Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Klais

niezarejestrowany

1

środa, 17. wrzesień 2014, 15:13

Urodziny Legendy - konkurs!

Drodzy Wojownicy!

To już 5-ty rok istnienia polskiej wersji gry Legenda: wojna Smoków. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs na Facebooku!

Kto może w nim uczestniczyć?

Uczestniczyć w konkursie może każdy zarejestrowany w naszej grze klan.

Co należy zrobić, aby wziąć a nim udział?

Należy przygotować urodzinową kartkę dla Legendy z życzeniami, pozdrowieniami z okazji 5-tych urodzin świata Feo i opublikować ją na stronie gry na Facebooku.
Pocztówka musi zawierać w sobie rysunek (zdjecie, grafikę itp) oraz tekst nie dłuższy niż 300 znaków. Na pocztówce musi znaleźć się logo Legendy oraz nazwa Waszego klanu. Pocztówka może zawierać dowolną treść, o ile nie łamie ona regulaminu Facebook i zawiera w sobie obowiązkowe dla konkursu elementy,

Etapy konkursu:
1.Publikujecie prace na oficjalnej stronie Legendy na Facebooku do 30 września włącznie (1 klan -1 pocztówka).
2. Do etapu finałowego przechodzą prace, które zebrały więcej niż 25 “polubień” do dnia 8 października.
3. 9 października administratorzy ponownie publikują te prace na stronie Legendy na Facebooku.
4. Zwycięzcami będą klany, prace których zebrały najwięcej udostępnień na Facebooku do dnia 16 października.
Na finałowe prace głosować mogą konta, które zostały zarejestrowane nie później niż miesiąc temu.

Do wygrania są różne zestawy nagród dla całego klanu:

• czerwony cukierek

Zapraszamy do zabawy i świętowania urodzin świata Feo razem z nami!

2

czwartek, 18. wrzesień 2014, 16:05

Żenada....

3

czwartek, 18. wrzesień 2014, 16:11

a dziękujemy bardzo:) tylko że my garcze urodziny świętowaliśmy tydzien temu. szkoda że nikt z administracji sie do tego świętowania nie dolączył, ale dalismy radę:) FB nie jest częscią legendy, a widac ze cała ta "zabawa" polega na tym by gracze reklamowali grę wsród znajomych na FB.czyli z okazji urodzin co kiedyś były i minely mamy wam organizowac darmową reklamę za niebieski cukierek i złe oko?
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

4

czwartek, 18. wrzesień 2014, 16:15

Nie popisaliście się pomysłem... Huczne urodziny legendy uważam za zakończone :thumbup: :thumbdown:

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

5

czwartek, 18. wrzesień 2014, 16:26

a co to przedszkole, że mamy laurki rysować :?: Żenada :thumbdown:

6

czwartek, 18. wrzesień 2014, 16:47

tak, smutne te Wasze poczynania :/

7

czwartek, 18. wrzesień 2014, 16:49

Cukierki powinny być dla kazdego i to caly worek:-)

8

czwartek, 18. wrzesień 2014, 16:59

z 50 :P
-- HUNK -- 8)

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

9

czwartek, 18. wrzesień 2014, 17:04

17:02 Oto Twój prezent na Urodziny Legendy: Prezent z okazji rocznicy Feo 1 szt.
no to już coś :thumbup:

10

czwartek, 18. wrzesień 2014, 17:14

17:09 Oto Twój prezent na Urodziny Legendy: Prezent z okazji rocznicy Feo 1 szt.
17:09 Hełm Wściekłego Smoka 1 szt., Tort urodzinowy Feo 1 szt., Smocze jajo 3 szt.
17:09 Wojowniku jesteś już od czterech lat w Feo! Zasłużyłeś sobie na nagrodę. Dostajesz: Symbol Błogosławieństwa Niebios 1 szt., Eliksir Niepokonalności 1 szt., Premiowy Eliksir Doświadczenia 1 szt., Karmelek 1 szt., Marmoladka 1 szt., Tort urodzinowy 1 szt., Premiowy Eliksir Nieprzezwyciężalności 1 szt., Schiz-piwo 1 szt., Czekolada 1 szt., Trufle 1 szt., Premiowy Eliksir Męstwa 1 szt., Niebieski cukierek 1 szt., Czerwony cukierek 1 szt., Zielony cukierek 1 szt., Ogniwo łańcucha Ludial 2 szt., Świąteczny Poncz 1 szt., Talia kart 1 szt.

nie jest źle ;)
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

Magmunit [4] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Kanały w porcie Okręgu Wudaria

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

11

czwartek, 18. wrzesień 2014, 17:23

Ok po 1 to co mi z tortu ważnego 2 dni? A jak ja np. nie ide na CC dzisiaj, a chcę za tydzień, trochę nie przemyślane...

Po drugie, to rzeczywiście spodziewałem się czegoś większego niż, jak to kolega wyżej ujął "darmowa reklama". Prezenty oprócz tego torciku nie mają dla mnie niczego do zarzucenia. :) Po urodzinach spodziewałbym się jednak większej imprezy, np. to co jest i jeszcze jarmark za surowce albo nie wiem, jakiś nowy event. Dawno nie było (jarmarku) a na pewno znalazło by się wiecej wielbicieli takiej zabawy.

A to smocze jajo to z kolei super pomysł. Wreszcie coś cennego zupełnie za darmo. :)
Eliksir niepokonalności i krzyż jak najbardziej spoko. :)

Ale rzeczywiście tego jarmarku albo takiego dłuższego wydarzenia to szkoda. :(
Rocznica zostanie zapamiętana tylko jako kilka goldów i darmowych eliksirów, bo wątpie żeby w tym konkursie na facebooku tłumy brały udział.

Ogólna ocena dla mnie to takie 6/10. :)
Durszlaki są fajne.

12

czwartek, 18. wrzesień 2014, 17:37

Ja proponuje drop smoczych jaj z mobów naprzykład ;)
-- HUNK -- 8)

13

czwartek, 18. wrzesień 2014, 17:46

szkoda tylko ze kasku nie mozna wrzucic do zamrazarki:/

14

czwartek, 18. wrzesień 2014, 18:06

Proponuje admina na zaglondanie do historii newsow xD zeby wiedziec jaka wage ma dane wydarzenie i co bylo ostatnio ;) bo to niestety nie urodziny a prowizorka :) zupelny brak inwencji tworcej itp ;) w porownaniu do 4 rocznicy ;) nie bede nic mowil o 8 na ru a to inna bajka xD w kazym badz razie zdrowko 2/10 moja ocena ;P chyba ze czym jeszcze nasz zaskocza ;D ale jak narazie lipton xD urodziny sprowadzone do 1 prezentu ... no fakt zawsze mozna nic nie zrobic xD

15

czwartek, 18. wrzesień 2014, 18:42

Oj nie przesadzajce dostaniemy niezłomke co Wy jeszcze chcecie po 5mln mestwa ja tam sie ciesze ze po zmianie wogóle coś dostaliśmy pozdr.

16

czwartek, 18. wrzesień 2014, 18:44

Aha czyli teraz wszystko ma byc byle jakie ;) no tak...

Miejsce zamieszkania: wszędzie gdzie jej nie chcą

Zawód: BUKA

• Wyślij wiadomość

17

czwartek, 18. wrzesień 2014, 22:20

3/10 :wacko:

wiadomo, Polska kraj marud i malkontentów.. ale w tym wypadku sami dajecie nam powody. prezent-spoko. blessy itd-luz. talia dla najwytrwalszych graczy-super.

ale jak zobaczyłam Karmelek i Marmoladka po 1 szt. to parsknęłam śmiechem. takie śmiecie to z mobów lecą zazwyczaj.
a co do konkursu... sory, ale wole już ten, który powstał z inicjatywy graczy. za marne nagrody klany mają pajacować i nabijać wam lajki na fb, żebyście wy na marketingu zaoszczędzili?... :huh: najpierw sami rozruszajcie stronę fejsbukową bo tam się NIC nie dzieje. a potem my, Gracze zastanowimy się czy jest warto robić wam na fb coś innego niż czarny PR
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi. :whistling:
Terry Pratchett

18

piątek, 19. wrzesień 2014, 13:44

@magmunit
za każdym razem, kiedy używasz tortu on się odświeża do kolejnych dwóch dni

Magmunit [4] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Kanały w porcie Okręgu Wudaria

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

19

piątek, 19. wrzesień 2014, 14:28

No ale klejan, zanim ja pójde za ten tydzień to na odświeżaniu mi 3 kawałki zejdą.
Durszlaki są fajne.

20

sobota, 20. wrzesień 2014, 22:31

No ale klejan, zanim ja pójde za ten tydzień to na odświeżaniu mi 3 kawałki zejdą.

To bij moby a nie marudź... Tort jest najlepszy ze wszystkich eventowych fantów.

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 5 użytkownik/-ów:

5 odwiedzający