Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 21. czerwiec 2014, 22:05

Legenda na telefonie - aplikacje na RU

Tak więc może niektórzy z Was już zauważyli, że na serwerze ruskim pojawiła się nowość z klientem na telefony w roli głównej. Dogrzebałem się do linku ze sklepu play: https://play.google.com/store/apps/detai…ir.ru.mail.dwar , ale niestety nie można pobrać aplikacji, jeśli jest się spoza jakiejś tam lokacji...

Więc jako osoba ciekawska dotarłem do aplikacji innymi sposobami i ostatecznie pobrałem instalkę i zrzuciłem sobie na telefon.
Instalacja podstawowej aplikacji przebiegła pomyślnie i sprawnie. Problemy i błędy zaczęły się pojawiać przy próbie otwarcia:
http://oi62.tinypic.com/1413wbb.jpg

Po kilkukrotnych próbach i restartach systemu wpadłem na pomysł, by włączyć internet (jakże genialne). I aplikacja 'odziwo' odpaliła, pojawił się pasek do pobierania dalszej częśći aplikacji (aż ~1,4gb): http://oi58.tinypic.com/bge0zm.jpg

Poczas pobierania natknąłem się na 2 inne problemy: Samoczynny restart telefonu oraz pojawienie się erroru, w momencie, gdy pobrane było 1413mb z 1416mb. Nie ma sensu przytaczać tu tego błędu, gdyż nie znam rosyjskiego i nie mam zdjęcia z tego momentu.

Za 3 razem aplikacja ostatecznie się zainstalowała i zyskałem dostęp do menu (chyba logowania/rejestracji): http://oi58.tinypic.com/21jn976.jpg

Jako iż aplikacja jest freeware to chyba nie będzie problemu jeśli wstawię tutaj link do pobrania jej (zamienny, wrzucony przeze mnie na serwer hostingowy): http://d-h.st/VND

Zapraszam do dalszego testowania aplikacji wszystkich, którzy:
a. Znają rosyjski
b. Mają konto na serwerze rosyjskim
c. Znają się na rzeczy
d. Chcą sobie zobaczyć jak to wygląda

Miejmy nadzieję, że już trwają pracę nad polską wersją gry :)
Wymagania aplikacji, które zauważyłem: Android 4.+, Stałe połączenie z internetem, ~1,5gb miejsca w telefonie

2

sobota, 21. czerwiec 2014, 22:17

Witaj
Dotyczy to serwera rosyjskiego nadal, więc udostępnianie tu nie ma większego sensu.
Oczywiście taka aplikacja na serwer Polski zwiększyłaby aktywność graczy z pewnością.
Pozdrawiam

3

sobota, 21. czerwiec 2014, 22:19

Witaj
Dotyczy to serwera rosyjskiego nadal, więc udostępnianie tu nie ma większego sensu.
Oczywiście taka aplikacja na serwer Polski zwiększyłaby aktywność graczy z pewnością.
Pozdrawiam

Jest sens - polacy znający rosyjski pewnie grają na serwerach rosyjskich, a nie mogliby tego pobrać i sprawdzić, bo nie znajdują się w rosji :)

Po za tym jeśli stworzą dla nas również tą aplikację to mogą pojawić się te same problemu, które opisałem :)

4

sobota, 21. czerwiec 2014, 22:29

Osobiście z telefonu gram dzięki przeglądarce Puffin, która jako jedyna(?) obsluguje flash player dla Android 4.1 i wyżej. Można swobodnie zbierac surowce, pisac na czacie jak i walczyć z potworami. Jest dostępna wersja darmowa na 30dni, za stałą wersje trzeba zapłacić bodajże 12zł. Pozdrawiam

5

sobota, 21. czerwiec 2014, 22:32

@-truth-
Jest to nowość, zanim pojawi się w Polsce będzie z pewnością bardziej dopracowana.

@DasAuto
Ciekawa informacja, aż wypróbuje.

6

sobota, 21. czerwiec 2014, 22:38

@DasAuto

Twój sposób działa, kiedyś próbowałem, ale niestety mój telefon jest troszeczkę na to zasłaby i po zebraniu kilku roślinek po prostu się resetuje przez przegrzanie :/

@klejan

A masz jakieś informacje, czy jest już robiona dla innych serwerów niż tylko ru? :)

7

sobota, 21. czerwiec 2014, 22:45

niestety żadnych :(

8

sobota, 21. czerwiec 2014, 22:49

Z tego co czytałem na ru to dla serweru ukraińskiego dopiero zrobili wersje testową klienta na telefon, więc myślę że gdzies tak za rok możliwe są wersje testowe u nas

9

niedziela, 22. czerwiec 2014, 01:29

za stałą wersje trzeba zapłacić bodajże 12zł

miesiąc temu puffin był za 6,04 zł rocznie

10

niedziela, 22. czerwiec 2014, 02:47

teraz w google play jest warta 12zł 15gr :)

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

11

niedziela, 22. czerwiec 2014, 10:02

Osobiście z telefonu gram dzięki przeglądarce Puffin, która jako jedyna(?) obsluguje flash player dla Android 4.1 i wyżej. Można swobodnie zbierac surowce, pisac na czacie jak i walczyć z potworami. Jest dostępna wersja darmowa na 30dni, za stałą wersje trzeba zapłacić bodajże 12zł. Pozdrawiam
Przeglądarka Dolphin jest za darmo,obsługuje flash player dla Androida 4.4.2.Używam jej i wszystko ładnie śmiga. :)

KaniBalL [7] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Zielarz, Alchemik

• Wyślij wiadomość

12

niedziela, 22. czerwiec 2014, 10:48

Również używam Dolphina i nie narzekam :thumbup:

13

niedziela, 22. czerwiec 2014, 11:20

No właśnie słyszałem o niej ale nazwy nie pamietałem :) dzięki

Miejsce zamieszkania: Madagaskar

Zawód: Król

• Wyślij wiadomość

14

wtorek, 1. lipiec 2014, 17:36

Legenda na komórke

Witam, poszukuje telefonu na którym będzie działać legenda, dokładna marka i model oraz oprogramowanie. Chodzi o to żeby działało zbieranie, niekoniecznie bicie. Prosze o wypowiedzenie sie graczy którzy takowe telefony posiadają :thumbup:

15

wtorek, 1. lipiec 2014, 18:56

Mój Samsung Galaxy S1 ciągnie legendę, ale jest przerobiony (zrootowany) i ma inny system niż oryginalny... Czasem potrafi się przegrzewać, ale to już inna bajka :D
Wnioskuję zatem, że S2, S3, S3mini, S4, S5, Xperia Z spokojnie pociągną legendę :)

Polecam zrootować telefon i usunąć wszystkie zbędne aplikacje, a najlepiej zmienić system, zainstalować flash player'a (jeśli masz wersję androida mniejszą niż kitkat), jeśli masz kitkata to musisz używać specjalnej przeglądarki, która używa flasha, poszukaj bo jest ich dużo :)

16

wtorek, 1. lipiec 2014, 22:06

A Sony Xperia M da rade ? :D

17

wtorek, 1. lipiec 2014, 22:40

Wydaje mi się, że tak, specyfikacje ma dość podobną do S2, a może nawet trochę lepszą... Nie wiem, bo nie bawiłem się xperią M, a to tylko specyfikacja :)

Spróbuj, powinno działać ;)

18

piątek, 4. lipiec 2014, 20:39

Mój Samsung Galaxy S1 ciągnie legendę, ale jest przerobiony (zrootowany) i ma inny system niż oryginalny... Czasem potrafi się przegrzewać, ale to już inna bajka :D
Wnioskuję zatem, że S2, S3, S3mini, S4, S5, Xperia Z spokojnie pociągną legendę :)

Polecam zrootować telefon i usunąć wszystkie zbędne aplikacje, a najlepiej zmienić system, zainstalować flash player'a (jeśli masz wersję androida mniejszą niż kitkat), jeśli masz kitkata to musisz używać specjalnej przeglądarki, która używa flasha, poszukaj bo jest ich dużo :)

Na s2 na chrome z app store normalnie mi śmiga mi warofdragons od jakiegoś roku bez żadnych usprawnień. Soft niebrandowy.
Walki, zbieranie itp. Fakt że dłużej ładuje, niektóre opcje ciężko kliknąć - ale od biedy można tam coś przeklikać.

19

piątek, 4. lipiec 2014, 20:42

Ja od ponad pół roku gram sporadycznie na komie:) X peria E,po zainstalowaniu odpowiednich rzeczy śmiga niezle:)

20

piątek, 4. lipiec 2014, 22:12

@Paskud, jaką masz wersję androida i flash playera?