Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

• »KONIARA29« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: wzgórza ukojenia

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

1

czwartek, 24. kwiecień 2014, 14:18

Wydarzenie inwazja chaosu

moim zdaniem przydało by sie zwiekszyć ilość łusek do oddania ( zwykle niecałe 2 dni od ruszenia inwazji juz oddany jest max łusek) a za to albo zmniejszyc ilość cząstek ogólnie do zebrania by ruszył 3 etap inwazji lub wydłużyc czas na zebranie wymaganej ilosci czastek

2

czwartek, 24. kwiecień 2014, 14:21

wystarczy zwiększyć frekwencje na II etapie a nie czekać na gotowe ;) nie raz już III etap ruszał. Magików coraz więcej, więc więcej cząstek będzie leciało. Co do łusek to mi tam rybka źle nie jest.
Życie i gra... dla niektórych granica jest cienka i dawno ją zatarli :) Smutne... 8|

3

czwartek, 24. kwiecień 2014, 14:32

co do ilosci łusek to mysle ze powinno zwiekszyc sie ilosc, bo juz kolejny raz nie udaje mi sie zdobyc osiagniecia za łuski.

Co do czastek to mysle ze ilosc jest odpowiednia :)

4

czwartek, 24. kwiecień 2014, 18:58

Liczcie się tylko z tym, że każdy nowy 15/16 lvl odpada z robienia chaosu bo i tak nie uczestniczy w 3 etapie...
a nowe magiczne lvl oszczedzają expa bo idą w męstwo...

5

czwartek, 24. kwiecień 2014, 20:25

Ad. 1. Jak com udowodnili 15tki mogą uczestniczyć, jeśli zależy im na III etapie w którym biorą udział licznie (nie biorą?)
Co do 16tek to sięzgodzę ale jest to marginalna ilość przy ilości graczy serwera więc można ich pominąć jako błąd statystyczny.
Ad. 2. Nowe magiczne lvle mają męstwo za free od kiedy to trzeba expa kisić żeby blokade wbić? Ja na 13tce od początku lvla nie mogę dogonić męstwa expem teraz a przestój w męstwie po niezłomnce tra prawie miesiąc (miesiąc bicia mobów) mam ponad 20% przewagi męstwa, a na 11-12 ppb śmiga aż miło wyżej już nie bardzo
Życie i gra... dla niektórych granica jest cienka i dawno ją zatarli :) Smutne... 8|

6

czwartek, 24. kwiecień 2014, 20:48

Inwazja chaosu, wtargnięcie chaosu

Otwieram nowy wątek - tutaj możecie pisać wszystkie uwagi dotyczące tych wydarzeń
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

7

czwartek, 24. kwiecień 2014, 20:55

Liczcie się tylko z tym, że każdy nowy 15/16 lvl odpada z robienia chaosu bo i tak nie uczestniczy w 3 etapie...
a nowe magiczne lvl oszczedzają expa bo idą w męstwo...

Nic nie oszczędzają :) Na 11-12 lvl kilka poziomów męstwa leci w expresowym tempie :d

8

czwartek, 24. kwiecień 2014, 21:18

moze gdyby zwiekszono czestotliwosc wypadania siekier,pierscieni i eliksirow to wiecej chetnych by bylo :) ja dzis byłem kilka razy-dokładnie nie wiem ile- 80 czastek zebranych i przy wyjsciu tylko 2 elki chaosu wylecialy :(

9

czwartek, 24. kwiecień 2014, 22:58

co do ilosci łusek to mysle ze powinno zwiekszyc sie ilosc, bo juz kolejny raz nie udaje mi sie zdobyc osiagniecia za łuski.

Co do czastek to mysle ze ilosc jest odpowiednia :)
Ja zrobiłem osiągnięcie - patent jest prosty - składnica ;P

10

czwartek, 24. kwiecień 2014, 23:00

albo kilo koksu, cewnik, kroplówka i bić przez 2 dni non stop :D

11

piątek, 25. kwiecień 2014, 01:17

na moje jest dobrze jak teraz - co do 3 etapu to mi wsio ryba bo jak jest to 14-16lvl wpadaja na każdego bota bo za walke leca czastki i nizsze lvl itak nic z tego nie maja procz 10-20 czastek za olbrzyma takze na moje nie musi sie otwierac 3 etap co do wypadania itemow przez cala gre wypadly mi tylko 3 elki smoka chaosu i nic wiecej :cursing:

12

piątek, 25. kwiecień 2014, 07:20

nie bede trzymal łusek w skladnicy,bo mam tam ciekawsze rzeczy :D a z tego co pamietam to liczba łusek miala byc stopniowo zwiekszana :P

13

piątek, 25. kwiecień 2014, 12:27

Jak wygląda Inwazja chaosu z perspektywy 15 lvl:

I etap : zbieranie łusek - nie widzę tutaj problemu, kto zdąrzy nazbierać szybciej ten ma blesa - coraz więcej ludzi gra , zbiera - więc szybciej I etap jest zamykany.

II etap - wrota chaosu - 15 lvl w ogóle tam nie chodzi. Dlaczego ?
Widać to doskonale na przykładzie ludzi z com.
Wyszczyszczenie całej lokacji - kilkanaście / kilkadziesiąt minut.
Walka z samym gigantem chaosu - około 30 minut pod warunkiem, że 3/4 grupy ludzko / magmarskiej posiada dzarchały.
Koszt 1 instancji - 10g na osobe? ( strzelam na oko ), duchy , giganty , atszu / gniew , dzarchy - trochę tego idzie na wyczyszczenie instancji.
Dlatego II etap nie rusza na 15 lvl bo jest nieopłacalny.

III etap - tu jest jedynie szansa na zdobycie jakiś cząstek chaosu

Co do 16 lvl nie wiem czy jest w ogóle sens tego odblokowywania bo będzie to wyglądało identycznie jak na 15 czyli syf kiła i mogiła :)

Szkoda, że nie mam 14 lvl albo niższego magicznego gdzie z dzarchałem robiło się tą inste w kilka min i już można było stawać na kolejną :)

14

piątek, 25. kwiecień 2014, 17:28

czy 3 etpa nie jest właśnie dla 15-16 lvl ? maja lepsze sety blesy moga zadać najaiwcej strat i zdobyć najwiecej czastek

15

piątek, 25. kwiecień 2014, 21:10

3 etap był 2 miechy temu teraz nie liczylbym że bedzie... Więc i 3 etap jest niezbyt osiągalny, ogolnie 3 etapu nie było zbyt dużo przez te 2,5 roku

16

środa, 2. lipiec 2014, 14:08

Witam. czy jest planowany powrót inwazji chaosu? nie widzę tego w wydarzeniach.

Miejsce zamieszkania: Plac światła

Zawód: Rybak / Jubiler / Włamywacz

• Wyślij wiadomość

17

piątek, 11. lipiec 2014, 10:32

kiedy wróci inwazja ;(

18

poniedziałek, 14. lipiec 2014, 17:47

Czemu nie ma u Nas Eventu Inwazji chaosu z łuskami ludzie się nUdzza ;/

19

poniedziałek, 14. lipiec 2014, 18:34

Już nie wróci.. zamiast tego co roku bedzie wydarzenie - Feo w szponach mroku :)

20

poniedziałek, 14. lipiec 2014, 20:33

To zakładka stan na wrota do swiata chosu jest zbędna :)