry... I o tym bardzo dobrze wie tworca gry poniewaz by tego nie było a jednak czasem się zdarzaja takie wydarzenia.

9

wtorek, 22. kwiecień 2014, 08:37

Cytat

Męstwo dla przegranych na kazdej instancji to jest klucz do sukcesu i grywalnosci tej gry
red sety to jest sens grywalnosci tej gry...

I wiedząc to twórcy dali nam talary

Cytat

niezlomnosć non stop to jest sens grywalnosci tej gry

Nie jest to prawdą bo to rozleniwia graczy.

Cytat

red sety to jest sens grywalnosci tej gry...

Dla tego całkowicie na RU wycofano red sety i aury, bo tak grywalność wzrosła ;) zostały same bronie.

10

wtorek, 22. kwiecień 2014, 10:30

Cześć,

Czyli propozycji i pomysłów ogólnie brak, widzę też problem wbijania męstwa przy za małych wartościach expa.Przy samych wygranych walkach z sal, wpada naprawdę kolosalna ilość.

To od 16-17 może nas czekać już odpuszczenie męstwa i dalsza gra na exp.

11

wtorek, 22. kwiecień 2014, 13:05

Na 16 lvlu czeka Was nuda. Walczyć nie ma gdzie, bić botów też nie bardzo, bo wszystkie boty rzucają po kilka efektów i oglądasz tylko jak stallują. Żeby bić je w sensownym czasie trzeba się solidnie nablessować. Zarobki są marne, bo boty płacą 40-80s, a bez blessów bije się je 2-3min.

12

wtorek, 22. kwiecień 2014, 14:11

Nic ciekawego na 16lvl nie ma praktycznie od 15lvl nic ciekawego nie ma jedynie zarabianie kasy i czekanie aź ktoś stanie na salki bo jak juz wczesniej pewne osoby pisały ze cc czy nawet światynie to dla nich strata czasu i wola już na salki biegać bo tam moga szybko nabić mestwo. A gdzie tu czerpanie zabawy z gry ? no coż my sie juz tego nie dowiemy chyba ze powrucą na 2 tyg areny światynie cc 2.0:)

13

wtorek, 22. kwiecień 2014, 14:18

Duszołap masz nijakie pojecie o rozrywce i w sumie zawsze takie miales to jako ten z tych kilkunastu dawałeś rady starym adminom jak ma wygladac gra... I miales swoj efekt.

1) To ze ja napisze ze to dla mnei glupia insta nei oznacza ze sie komus ma nie podobać...
Talary byly, jak jeszcze w tej grze nie wiedziales co to jest red set P. a nie ze ci tworcy dali talary pod niezlomność czy tam red sety.... w tej grze nie ma niezlomnosci na Talarach i tylko przypadkowo ktos z niej korzysta, walsnie ze wzgledu na wydarzenia typy rocznica servera, lub poznegnanie z adminami wtedy masz niezlomnosc na talarach i tworca gry doskonale wie czemu tam nie robi sie niezlomnosci...

2) Niezlomnosć czyli nie niszczenie sie setu nei ma nic do rzeczy z lenistwem graczy nie ma nic do rzeczy z biciem mobow ale ma duzo do rzeczy kiedy ktos na lagu padnie kiedy ktos pada i nic mu sie nei psuje wtedy gracz nawet nie ma zalu i jest mniej poddenerwowany... Lenistwo jest w takim przepadku lezy u tych ktorzy nic nie robia a czekaja ze ktos za nich to zorbi, Lenistwem nazwałbym amulet męstwa na ppb.

3) Red sety wycofali na RU ale AUR red tez wycofali, z tym ze tam masz wiecej zdecydowanie wiecej graczy ktorzy maja mestwo i grają, tam masz wiecej zdecydowanie wiecej graczy ktorzy zabawa nazywaja wplacanie brylantów i kupuja sobie ze sklepow po kilka avatarow (to jest kolosalna roznica z My a Oni) i trzeba myśleć pod server na którym sie jest.., a nei co jest na innym... co jest tu potrzebne... a nie, co wycofali w Islamabadzie...

Czy jak w Holandi jadą z marycha w kafejce, to w polsce tez tak powinno być ?
Czy jak w Usa jest pozwolenie na uzywanie Broni, to w Polsce tez powinno byc ?

14

wtorek, 22. kwiecień 2014, 14:59

Bullet może zakończmy dialog jak na wstępie mnie obrażasz, ty jesteś jedyny który wie wszystko i grze i musisz każdego pouczać i mówić że się mylą?

15

wtorek, 22. kwiecień 2014, 15:14

2) Niezlomnosć czyli nie niszczenie sie setu nei ma nic do rzeczy z lenistwem graczy nie ma nic do rzeczy z biciem mobow ale ma duzo do rzeczy kiedy ktos na lagu padnie kiedy ktos pada i nic mu sie nei psuje wtedy gracz nawet nie ma zalu i jest mniej poddenerwowany... Lenistwo jest w takim przepadku lezy u tych ktorzy nic nie robia a czekaja ze ktos za nich to zorbi, Lenistwem nazwałbym amulet męstwa na ppb.

jak najbardziej niezłomnośc ma wiele wspolnego z lenistwem , wiem po sobie. nawet nie musze mieć kolczugi i butow na swój lvl, zeby móc się skutecznie bić z siewcami, czy wyższymi mistrzami . wystarczy sie ubrac w red set, odpalić niezłomość i przewaga dobrego rangowego gracza praktycznie znika, bo on tez będzie bił w redach, jedyna róznica to troche wiecej przenikania za rangę i w niektorych przypadkach doswiadczenie(np nawet po strzekaniu z luku widac kto ma duzo potyczek na koncie i mysli przy jego używaniu, a kto pruje na oslep przypadkowymi efektami)teraz leniwie poczekam na nastepny event, odpalam elke niezlomności i na luzie podbije kilka % mestwa.niezłomnośc i red sety rujnują pracę graczy, którzy się starali grać w legendę dobrze. kidys byla wielka niesprawiedliwośc jak mobobijcom w evencie rozdano szachy, wtedy wymierzono w rangowców pierwszy policzek, teraz tamten event nie wydaje sie juz niczym strasznym w porównaniu z obecnymi udogodnieniami. nie dziwie sie ze nie macie co robic na 15-16 lvl. nie trzeba sie o nic starac, bic spokojnie mobki, czekac na okazje podbicia łatwo mestwa. kazdy kto doszedł do 15-16 lvl siedzi w legendzie na tyle dlugo, ze juz wie że nie musi sie starac, wystarczy poczekac na dogodny moment/event. to rozleniwia,a leniwy gracz nie pojdzie na zwykłe sale , czy cc
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

16

wtorek, 22. kwiecień 2014, 15:17

A Ja nie napisałem, ze Ja mam racje... Ja napisałem, ze Ty nie masz racji... Nie obrazam cie tylko napisalem odpowiedz na twój post w którym stwierdziłeś iż ja glupoty wypisuje... odpowiedziales na moj odzew w temacie, nie zgadzam sie z toba w niczym co podales jako przyklady ze nie mam racji... Ale faktycznie mogę ja jej nie mieć. Dla tego pewnie sale ruszały tylko i wylacznie jak byly elki niezlomnosci i red sety. Ty napisałeś ze to lenistwo i ze niezlomnosć to nei jest grywalność tej gry.
Be happy ale ty akurat jeste typem leniwca ktorego opisalem nic nei robisz tylko wcisaksz Amulet na PPB i do tego jeszcze sie tym szczycisz ze mestwo zdobyleś za frajer...

17

wtorek, 22. kwiecień 2014, 15:29

nie szczyce, raczej ubolewam i niestety nie jestem jedyny, który tak robi.zawsze mi się marzylo męstwo drogie i elitarne, przeznaczone dla najlepszych, najcierpliwszych, najbardziej zawziętych, dające przewagę, a dzieje sie zupełnie odwrotnie, więc sie nie szczycę bo nie mam czym, pokazuje tylko na swoim przykladzie jak to zeszło na psy
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

18

wtorek, 22. kwiecień 2014, 15:33

Fakt ze red set troche zepsół męstwo które dawało sens wbijania męstwa ale Twóraca gry wporowadizl oprawy dla rangowców więc cos z tym zrobił taki gracz bez rangi i tak jest słabszy niż valurowiec.
Teraz jak już sa te red sety to powinny być dalej a nie ze sie dementuje to...
Identycznie było jak gracze z mestwem narzekali ze ktos bez rangi ma set za szachy to taka sama sytuacja.. Przyjemnosć z gry daje słabszym red set a bez słabszych nie bedzie tej gry...

19

wtorek, 22. kwiecień 2014, 16:08

Jakoś sens mojej wypowiedzi przeoczyłeś - talary to jest praktycznie jedyna instancja gdzie za przegraną masz męstwo - i to nie tak mało bo 80% tego co wygrany, problem w tym że tutaj nikt nie lubi padać.

Sety red zniszczyły pola bitew, ja wiem że inni mają w (ciach) to że ja czy tam ktoś inny pracował nad swoją postacią,w zbogacając set o runy, elementy czy tam oprawy - oni ida leją i wygrywają...

Jeśli zamiast czerwonych setów by były aury - to większośc została by przy redach a ci co się starali bili by się raczej w aurach (tu mogę się mylić - może każdy na aury by przeszedł)

SALE!!! na wyższych lvl chodzą raczej bez blesów i tutaj w końcu widać mądrości graczy - czy ma się blesy czy nie (adekwatnie do uczestników instancji) ilość męstwa nie zwiększa się wcale przy zwiększonych kosztach.

Ja zapraszam na PPb dzisiaj 15 i 16 lvl - może coś spadnie męstwa obu stronom.

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Paleovenus« (22. kwiecień 2014, 21:19) z następującego powodu: wulg.

20

wtorek, 22. kwiecień 2014, 16:16

Be happy ale ci co sa na 15-16 levelu własnie maja coraz mneijsze szanse na zdobywanie mestwa.. I o tym jest ten temat co zrobic by tak nie bylo... więc myslę ze dzieki red setom ogolnie przez ostani miesiac sporo graczy zyskało na mestwie...

Ci którzy mogli nadrobić to nadrobili sobie mestwo na PPB oraz Turniejach CC a inni co są z gladiatorami na 16 levelu nie mieli nigdy takiej mozliwosci bo instancje na ich levelach nie chodziły... Od nich teraz się wymaga żeby chodizli na Talary bez red setu ? Jako popychadła bo inni zdobyli to czego oni nei mogli.. za klikanie w amulet... To ma poprawić grywalność i rozruszać PB ?

A czy to jego wina ze zaczał grać 5 lat temu, kiedy nie bylo niezlomnosci red setow a niesbieki set to był rarytas? Co teraz ma twórca gry powiedzieć takiemu graczowi? Sorry, najlepiej zacznij od nowa?
Duszek, ale chodiz mi o to że np niech bedzie mestwo też na Arenach na CC na SW na zasadzie walsnie przegrasz dostaniesz z walki mniej ale dostaniesz... Mysle ze do tego niezlomka i masz zabawe lepsza niz talary... A dzieki red setom masz mozliwość ze słabszy gracz bedzie chodizl na te arenki i cc i sw... Pamietajmy najwazniejszą rzecz to że ktoś jest slabszym graczem i ma mniejsze mozliwosci w walce nie oznacza ze jest głupszy... Taki gracz moze sie okazac bardzo mądrym taktykiem no ale jak nei masz czym walczyć to nawet nie prubujesz bo kto lubi być obijanym....