Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 16:48

Konkurs WOD - uwagi i opinie

Witam!!!!!

Szanowni gracze

Wraz z powolnym nastaniem jesieni i długich jesiennych wieczorów;(, podczas których możecie przelać na komputer swoje pomysły, propozycje i odpowiedzi, gracze WOD postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zaproponowali przeprowadzenie konkursu, do którego to Administracja zgodziła się przydzielić nagrody.
:D :D
Konkurs ten, który mam nadzieję przypadnie Wam do gustu odbywać się będzie cyklicznie.

PRZEBIEG KONKURSU
Co drugi poniedziałek na forum zadane zostanie pytanie lub temat pracy. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurswod@gmail.com. W temacie proszę podać nick gracza wysyłającego odpowiedź. Wraz z napływaniem odpowiedzi będą one umieszczane anonimowo wraz z przyporządkowanym do wypowiedzi numerem. Czas wysyłania prac/odpowiedzi upływa w niedzielę o północy w tygodniu ogłoszenia pytania. W kolejnym tygodniu od poniedziałku do czwartku do północy każdy z graczy może w formie postu głosować na maksymalnie 2, Jego zdaniem najlepsze wypowiedzi. W niedzielę ogłoszone zostaną najbardziej popularne, wybrane przez Was wypowiedzi. W kolejnym dniu Administracja zadba o przesłanie nagród najlepszym.

10x drogocenna skrzynia http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=1002765
II miejsce - 2x talia kart
10x drogocenna skrzynia
III miejsce - talia kart oraz 10x drogocenna skrzynia
Miejsca IV-X - 10x drogocenna skrzynia

ZASADY KONKURSU

1. Każdy z graczy może przesłać tylko 1 odpowiedź na zadane pytanie/temat pracy,
2. Zabronione jest spamowanie i offtop pod tematem konkursu,
3. Co 2 tygodnie zostanie ogłoszone pytanie/temat pracy związane z grą Legenda Wojna Smoków
4. Swoje odpowiedzi proszę przesyłać na adres konkurswod@gmail.com. Odpowiedzi będą anonimowe,
5. Niedopuszczalne jest kopiowanie już udostępnionych wypowiedzi. Kopiowanie grozi dyskwalifikacją,
6. Po upływie wyznaczonego czasu każdy gracz będzie miał prawo zagłosować na dwie wybrane przez siebie odpowiedzi i wypowiedzi. Dana wypowiedź nie może być potem zmieniana,

:thumbsup: Zapraszamy do udziału w konkursie :thumbsup:

Organizatorem konkursu jest gracz LLIRIA

Post był już redagowany 7, ostatnio przez »wojciechjel« (19. sierpień 2014, 20:39)

2

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 20:09

I EDYCJA KONKURSU

WYMYŚL I OPISZ W KILKU ZDANIACH WŁASNĄ INSTANCJĘ.

Odpowiedzi, zgodnie z zasadami konkursu, pod wskazany adres e-mail ( w temacie pytanie 1 oraz nick ) należy wysłać do 24 sierpnia 2014 do godz 24.00.

:thumbup: Życzymy powodzenia i wielu kreatywnych pomysłów !!!! :thumbup:

Post był już redagowany 2, ostatnio przez »wojciechjel« (18. sierpień 2014, 20:59)

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

3

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 20:32

Ja mam pytanie.

konkurswod@gmail.com - to jest jakiś prywatny mail, chciałabym wiedzieć czy nasze maile będą bezpieczne, co z ochrona danych - część z graczy pewnie użyje maili na których loguje się do gry. Ja np musiałam podpisywać realnie zobowiązanie o zachowaniu tajemnicy przysłane mi przez Administracje gry - czy to samo zrobił właścicle tego maila ? w dodatku anonimowy ?

4

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 20:49

Odpowiedzi mają być w jakimś konkretnym programie napisane, czy mogę użyć notatnika ze względu na brak Worda ?

5

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:12

Odpowiedzi mają być w jakimś konkretnym programie napisane, czy mogę użyć notatnika ze względu na brak Worda ?

Możesz napisać normalnie w wiadomości :) dla nas nawet lepiej bo mniej chodzenia po stronach :P

6

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:23

Oki :D

7

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:24

Idea konkursu - OK, ale wiarygodność zerowa. Pozwala na stworzenie całkiem przyzwoitej bazy mailingowej, która może być wykorzystana naprawdę różnie - od spamu po włamania. Ten sam efekt (jeśli ideą było to, aby nikt nie ściągał) można uzyskać po prostu ukrywając posty innych graczy do czasu rozwiązania konkursu - jest taka możliwość na forum aby posty były widoczne tylko dla adminów itp. Osobiście, nie polecam podawania swoich maili przypadkowym osobom, tym bardziej, że wiem, że po stronie magmarskiej już były takie próby ŁAMANIA PRAWA przez niektóre osoby ;)

8

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:31

wystarczy pisać priv wiadomosć na forum a nie tam jakieś maile

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

9

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:33

dokładnie, prv na forum wystarczyłoby w zupełności :thumbup:

10

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:36

Konkurs jest organizowany pierwszy raz, został zatwierdzony przez Administracje. Po za tym e-mail został stworzony specjalnie na potrzeby eventu, dostęp do niego mamy tylko ja i wojciechjel, po co nam udostępnianie informacji -,-

Od tej pory proszę skupić się na konkursie i nie łamać punktu 2. Pretensje/porady/pytania proszę kierować do mnie w wiadomościach prywatnych.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

11

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:39

@Lliria jako pomysłodawca i organizator konkursu możesz odpowiedzieć jasno na pytanie w kwestii tego dziwnego adresu - czy To twój adres i czy zostało podpisane jakiekolwiek zobowiązanie o zachowaniu poufności otrzmanych danych takich jak np. adresy email czy nazwiska właścicieli tych kont pocztowych ? Czy w razie jakichś problemów ze spamem czy (odpukać) włamania na konto gry czy do kompa - odpowiedzialnośc za to spada na Ciebie, Administrację gry czy kogo ?

12

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:40

To nie łamanie 2 pktu regulaminu konkursu tylko informowanie o istotnej rzeczy, jaką jest brak jakiejkolwiek gwarancji bezpieczeństwa danych osobowych. Podejrzewam, że zaraz posty poznikają z powodu rzekomego "offtopu i spamu", co tylko utwierdzi mnie w przekonaniu, że te maile nie są tylko w celu przeprowadzenia konkursu. Wiadomość na ten temat została wysłana do administracji i myślę, że to do nich należy decyzja co dalej i czy pozwolić na zasłanianie się nimi (administracją) przy okazji zbierania danych, gdzie oni nie będą mieli żadnego wpływu na to, co się z tymi danymi stanie później.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

13

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:40

takie istotne informacje powinny być zawarte do publicznej wiadomości, chodzi o udostęnianie danych osobowych a to już jest poważna sprawa i nie należy jej spychać na prv.

14

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:41

Konkurs jest organizowany pierwszy raz, został zatwierdzony przez Administracje. Po za tym e-mail został stworzony specjalnie na potrzeby eventu, dostęp do niego mamy tylko ja i wojciechjel, po co nam udostępnianie informacji -,-

Od tej pory proszę skupić się na konkursie i nie łamać punktu 2. Pretensje/porady/pytania proszę kierować do mnie w wiadomościach prywatnych.

a niby dlaczego jakiś zwykly gracz pierwszy z brzegu ma miec dostęp do adresów email graczy??
może jeszcze hasło i login do legendy mamy podać?
kant jak nic, nie dajcie sie wykiwać, szczegolnie ze nagroda nie warta ryzyka.
to moze ja tez konkurs zrobie podajcie mi nr kart kredytowych na maila do ktorego dostep bede miał tylko ja i jeszcze jakiś gracz, weźcie sie za ucziwe granie a nie graczy naciagacie
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

15

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 21:57

Be_Happy, login do Legendy to przeciez email...

16

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 22:03

a ja sobie zrobie jakiś mail tylko dla tego konkursu i niech sobie tam wysyłają spamy ile chcą :thumbsup:

Ikiz [11] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: West Bromwich

• Wyślij wiadomość

17

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 22:03

Pomysł zapewne został zaczerpnięty z tąd : http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=29089 tam nie pojawiają się pytania ile za co i dla kogo poprostu się bawią... Nikt wam nie każe używać tego samego emaila do gry i do tego konkursu mamy antywiry poinstalowane na komputerach nie popadajmy w skrajność po drugie nie chcesz nie baw się NIKT was nie zmusi :)

18

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 22:06

Be_Happy, login do Legendy to przeciez email...

no wlasnie , a ilu graczy własnie z tego maila weźmie udział w konkursie, nie każdy uważa i zakłada różne maile na różne okazje. i już jakaś liria i inny wojciech ma nasz login, za co za pare elek ze skrzynek?, bez jaj chca nas oskubac to niech sie bardziej postarają:)a widzial ktos potwierdzenie że administracja to zatwierdziła? ja nie, widze tylko próbe wyłudzenia loginu, a są ostrzeżenia na czacie zeby nikomu nie podawać. moj login do gry to: pod uj to szweda, be-happy się nie da:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

19

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 22:11

To jest po prostu wyłudzanie danych osobowuch i jest karalne w świetle prawa, myślę że Administracja tego do końca nie przemyślała - nikt na to uwagi im nie zwrócił - zanim wyraziła zgodę na podobne praktyki, w każdym razie mogą być poważne konskekwencje podobnych działań. Nie bez powodu poprzednia Administracja podpisywała z osobami mającymi wgląd w dane zobowiązania do zachowania tajemnicy danych osobowych.

20

poniedziałek, 18. sierpień 2014, 22:18

Nie ma żadnego wyłudzania informacji - jest konkurs. Powtarzam EMAIL JEST STWORZONY NA POTRZEBY KONKURSU.

Założenie nowego emaila - 5min z lagami. Konkurs będzie powtarzany co 2tyg więc nie jest stratą czasu założenie nowego.

Nie chcesz udziału - nie bierz. Nikt Cię nie zmusza :) Ale również nie przeszkadzajcie nam w tym :)

Pozdrawiam :)

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający