Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

101

piątek, 29. sierpień 2014, 19:43

Hmm... Fajnie by było gdyby każdy uczestnik konkursu dostał kilka znaków przyjaźni;)
A władza jak miłość - uderza do głów! niektórym to już kompletnie :thumbsup: :love:

102

piątek, 29. sierpień 2014, 19:56

Troche przyspieszyliście tę sobotę, ale dziękujemy za dobre podejście do konkursu i ukaranie cheaterów :thumbsup:

103

piątek, 29. sierpień 2014, 20:07

Dobrze, że "cziterzy" zostali ukarane! To się chwali!

104

piątek, 29. sierpień 2014, 20:23

Gracze z numerami 7 i 8 zostają zdyskwalifikowani za naruszenie zasad dotyczących anonimowości wypowiedzi.

Jak już jest decyzja o dyskwalifikacji to głosowania pingwinów na serenity też powinne być ukarane ... też nie zachowali anonimowości reklamując swoje pomysły na klanowym :thumbsup:

także z tego wynika, że naelży zachować 7 i 8 lub zdyskwalifikować 90% uczestników 8o

105

piątek, 29. sierpień 2014, 20:30

Gracze z numerami 7 i 8 zostają zdyskwalifikowani za naruszenie zasad dotyczących anonimowości wypowiedzi.

Jak już jest decyzja o dyskwalifikacji to głosowania pingwinów na serenity też powinne być ukarane ... też nie zachowali anonimowości reklamując swoje pomysły na klanowym

także z tego wynika, że naelży zachować 7 i 8 lub zdyskwalifikować 90% uczestników

7 i 8 zostali zdyskwalifikowani z powodu wypływania informacji na dalszy obszar niż czat klanowy. Tam nikt im nie zagląda (no chyba że ktoś wygada) więc zabronić nie możemy.

106

piątek, 29. sierpień 2014, 20:34

adrianos, coś w tym jest!

Magmunit [4] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Kanały w porcie Okręgu Wudaria

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

107

piątek, 29. sierpień 2014, 20:55

A kiedy dostaniemy nagrody? :)
Bo jutro chyba adminek nie ma?
Durszlaki są fajne.

108

piątek, 29. sierpień 2014, 21:04

no nie wiem Lliria, jakaś naciągana ta dyskwalifikacja, interpretujecie ten niby przepis wg własnego uznania ... na miejscu 7 i 8 protestwał bym (mimo tego że nie pochwalam tego w jaki sposób nabijali głosy).

109

piątek, 29. sierpień 2014, 21:21

Proszę o wskazanie mi zasady konkursu wg której nie można prosić znajomych o pomoc.
I skoro już istnieje "zasada anonimowości" (której nigdzie na forum nie widzę uwzględnionej w zasadach konkurs) to czy ogłoszenie na klanowym żeby głosowano na kogoś pracę nie jest jej złamaniem? Bo według mnie jest

110

piątek, 29. sierpień 2014, 21:24

"Wraz z napływaniem odpowiedzi będą one umieszczane anonimowo wraz z przyporządkowanym do wypowiedzi numerem."

wystarczy pomyśleć skarbek. Po co nie podawaliby nicków?
Może od razu podajmy nicki osób przy ich pracach !!! Tylko prosze wtedy zmienić nazwe konkursu na "Konkurs na największą liczbę znajomych"

111

piątek, 29. sierpień 2014, 21:25

Ja na klanowym pisałem, że biorę udział w konkursie, nie pisałem, który to mój opis, żeby głosowali itd. a mógłbym mieć więcej punktów wtedy... 7 i 8 tak robili i mają pecha

112

piątek, 29. sierpień 2014, 21:35

Myxir ja doskonale wiem o co Ci chodzi, ale mi chodzi o to że nie ma tego NIGDZIE UWZGLĘDNIONEGO W REGULAMINIE KONKURSU. Więc powinno być w tej edycji to dozwolone albo powinny zostać zdyskfalifikowane wszystkie osoby nawet te które pisały to na czacie klanowym, żeby było sprawiedliwie

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

113

piątek, 29. sierpień 2014, 21:42

skarbek nie szukaj dziury w całym. Spamowanie na ogólnym i namolne namawianie każdego do głosowania na swój pomysł zupełnie mijało się z IDEĄ konkursu co nawet przedszkolak zrozumie. Nie ma możliwości sprawdzenia co kto pisze na prv albo w klanie, przed tym sie nie ustrzeżemy ale to co wyprawiali zdyskwalifikowani gracze przechodzi nawet granice dobrego smaku a nie tylko Fair Play. Bardzo dobrze że zostali zdyskwalifikowani, dzięki temu pozostali mieli szansę na uczciwą rywalizację. Brawo dla organizatorów :thumbsup:

114

piątek, 29. sierpień 2014, 21:44

Eventyr to udowodnij że 7 i 8 spamowali na ogólnym. Tego też raczej nie udowodnisz,

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

115

piątek, 29. sierpień 2014, 21:47

a z jakiej racji JA mam TOBIE cokolwiek udowadniać ?

116

piątek, 29. sierpień 2014, 21:47

Weedług mnie konkurs nie został przeprowadzony sprawiedliwie, chociaz nie popieram zachowania tych graczy. Jak już dyskfalifikuje się kogoś to chyba wszystkich powinno się traktować według tej samej zasady. Co za róznica czy ktoś spamuje na klanowym czy jakiemuś znajomemu na prv ? Wychodzi na to samo.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

117

piątek, 29. sierpień 2014, 21:52

8

i wszystko jasne 8)

118

piątek, 29. sierpień 2014, 21:55

Eventyr, co Ty tym sugerujesz?

119

piątek, 29. sierpień 2014, 22:01

Eventyr czy to Ty w tym momencie nie szukasz dziury w całym?

Tu chodzi o SPRAWIEDLIWĄ OCENĘ, a nie własne widzi mi się organizatorów. Bo według mnie teraz interpretują zasadę której NIE MA w regulaminie konkursu, jak im się podoba...

Co nie jest zabronione jest dozwolone, bynajmniej tak zawsze mi się wydawało,

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

120

piątek, 29. sierpień 2014, 22:18

Gdyby wygrał nr 7 i 8 to nie byłaby sprawiedliwa ocena pomysłu przez postronnych graczy tylko efekt kumoterstwa i manipulacji. Reszta autorów zachowała godność i uczciwie podeszła do idei konkursu, bardzo dobrze że manipulatorzy obeszli się smakiem. Poza tym uważam że jeśli coś nie zgadza sie z ideą konkursu (po to była anonimowość by uniknąć kumoterstwa) to nie musi być w regulaminie zapisu by zdyskwalifikować nieuczciwą osobę. Nie zawsze organizator przewidzi wszystkie możliwe sytuacje, dlatego ma prawo zdyskwalifikować każdego, kto jego zdaniem godzi w ideę konkursu i nie trzyma się fair play. Tyle w temacie z mojej strony.