Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

niedziela, 22. czerwiec 2014, 16:14

Hyde Park?

A mnie zastanawia czy cos z skrzynek do magmarow poleci? Czy piekielne 14 beda mialy co robc? Czy uzywanie bugow i nielegalnych oprogramowan bedzie karane? Czy twierdza bedzie do 15 poziomu i jeszcze cos moza dodać skoro koncert życzeń robimy :D

2

niedziela, 22. czerwiec 2014, 16:14

a ty znowu bidolisz?? skrzynki sa, zaraz cerki beda leciec - na tym sie skup!!!
p.s tylko prosze cie bardzo przestan wiecznie o wszystko plakac!!!!!

3

niedziela, 22. czerwiec 2014, 16:24

Magmarzy to skrzynki otwierają ? Bo z tego co widzę nagrody tylko i wyłącznie do ludzi lecą, buty, buty maga, cerrador, odłamek, torba, narzędzie.. Dziwne a przecież to zawsze w Maglandzie skrzynki dropiły

4

niedziela, 22. czerwiec 2014, 16:28

Jumanku kto tu płacze ty nie wiem po co dalej grasz skoro juz wygrałeś ta gre :D Kaski z kart sie narobiło to skrzyneczek sie otwiera u ludzi powodzonka jeszcze kilka rzeczy zostalo :thumbsup: Jak dla mnie mozna otwierac zamykac przejscia czy co tam chcecie ale skoro życzonka leca to mogę też kilka miec chyba.

5

niedziela, 22. czerwiec 2014, 16:37

Serbi proszę nie mów do mnie "Jumunku" bo się niekomfortowo czuje :(

6

niedziela, 22. czerwiec 2014, 16:44

Jumanku miało być oczywiście :)

7

niedziela, 22. czerwiec 2014, 17:13

Hahaha chyba kolejny bug, wczoraj z kartami a dziś skrzyneczki :D kolejne 2 nagrody do ludzi, bilans Ludzie 7 Magmarzy 0 :lol:

8

niedziela, 22. czerwiec 2014, 17:27

Takiej odpowiedzi oczekiwałem a nie TROLI . Druga sprawa nie wiedziałem ze mamy tyle adminów/adminek.Trzecia nie biadole tylko sie grzecznie zapytałem.
Jakbys chcial od administracji odpowiedz to uzyc wypadalo prv poczty suportu. A tak jak dla mnie to wyglada na próbe przycmienia zabawy kartami :D No i widze ze pytasz administracje a odpowidz gracza ci odpowiada a dlaczego ktos miałby to wiedzieć.
Serbi nie obrazaj mnie bo ja mam wszystkie kary skompletowane juz dawno a to ze coś tam gdzieś mnie nie interesuje zadałem pytanie a trole sie odzywają po co trolujesz w tym zapytaniu.

9

niedziela, 22. czerwiec 2014, 17:28

Helmut sory ale za normalny stan uważasz dołączanie do mobów 12 levela? To sprawia tobie przyjemność? Wasza argumentacja, że to jest gra wojenna jest śmieszna. Bo dla was gra wojenna to jest 10 na 1... Chcecie walk? Stańcie na PB a nie płacz wieczny, że zamkneli wam przejścia do magmarów. Jest też druga opcja: możecie całym klanem przejść na serwer COM gdzie jest otwarte przejście.

Jak widać wbijanie levela dało wam ogromną przewagę i coraz więcej osób to dostrzega. Więc jak przestaniecie robić wasze wypady i lamentować o przejście to może za jakiś czas będzie więcej magików u magmarów i ciekawe czy wam będzie się podobało jak zwali się wam 100 magmarów i zacznie dołączać do botów... A nie wybacz ciebie Helmut to nie dotyczy dlatego tak ci podoba się ta opcja :thumbup:

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

10

niedziela, 22. czerwiec 2014, 17:30

nie będę dyskutować z multikontem, zaloguj się na główną postać jak do mnie piszesz

Buster [16] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Włości Wiatru

Zawód: Alchemik

• Wyślij wiadomość

11

niedziela, 22. czerwiec 2014, 17:31

Proponuję kompromis - od poniedziałku do czwartku otwarte, od piątku do niedzieli zamknięte...
to nie ja, to zjarany...

12

niedziela, 22. czerwiec 2014, 17:42

nie będę dyskutować z multikontem, zaloguj się na główną postać jak do mnie piszesz

Multikontem? :thumbsup: to teraz trafiłeś jak kulą w płot:lol: To jest moje główne konto. Więc czekam na dyskusje.

Poza tym powiem dlaczego zablokowali wam to przejście: bo nie mieliście umiaru. Magmarzy przechodzili, Ludzie przechodzili i nikt nie lamentował bo nie było to codziennie, ale nagle otworzyli wam 16 level Helmut i spółka mieli odosobnione miejsce do bicia mobów, więc nic nie straliliby gdyby to magmarzy zrobili odwet. Okazało się, że wygrywacie więc postanowiliście przychodzić tam codziennie i to wam zabrało tą możliwość. Bo zapomnieliście, że gra ma sprawiać przyjemność obu rasą, a nie tylko wam.

13

niedziela, 22. czerwiec 2014, 17:48

Rafale ja nie widze bym cie obrazł zadałes pytanie do konkretnych osob ale jak dla mnie totalnie nie tam gdzie powinienes. Dziwisz sie ze ktos moze dyskutować? Od tego jest forum a ty tu na publike to wywaliłes wiec i ja pokazałem biorac przykład z ciebie koncert zyczeń. Co do kart nie napisałem że ty... masz zasłonieta postac i nie widac.. Za to widac u około 10 graczy z klanu w którym to sie znajdujesz. Uczcie sie jezykow bo jesli tak bedzie dalej ciagle bugi u ludzi skrzynie do ludzi to magmarow w de sobie poszukacie bo kto bedzie chcial grac robiony ciagle w jajo. Tylko patrzec na kolejny odplyw graczy

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

14

niedziela, 22. czerwiec 2014, 17:59

...ale nagle otworzyli wam 16 level Helmut i spółka mieli odosobnione miejsce do bicia mobów, więc nic nie straliliby gdyby to magmarzy zrobili odwet....

Mylisz sie, powtarzasz po kimś, ubarwiasz, i tak rodzi się legenda złego Helmuta i dobrych Magmarów. Czas, kiedy 'byłem bezpieczny na swoich ziemiach do bicia mobków' to tydzień, może dwa przed zamknięciem przejść. Zanim wbiłem lvl16 nie przypominam sobie abym uciekał przed magmarami 'bo mogą zrobić odwet'. Problemem był i jest sposób rozwoju postaci wymyślony przez PG oraz długotrwałe wybijanie przez nich innych graczy którzy 'psuli im zabawę' przez co brakuje po Waszej stronie wysokopoziomowych 'mobkojebców' którzy mogliby pomagać odpierać nasze ataki. A także w paru przypadkach odwagi (pamiętne skoki całego klanu PG (15-20 osób online) na zamek i czekanie aż sobie pójdziemy). Dodatkowym aspektem jest rozwój profilu główna postać na męstwo + obsługujące ją multikonta do zarabiania kasy. I macie obraz rozwinietych na lvl16 ludzi kontra lvl13-14 magmarów, którym pozostaje teraz lamentowanie

15

niedziela, 22. czerwiec 2014, 18:14

Helmut ale ty teraz ubarwiasz :D naprawde jakis kompleksy masz problemem zawsze byla ilosc graczy jak i ilosc zabawek jaka ladowała po waszej stronie. i w pewnym momencie magow tali wam sie nazbierało. Wiem koksy na maksa te wasze 16 ale jak kiedys pisalem 1:1 mozna sie bic a nie 2-5 i jeszcze pod moba włazic. Nie wiem kto rozmawial o zamknieciu masz problem zapytaj adminki a nie ciagłe kity wciskasz. Mi sie wydaje że przegieliscie atakujac malutkich i tyle. Zreszta wiecznie problem u was na pola nie staniecie ale jęki bo mestwa by sie chciało. Co do zabawek widac obecnie nie dosc ze bug i góra tali kulty za kase i co tam jeszcze kupiono to wszystkie skrzynie do ludzi leca to jest kpina. Nie wiem jak jest losowosc ale oby tak dalej. A i graty panie helmut obecnosci w grze tak zerkalem to z 20h potrafisz byc i mobki lac graty za determinacje choc nie wiem dla mnie lekko dziwne ja 2 h nie moge na mobach wytrzymac. No ale cieniak jestm :D

16

niedziela, 22. czerwiec 2014, 18:25

To jest moja opinia na temat tego co się działo wtedy. Helmut to wy tworzycie legende o tym, że każdy magmar uważa się za świętego a klan PG za bogów. Tak nie jest. Wiem, że oni też rzucali hexy wbijali do walki itp, ale chyba mieli pewien umiar i nie byli u was codziennie w 40 prare osób. Robili to z nudów tak jak i wy(tam mniemam). Nie wiem co robili gracze z PG wcześniej bo nie grałem wtedy, ale jak widać nie dało im to nic dobrego. Ale nie można też ich za to winić, bo każdy wie że męstwo jest jednym z największych dóbr feo... Tyle, że teraz okazuje się to być nie prawdą bo jest nim exp.

Jest jeszcze jeden problem z magmarami:mniej nowych osób rejestruje się po tej stronie. Większość wybiera rase ludzi i dlatego u was zawsze było więcej osób i w lokacjach i kolejkach na PB. Teraz ciężko będzie to wyrównać.

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

17

niedziela, 22. czerwiec 2014, 18:58

Podałeś liczbę 40 osób, a nie przypominam sobie abysmy takimi watahami do maglandu łazili, trzymajmy się nieco bliżej faktów.
Nie robili tego z nudów, tylko by niszczyć nam sprzęty i wstawiać rany (swego czasu nemesis mial wpisane w profilu, że przyjmuje zlecenia na rasę ludzi, co tym sposobem wykonywał). Jankok chodził codziennie przed wylogowaniem się, żeby komus coś zepsuć. A było to na długo zanim my moglismy do magmarów chodzić. Cierpliwie wbijalismy repki i poziomy i przyszla kryska na matyska. Nasza zemsta była sroga i dotyczyla klanu PG. Na początku inne klany się nie wtrącały i miały spokój bo polowaliśmy tylko na nich.

Serbi, proponuję Ci wejsc na swój kącik i przypomnieć sobie kto wywołał pomysł zamknięcia przejść bo 'Myślę że jedynym wyjściem jest poproszenie administracji o zamknięcie przejścia przez ziemie Eldziwów i Krofdorów.', 'na RU i jeśli dobrze kojarzę na COM przejścia są zamknięte'

18

niedziela, 22. czerwiec 2014, 19:17

Wiem co było pisane czepiasz sie jednego gracza gdzie nemek czy inni nie chcieli. Ale wpierasz że pg chcialo nie jestem pewny ale podpytaj straznikow u siebie z kim byla rozmowa o przejsciu ani pg ani wy nie jestesmy pepkiem swiata. Co do swojej zemsty to ja napisze mój punkt widzenia. Kilkoro waszych graczy w tym ty chcialo miec kult wb. Po przegieciu na płaskim z multi kontami waszymi po prostu przestalismy łazic. Jak zrobiło sie głosno kombinowaliscie i tak właziliscie grupa NA blesach talie i masa innych do tego magow sporo macie teraz + 2 szt wpadły by jakos te wb dobijac.Nawet kombinowales jak tu sprowokowac swoim mottem żałosne. I to jest ten prawdziwy powod celowo nie dawalismy nie szlismy bo nikomu nie chcialo sie blesowac by wielce z wami sie bawic. Czasami sie bawilismy a czasami mielismy w nosie. Pisz co chcesz ale jakis czas temu nemek musial na wzgórza az po ciebie isc bo jakos plaski wam nie pasował. Wiec z checiami do zabawy bywa róznie. Niesty wiecej graczy przestaje grac lub coraz mniej gra i to tych wysokicvh poziomow stad te wasze panoszenie sie. Ale po tym jak ciagle ta strona jest robiona w konia to nie ma czemu sie dziwić od samego pocztku byly cyrki. Bug los ludzie, elki na mestwo ludzie, teraz karty ludzie zawsze ludzie masowo korzystaja z bugow zawsze pierwsi wiedza łapia wala ile wejdzie to juz przestalo byc zabawne.

19

niedziela, 22. czerwiec 2014, 21:17

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fight_id=234261903

macie swoje otwieranie ziem - zenada!!!!! ale czego sie spodziewac po kims kto cala gre lal mobki i nagle jak amulety wprowadzili wbija mestwo hahaha

20

niedziela, 22. czerwiec 2014, 21:34

Wybacz, że wtrącę swoje 2 grosze: "Nazwa: Atak na Rafcio81800".

W tym wypadku wszystko jest OK - tu level 14 komuś pomagał.

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 2 użytkownik/-ów:

2 odwiedzający