You are not logged in.

• Login

Dear visitor, welcome to Forum Legenda: Wojna Smoków. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, August 12th 2014, 10:13pm

Event konkurs

Witam. Wypaczyłem takie cuś na serwerze kom i może by to u nas wprowadzić ? Może być fajna zabawa. Nagrodą jest kod akcji, zawsze coś :) Zabawa odbywa się na forum co tydzień. A co się będe rozpisywał. 90% zna angielski :D

http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=29089

2

Wednesday, August 13th 2014, 8:07am

i właśnie o to każdy w miare ogarniający tą gre ma zastrzeżenia ...

na COM event a do wygrania promocyjne kody, a w nich możliwość wygrania np. aur.

Czy admini nie wiedzą tego że takie działania wprowadzają dysproporcje w naturalnym rozwoju serwerów COM, DE i PL?

dziękuje za uwage

Occupation: Zielarz, Alchemik

• Send private message

3

Wednesday, August 13th 2014, 9:14am

i właśnie o to każdy w miare ogarniający tą gre ma zastrzeżenia ...

na COM event a do wygrania promocyjne kody, a w nich możliwość wygrania np. aur.

Czy admini nie wiedzą tego że takie działania wprowadzają dysproporcje w naturalnym rozwoju serwerów COM, DE i PL?

dziękuje za uwage
Tak samo ma się sprawa z fiolet rękawicami. A niby jesteśmy tak samo prowadzeni jak serwer COM i DE :sleeping:

4

Wednesday, August 13th 2014, 10:00am

Hm dobra, prosiłem o wypowiedź czy chcecie ten event, może go wprowadzą. Proszę następnych graczy o nie wyżalanie się tu na inne serwery, bo sie bałagan zrobi. Że są dysproporcje to wszyscy wiedzą ;)

• Send private message

5

Wednesday, August 13th 2014, 10:08am

Hm dobra, prosiłem o wypowiedź czy chcecie ten event, może go wprowadzą. Proszę następnych graczy o nie wyżalanie się tu na inne serwery, bo sie bałagan zrobi. Że są dysproporcje to wszyscy wiedzą ;)
Nie wiem gdzie ty widzisz żale 8o
A czy napisze tu 100 osób czy 10 to i tak nie wiadomo czy wprowadzą :D

6

Wednesday, August 13th 2014, 10:22am

dlatego nie prosimy a ŻĄDAMY aby podobny event był u nas :thumbdown:

This post has been edited 1 times, last edit by "klejan" (Aug 13th 2014, 12:45pm)

Nirra

Unregistered

7

Wednesday, August 13th 2014, 10:49am

Drodzy gracze,

wyżej wspomniany konkurs jest oddolną inicjatywą graczy z serwera com. Przeprowadzają go sami (wymyślają pytania, oceniają itd.), administracja wyłącznie udostępnia kody. Jeśli chcecie, aby i na naszym serwerze były podobne konkursy, zapraszam do aktywności i wyjścia z inicjatywą.

• Send private message

8

Wednesday, August 13th 2014, 11:12am

W takim razie ja chcę konkurs :thumbsup:

9

Wednesday, August 13th 2014, 12:17pm

Mogę się podjąć zadania prowadzenia takiego konkursu. W grze jestem bardzo często. Jednakże sam nie dałbym rady. Ktoś chętny do pomocy ?

10

Thursday, August 14th 2014, 9:01am

Mogę się podjąć zadania prowadzenia takiego konkursu. W grze jestem bardzo często. Jednakże sam nie dałbym rady. Ktoś chętny do pomocy ?
Można:)

• Send private message

11

Thursday, August 14th 2014, 11:33am

Dla mnie nie ważne kto będzie przeprowadzał konkurs :) Ważne aby się odbył :thumbup: