Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

81

wtorek, 26. sierpień 2014, 15:47

bo nie wygrywa najlepszy projekt tylko ten z więkza liczba kolegów. Mnie sie podoba np. ten z drużyną 5 osobową :)

82

wtorek, 26. sierpień 2014, 18:10

Witam

Chciałbym bardzo podziękować za wszystkie Wasze uwagi i opinie. Pozwolą one na lepsze zorganizowanie konkursu, poprawienie lub zmianę zasad w przyszłości. Zapewniam że wszystkie odpowiedzi i sugestie zostaną wzięte pod uwagę

Pozdrawiam :thumbup:

83

wtorek, 26. sierpień 2014, 18:16

następnym razem proponuje aby głosowali tylko osoby które biora udział w konkursie lub zrobić podział nagród po 50% na dwie rasy ... bo to co się teraz dzieje to jakaś kpina ;)

84

wtorek, 26. sierpień 2014, 18:32

Będą wprowadzone wielkie zmiany co do tych którzy liczą na "darmowe głosy". Teraz niestety już w trakcie zmienić nie możemy.

Co do nagród pół na pół - nie da się tego zrobić, jest za mała frekwencja jak widać. Nie wiadomo czy wśród tych kilkunastu osób nie ma przewagi którejś rasy.

Pomysł z jury nie przejdzie, ponieważ będą komentarze o faworyzowaniu jakichś osób, a tego nie chcemy.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

85

wtorek, 26. sierpień 2014, 19:07

Jeśli jury nie będzie znało autorów to nie będzie pomówień o faworyzowanie :)

86

wtorek, 26. sierpień 2014, 19:11

@ up

Też tak myślę.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

87

wtorek, 26. sierpień 2014, 19:13

można choćby zebrać teraz grupę graczy (wybranych losowo) po 3 z każdej rasy (np z klanu strażników) i niech wytypują zwycięzców.

88

wtorek, 26. sierpień 2014, 19:14

Ja bym mógł być w jury bo bezstronny jestem, ale nie w tym przypadku bo sam biorę w tym udział :/

89

wtorek, 26. sierpień 2014, 19:28

Jeśli jury nie będzie znało autorów to nie będzie pomówień o faworyzowanie

No i właśnie tego nie można zapewnić... Ale obiecuje, że zobaczymy co z tym można zrobić.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

90

wtorek, 26. sierpień 2014, 19:44

@Lliria, na forum nie są podani autorzy więc nie wiem gdzie widzisz problem, nie musisz powiadamiać nikogo z wybranego jury kto jest autorem konkretnych pomysłów. Jesli do jury wybierzecie kogoś losowo np z obu klanów strażników to neutralność będzie na 99,99% a pomysły będą ocenione uczciwie.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

91

wtorek, 26. sierpień 2014, 19:44

wystarczy chcieć.

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

92

wtorek, 26. sierpień 2014, 19:58

Ja chętnie zasiądę w jury.

AFIGHTER [17] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Legoland

Zawód: emeryt

• Wyślij wiadomość

93

wtorek, 26. sierpień 2014, 20:59

można choćby zebrać teraz grupę graczy (wybranych losowo) po 3 z każdej rasy (np z klanu strażników) i niech wytypują zwycięzców.

@Lliria, na forum nie są podani autorzy więc nie wiem gdzie widzisz problem, nie musisz powiadamiać nikogo z wybranego jury kto jest autorem konkretnych pomysłów. Jesli do jury wybierzecie kogoś losowo np z obu klanów strażników to neutralność będzie na 99,99% a pomysły będą ocenione uczciwie.

klany strazników mają dość roboty

hmm, a może po prostu nie szukajmy dziury w całym ktoś podsunął pomysł, ktoś zorganizował zobaczmy co z tego wyjdzie

94

wtorek, 26. sierpień 2014, 22:03

Może zrobić następnym razem skalę punktów 1-5 i jury moze kazdej pracy przyznac okreslona liczbe punktow ? tak jak na eurowizji :D

np. do wojciechjela wysylamy prace, a jury, ktore nie wie ktora praca czyja przydiela punkty. nie bedzie faworyzowania

95

wtorek, 26. sierpień 2014, 22:09

Tylko jeśli ktoś zna jury moze im powiedzieć jaka prace sie wysłało :P

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

96

wtorek, 26. sierpień 2014, 22:44

No właśnie. A porządne jury powinno to zbagatelizować. Mozna także zrobić, by jury było tajne. Byle nie straznicy, wszyscy chyba wiedzą dlaczego.

97

wtorek, 26. sierpień 2014, 23:34

Albo niech jury będą nasze adminki :)

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

98

środa, 27. sierpień 2014, 06:47

Zgadzam się z tą opinią, ten konkurs zamienił się w kpinę, bo autor pracy nr 8 spamuje wszędzie gdzie się da, żeby na niego głosować. Zgadzam się z pomysłem o jego dyskwalifikacji. Ja wrzuciłem tam swój pomysł, ale nie przyszło mi do głowy powiedzieć komukolwiek który nr jest mój aby ktoś po znajomości zagłosował, po prostu nie zniżę się do takiego poziomu - dla mnie 100x więcej warte są głosy na mój pomysł kiedy ktoś nie wie że jest mój i nie był do tego namolnie namawiany. Niektórzy dla paru fantów potrafią się do cna zeszmacić (a może nie wymaga to zmian w ich mentalności...)

99

środa, 27. sierpień 2014, 08:38

Ale tak było od zawsze.

Jest tak teraz, było poprzednio przy głosowaniu na "dobrą duszę feo" i taki sam przekręt będzie w przyszłości.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

100

środa, 27. sierpień 2014, 09:15

Zgadzam się z Helmutem, za brak "Fair Play" autor nr 8 powinien zostać zdyskwalifikowany, jakże musiał nisko upaść skoro nawet aż na naszym brzegu jego spam jest znany... gdzie tu uczciwa rywalizacja ? Dyskwalifikacja niehonorowych uczestników byłaby dobrą nauczką na przyszłość przed podobnymi zachowaniami.

Pod rozwagę organizatorom.