Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 25. kwiecień 2014, 21:13

Witam, nową adminkę.

Ogłnie to mam taki pomysł, aby uruchomić może wydarzenie Feo w szponach ciemności. Myślę że to lepsze rozwiazanie niż uruchamiać Inawazje chaosu. Feo w szponach zajmuje jakiś ponad miesiąc, więc i adminki będą miały czas na wdrożenie się w klimat gry.

2

sobota, 26. kwiecień 2014, 11:03

popieram bulleta Feo w szponach mroku było według mnie jednym z najlepszych wydarzeń w jakim brałem udział i mam nadzieje że jeszcze kiedyś się pojawi

3

sobota, 26. kwiecień 2014, 11:04

a ja nie chce aby to wydarzenie bylo aktywne, bo znow na wercydzie co chwile mnie bedzie bestia chaosu atakowala

4

sobota, 26. kwiecień 2014, 11:17

Witam, nową adminkę.

Ogłnie to mam taki pomysł, aby uruchomić może wydarzenie Feo w szponach ciemności. Myślę że to lepsze rozwiazanie niż uruchamiać Inawazje chaosu. Feo w szponach zajmuje jakiś ponad miesiąc, więc i adminki będą miały czas na wdrożenie się w klimat gry.
nie pamietam tego eventu - o co w nm chodzło ?

5

sobota, 26. kwiecień 2014, 11:20

Powrót eventów

W tym temacie piszcie proszę o eventach, na których powrót czekacie :) Wszystkie za i przeciw :)
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

6

sobota, 26. kwiecień 2014, 11:31

Fajny event :)

Ebi dzieki za linka :)
Propozycja do nowej administracji :
Jezeli ten event ruszy to przed jego rozpoczeciem sugeruje administracji zrobic czystki z dyplomow uznania.
W teorii miały one poznikać po jakimś tam czasie ale róźne błędy zdarzały się w tej grze :)

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

7

sobota, 26. kwiecień 2014, 11:49

Flavius opis eventu znajdziesz w poniższym linku
http://mentorzy.info/index.php/eventy/fe…onach-ciemnosci
zapewne czytać się nie chce, ale spójrz tylko na stronke to przypomnisz sobie.

Powrót wydarzenia- jestem jak najbardziej za, jednak miło by było jakby administracja przy okazji wyłączyła możliwość ataku przez potworki chaosu czy też dołączanie do walk, bo faktycznie było to uciążliwe podczas tęczy.

Ja natomiast prosiłabym o przywrócenie wydarzenia "Byłe wyczyny" pobieranego u Blodiary.
Wojny światów http://warofdragons.pl/info/news/index.php?show=news&id=755
oraz Wojny klanów http://warofdragons.pl/info/library/inde…bj=cat&id=10057

Były to wydarzenia, podczas których Feo na prawde ożywało i zapewne nie jeden gracz z chęcią ponownie by wziął w nich udział :)
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

8

sobota, 26. kwiecień 2014, 11:51

Feo w szponach bardzo fajny i długawy ewent:)

9

sobota, 26. kwiecień 2014, 12:14

A ja jestem przeciwny temu eventowi.. za łatwo się zdobywa elki, wierzchy i inne dobra tej gry.. raz odpalili event i co? połowa Feo lata z wargolami...

10

sobota, 26. kwiecień 2014, 13:18

jamark za surowce ^^

• Wyślij wiadomość

11

sobota, 26. kwiecień 2014, 14:29

Hisoka temat jest, aby dawać pomysły na eventy a nie wyrażać swoje zdanie na ich temat.
Tak połowa Feo lata z Wargołami bo spędzili mase czasu na biciu potworów chaosowych zdobywając dyplomy i wydali mase pieniędzy na elki do tych walk.

Jak odpalą znowu event to też zdobędziesz wargoła
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

12

sobota, 26. kwiecień 2014, 14:43

skrzynki, lukratywny geszeft :)
Nie o take Feo walczyłem ;)

• Wyślij wiadomość

13

sobota, 26. kwiecień 2014, 15:13

No to teraz mimo, że nie wpłacam....

Gwiazda Szczęścia przykładowy news http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=601
Katapulta i niecodzienna podróż za morze... http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=568
Znajdź amulet Diablo http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=644&page=5

14

sobota, 26. kwiecień 2014, 15:19

Studnia Edycja I , jarmark zasobow edycja I , byl taki event w sklepie najemnikow ze za elki mozna bylo dostawac blesy itp tez fajne :) , moze jakis maraton potworow :P lub cos ala te piorka co kiedys byly co pozniej w lokacjach niebieskie itemy mozna bylo dropic ;) , skrzynki dla zawodow ;) ... juz dawno nie bylo jakiegos ciekawego eventu "przygodowego z fabula xD" .... jestem ciekawy czy zokazji zblizajacych sie mistrzostw swiata w pilce noznej jakis event okolicznosciowy bedzie ;).... w kazdym badz razie brakuje swiezosci :P bo caly czas walkowane sa te same eventy ;] milo by zobaczyc cos nowego ...

15

sobota, 26. kwiecień 2014, 15:41

taaak obstawianie meczy MŚ 2014 na forum i dla zwycięzców czy tam najlepszych mogą być jakieś drobne nagrody :D

Miejsce zamieszkania: wszędzie gdzie jej nie chcą

Zawód: BUKA

• Wyślij wiadomość

16

sobota, 26. kwiecień 2014, 15:55

Byłe wyczyny i jarmark za surowce przede wszystkim!
Feo w szponach ciemności jak najbardziej, rok temu uniemozliwione bylo mi wzięcie w nim udziału, dlatego w tym chętnie bym się pobawiła:)
dzięki za przypomnienie o evencie z katapultą :drink: tez jestem za przywróceniem. można by skalpów na spokojnie połapac;)

był tez kiedyś event z bitwą smoków... nie pamietam czy event był podzielony na etapy.. w każdym razie polegał na tym ze armia ludzi/magów pod dowództwem smoka wkraczała na ziemie wroga. od okręgu aż do miasta kroczyli przez lokacje, w kazdej była WB.. tyle pamiętam. nagrodą za powstrzymanie wroga był chyba bless a napewno jakaś skrzynia z fantami, m.in elką smoka. event nie jakiś szałowy ale ciekawa odskocznia. trzeba by było tylko zrobić jakiś podział na lvle magiczne i nie.

co więcej... zawsze wyczekiwałam na event sezonowy. możliwość złapania nowych osiągnięć, dodatkowe profity w postaci elek, niezawodowych surków zawsze mobilizowały. nie wspominajac o fiolet narzędziach czy unikatowych zbrojach.

ale jak to już ktoś wspomniał, tez jestem otwarta na nowe pomysły. zwłaszcza takie w których trzeba posięcić więcej czasu niż pieniędzy, aby na koniec być usatysfakcjonowanym.

pozdrawiam i mam nadzieje, że nas miło zaskoczycie :drink:
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi. :whistling:
Terry Pratchett

17

sobota, 26. kwiecień 2014, 17:44

Wszystko tylko nie Feo w szponach mroku :thumbdown: Zero pożytku oprócz tego że Cię niepotrzebnie moby atakują.

A ja proponuje:
Pole bitwy 2.0
Jarmark :thumbsup:
Lukratywny geszeft z przemytnikami
Eventy sezonowe
Zamknięta aukcja
Magiczną Studnie (najlepiej powtórzenie pierwszej :D)
Podróż do przeszłości (walki na starożytnym plato z podziałem lvlowym - żetony i takie tam)
Podróż do końca tęczy (event ze zdobyciem Hełmu smoka lub zorba na kilka dni - zależy od lvla)
Event - Wojna światów (rywalizacja wszystkich serverów o pkt. na pb, później był codzienny bless za to przez tydzień)

Znalazłoby się więcej, ale to te najciekawsze :)

Dark Knights  Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

19

niedziela, 27. kwiecień 2014, 00:14

http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=253997542 tej misji nigdy nie skończyliśmy chyba....

Hej Bullet2005.
o Eloahu pisałam TUTAJ. Ale, być może, nowa Administracja rozpracuje podobna atrakcję. Nie wiem czy mają dostęp do fabuły tego wydarzenia. Jeśli nie to zawsze możemy mieć nadzieję na jakieś nowe pomysły Administracji co do eventów.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

20

niedziela, 27. kwiecień 2014, 10:51

A czy z Eloachem nie było tak że na serwerze DE mieli bardziej zaawansowany etap tej misji ? Pamiętam że kiedyś u nas pojawiły się jakieś lokacje z Eloachem (wynik buga), sugerujace chyba IV część tego wydarzenia. Może się mylę, ale coś takiego mi się przypomina.