Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

niedziela, 13. lipiec 2014, 20:34

Problem z Centridos i Cieniami w Klasztorze

Co sie dzieje z dropem centow i cieni na klasztozre pzrez tydzien czasu w klasztorze widzen 3 cienie fiolotewe pzry 35 40 mobach ubitych ? Po drugie centy na ulerce pzrez 2 godz 4 centy. Czy ktos jeszce ma problem z tym ? :?:

2

niedziela, 13. lipiec 2014, 23:38

Dzisiaj na ullerce 5 centków to na sucho lepiej zawsze mi wpadały

Siempre  Brzo [15] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Podlaskie

• Wyślij wiadomość

3

niedziela, 13. lipiec 2014, 23:39

To nie bug tak ma być! Ja rzadko kiedy w ogóle urelke robie bo prawie zawsze leci mniej centów niż z tym "super blesem na centy". A co do klasztoru to też albo leci masowo albo nie leci nic. Więc na Twoje pytanie "Co jest?" odpowiedź jest tylko jedna: LEGENDA :-)

4

poniedziałek, 14. lipiec 2014, 01:01

Byc moze za dużo surowcow spadlo z workow doliniarzy...

5

poniedziałek, 14. lipiec 2014, 01:47

u mnie dziś na około 170 ubitych krofów poleciał mi tylko 1 cent, może tak specjalnie w niedziele zrobili by ludzie zamiast grać to grillowali :D

6

poniedziałek, 14. lipiec 2014, 08:56

Też mam wrażeni że coś jest zmienione w ustawieniach dropu centridosów. Odkąd wbiłem 12 lvl to prawdziwa tragedia się zrobiła. Na 11-stym ullerini to było od 10 do 20 centów, bicie mobów normalne na medalionie czy werce dawało od 3 do 8 centów na 2h.

Wbiłem 12 lvl, poziom zdobywania centridosów 2 (niedługo 3) i na ullerce nie potrafię 10 przekroczyć, moje wyniki są od 7 do 9 na 2h. Bicie krofów bez ullerki mija się powoli z celem - ostatnio 2x po godzinie medalionu i zero centridosów.

7

poniedziałek, 14. lipiec 2014, 09:22

Klasztor olewam juz ponad pół roku. Ale na uleruni mam zawsze 20+ centków.. często ok 30. na sucharka to ok. 15 jest standardem...

Miejsce zamieszkania: Czarnobyl

• Wyślij wiadomość

8

poniedziałek, 14. lipiec 2014, 10:06

Jeśli mowa o cieniach: Piątek - 7 fiolet cieni, Sobota - 8 fiolet cieni, Niedziela - 5 fiolet cieni - bijąc cysfeny zwykle średnio 30-40szt. Czasem polecą 2 może 3, ale zwykle dość dobrze lecą.

A jeśli mowa o centach, gdy miałem 13 lvl i na sucho i na uler leciało o wiele więcej niż teraz gdy mam 14 lvl, no ale nawet nie kupiłem żadnej księgi jeśli to coś ma pomagać, więc może gdybym miał wszystkie trzy to by lepiej dropiło.

9

piątek, 18. lipiec 2014, 07:53

Czy jakis moderator moze zmienic temat ta bardziej rozsadny?? Ułatwi to szukanie.

A co do tematu. Tez zauwazylem ze cos centki i cienie trudniej dropnac. Albo to celowa zmiana albo admini wgrywajac jakies poprawki wgrali nieswiadomie jakies inne ustawienia tych dropow. Bo pewnie niektorzy pamietaja ze swego czasu starzy admini zwiekszali drop cieni po reakcjach graczy.
To nie ja, to bliźniaki zroślaki ......

10

poniedziałek, 21. lipiec 2014, 10:40

Jak powyżej, nie dość że drop centków STRASZLIWIE ZMALAŁ to przy zdobywaniu centridosów 3 i ulleruni mam ich MNIEJ niż kiedy biję "na sucho" o____O
O tym aby się zwróciły aureolki po 2h bicia nie ma mowy, makabra. Pytanie pozostaje po co kupować książki jak i tak mniej się dropi i jeszcze ucina dropa centridosów.. ?

11

poniedziałek, 21. lipiec 2014, 11:06

Bo książek tych na zdobywanie centków/inków nie powinno sie kupowac.. One tylko zmniejszają drop. osobiście mam zdobywanie centków na poziomie 0 - nie przeczytałem żadnej książki. Jaki mam drop centków pisałem kilka postów wyżej - i nie jest to przechwalanie tylko realny mój drop. Zbyt wielu znajoych pisało, ż epo przeczytaniu książek drop maleje zamiast wzrastać. Odpowiedż nasuwa się sama.

Miejsce zamieszkania: Czarnobyl

• Wyślij wiadomość

12

poniedziałek, 21. lipiec 2014, 14:39

Bo książek tych na zdobywanie centków/inków nie powinno sie kupowac.. One tylko zmniejszają drop. osobiście mam zdobywanie centków na poziomie 0 - nie przeczytałem żadnej książki. Jaki mam drop centków pisałem kilka postów wyżej - i nie jest to przechwalanie tylko realny mój drop. Zbyt wielu znajoych pisało, ż epo przeczytaniu książek drop maleje zamiast wzrastać. Odpowiedż nasuwa się sama.

Jeśli nie masz kupionej żadnej księgi to masz Zdobycie centridosów 1, czyli tak samo jak ja, bo też nie kupiłem jeszcze żadnej książki na zdobywanie centów :p

Jak wspominałem mi najlepiej centki leciały mając 13lvl i bijąc okrutne krofy, teraz na wojowniczkach to tragedia :D

13

poniedziałek, 21. lipiec 2014, 14:53

A możliwe - nawet nie patrzyłem - z zasady myslałem, że nieprzeczytania księga to poziom zerowy... :D

14

wtorek, 22. lipiec 2014, 10:02

Pudzian - nie chwal sie , ze nie przeczytałes zadnej ksiązki bo to obciach :D

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

15

wtorek, 22. lipiec 2014, 12:14

My się w klanie śmiejemy, że ullerka blikuje centki :P
Ogólnie książki dają sporo i warto w nie inwestować, aczkolwiek faktycznie ostatnio i cienie i centki coś słabo lecą.
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare