You are not logged in.

• Login

Dear visitor, welcome to Forum Legenda: Wojna Smoków. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 22nd 2014, 5:45pm

Ppb 15+

Dzisiaj postaramy się być ekipą koło godziny 20:00, mam nadzieje że się uda nawet kilka minut przed 20 być.

Pozdrawiam

I czekamy na odzwew.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

2

Tuesday, April 22nd 2014, 8:47pm

Odzew był... bęcki dostaliście..... i juz poszliście grillowac... Takie Twoje "gierojstwo"... idż na Fej się wyżyc na 6 lvl jakimś :D

3

Tuesday, April 22nd 2014, 8:59pm

widzę, że ta insta też nie będzie chodzić , trudno :thumbsup:

4

Tuesday, April 22nd 2014, 9:07pm

Pudzianku wymiekam a ci sie poziomy pomyliły? 14 dzis grilowały a ty gdzie pewnie w kolejce na cc :D Ty tylko taki gadatliwy widze jesteś :whistling: Całe cieniaski ładnie do nich napisano by sie nie martwili ze postaraja sie tą 10 zebrac i co inteligentne teksty lecą do piaskownicy panie helmut pokazałeś własnie klase z tekstem który o ile kojarze uwaga była zwracana

5

Tuesday, April 22nd 2014, 9:15pm

Insta nie bedzie chodzic bo trafiliście na ludzi co na blesach byli - nie jak golasy wiekszosc na 14 lvl. Czyli znowu zaleciało tchórzostwem więc dzida w przeciwnym kierunku - <ciach> :D Serbi - bij dalej ludków bezblesowych - bo nablesowanych już ci ciężko :D to jest powód do chwały niebywałej :D Jak by wystawić naprzeciw wam wszystkich zblesowanych 14 jak wy - tez by sie na jednej walce skończyło- i nura do zagrody byście dali. Ot i cała tajemnica :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Neutri" (Apr 22nd 2014, 9:23pm)

6

Tuesday, April 22nd 2014, 9:25pm

po co ty sie tu wypowiadasz? ostatnio u nas były blesy, tylko że po waszej stronie jak dostaliście to nawet nie przyszliście 2 x amu odpalić i to na tyle w temacie jakiegoś wydumanego tchórzostwa.

Odpalacie blesy ok ale 2 x trzeba wejsc a jak nie to sobie tam sami chodźcie luz

Ja więcej raczej nie będę chodził, jak teraz 1h trzeba było szukać, żeby 10 zbierac chetnych na 1 wejscie i potem jeszcze na 2 :)

a LAGI dziś na maxa są, już dawn otak nie miałem

7

Tuesday, April 22nd 2014, 9:25pm

Od tej pory będę cenzurować wszystkie wypowiedzi o rezerwacie. To jest gra wojenna, ale traktujmy się z szacunkiem.
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

Helmut [19] 

Professional

Occupation: programista

• Send private message

8

Tuesday, April 22nd 2014, 9:27pm

więc ocenzuruj a nie usuwaj, zamien słowo rezerwat na cos co uważasz za stosowne, np 'wyplakanego miejsca do spokojnego wbijania expa'

9

Tuesday, April 22nd 2014, 9:29pm

hahaha gra wjenna? dobre teraz to sie zamienia w farmerame xd

10

Tuesday, April 22nd 2014, 9:31pm

Pudzianku ty to nawet widze obrazasz klanowiczy co byli tam jak i innych po waszej stronie nie tylko nas widze że przesiąkłes tym klanem :thumbsup: ja tam blesow sporo widzialem nawet wiecej jak ja niektorzy mieli ale jak zwykle TY bedziesz pisac o graczach omega rambo zaraki pefi... że bez blesow ty nawet do piet im nie dorastasz wiec te komentarze experta to sobie zachowaj bo widze że w naturze masz obrazanie jak leci... Nie fajnie tyle ci napisze jeczysz gimnasyke nieziemska trzeba bylo zrobic by udalo sie zebrac graczy u ludzi tez widze ze nie latwo bo miejsce mieli by wbic ale ciezko z graczami... No własnie ciebie brakowalo miejsce bylo a nie tylko jeczysz trzeba bylo klase pokazac a nie klepac na forum.

11

Tuesday, April 22nd 2014, 9:36pm

nie wiem w czym macie problem - pudzianosek to nie temat dla ciebie więc idź do własnej piaskownicy

obie strony maja nasrane w głowie, karcianki niezłomności i co jeszcze - chcecie się bić to bijmy się normalnie - jest próba przywrócenia walk to obie strony musza się obrażać - my dzisiaj dostaliśmy wy ostatnio i co z tego - pikseli to nie boli a was bardzo...

udało się skombinować 2 WB i źle?

12

Tuesday, April 22nd 2014, 9:37pm

więc ocenzuruj a nie usuwaj, zamien słowo rezerwat na cos co uważasz za stosowne, np 'wyplakanego miejsca do spokojnego wbijania expa'
O ile dobrze zrozumialem to u nas bylo inaczej jak wszedzie sztuczne podkladanie nizszych graczy dla jasnie państwa bo przez 14 poziomow problem by stawac na cc czy insty inne... I kto wypłakiwał sobie udogodnienia wiem pompowanie mestwa byscie jakos wygladali nawet tony ziół na mestwo w waszych kieszonkach sie znalazło... Daruj sobie te złosliwosci gra tu duzo wiecej graczy i dobzre ze w koncu ktos o nich pomyslal bo twoje ego powala to nie gra tylko dla ciebie

13

Tuesday, April 22nd 2014, 9:39pm

Serbus.. oddcyhaj głeboko.... nie denerwuj sie tak.... :) Czytaj ze zrozumieniem.. nie pisałem, ze wszyscy gracze - tak ciężko rozumiec jezyk polski..?? Nie zniżę się do twojego poziomu z pisaniem o jakihś jękach, kwękach sapaniach itp.. Widzę lubisz niemieckie filmy - ok :) Już kiedys pisałem na forum, że WB omijam szerokim łukiem - sam sobie męstwo wbijam na męskich instach - talarkach :) Że nie dorastam tam komus do pięt - pewnie tak - ale ja się nie spinam tak mocno jak ty :) Aż korci żeby prywatny pocisk zapodać- ale się powstrzymam - bo co to zmieni...?? :) Bo bić to się trzeba UMIĆ Serbuniuniu :)

14

Tuesday, April 22nd 2014, 9:41pm

dodam tylko że ledwo LEDWO udało nam się skombinować 10 osób chętncyh - to jest największa bolączka, ale wy tego nie widzicie przy przewadze 3 albo 4 do 1... szkoda

proszę aby w tym temacie był spokój, założyłem go tylko po to żeby dać znać o której mieliśmy być - Wy jesteście dostępni cały czas.

w czwartek też dam znać czy będziemy - pytanie czy Wy bez karcianek też przyjdziecie czy juz pozamiatane?

nie rozumiem czemu 11-12 mogą się bawić 2h a u nas robimy wszystko żeby skończyć zabawę falstartem.

15

Tuesday, April 22nd 2014, 9:41pm

Serbi kto jak kto ale ty napewno nie powinienes sie wypowiadac w tym temacie nie dosc ze nie masz 15 lv to jeszcze latasz z tymi hexami i potem ja latam za waszymi i dostaje chore prezenty moze cie wkoncu naucza ze jak ty dajesz hexy na ktoregos z nas oberwa wszyscy do ktorych dotre lacznie z malymi lvlami

16

Tuesday, April 22nd 2014, 9:44pm

W czwartek było to samo :) dostaliście ostre lanie 2 razy i uciekliście :)

17

Tuesday, April 22nd 2014, 9:44pm

Norvin za to pudzianosek ma 16 czy juz was tak zaslepia zlosiliwosc ze nawet cyferek nie widzisz?

18

Tuesday, April 22nd 2014, 9:45pm

ognisty wtedy my dostaliscie dzis wy i dobrze jest przynajmiej cos rusza i blesy nie ida na marne

19

Tuesday, April 22nd 2014, 9:46pm

soul a ty ktory masz ?

20

Tuesday, April 22nd 2014, 9:46pm

Dzisiaj składy były w miarę wyrównane - przegraliście, trudno. W czwartek u nas większość stała na TK, gdzie co chwilę pojawiał się komunikat o niespełnionych warunkach. Cieszyliście się dwoma łatwymi wygranymi, gdy byliście na full blessach a u nas niektórzy nie mieli dosłownie nic, inni po 1 blessie. Ja na takie walki przychodzić nie zamierzam, bo tam nie było nawet matematycznych szans na walkę, bo 4 osoby nie wygrają z 14stoma (bo pozostałe 6 było bez niczego/na 1-2 blessach). Dzisiaj przyszliśmy i co? Już żale, że przegrana i więcej nie przyjdziecie? Składu nie mieliście słabszego, tylko tym razem nie było nemesiska to nie widzieliście sensu odpalać talii itd? przyjdziecie znowu w czwartek wszyscy na nich? :) W czwartek raczej możecie zapomnieć, bo u nas niektórzy liczą, że w końcu ktoś potwierdzi tutka na TK.